Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Boseron, sorry ale nie miałem siły już w Niedzielę jechać do Ciebie po te ramki, dlatego nawet Cię nie dręczyłem
  2. no właśnie słyszałem różne opinie ;-) choćby taką że jak już spadnie to nie ma co podnosić generalnie pracuję w biurze dlatego myslałem o tym tańszym.
  3. też na to liczyłem ale w pudełku go nie znalazłem
  4. Panowie, siedzi ktoś w telefonach ? http://allegro.pl/pancerne-etui-ochronne-otterbox-htc-desire-a8181-i1432685859.html http://allegro.pl/etui-case-mate-torque-htc-desire-folia-pokrowiec-i1441163003.html Czy jest sens kupować tego typu etui ?
  5. Wczoraj odebrałem Desire i póki co jestem zachwycony ;-) Miałem Brać HD2 ale jak go zobaczyłem na żywo to stwierdziłem że to za duży kolos. A tak wogóle to jakich etui używacie ? Opłaca się wydać kasę na tego: http://allegro.pl/pancerne-etui-ochronne-otterbox-htc-desire-a8181-i1432685859.html albo tego: http://allegro.pl/etui-case-mate-torque-htc-desire-folia-pokrowiec-i1441163003.html ??
  6. Rybka Andrzej: 504-872-622 - Możesz powiedzieć, że od Roberta z ulicy Gnieźnieńskiej to będzie kojarzył.
  7. to się zrównoważymy bo ja się dzisiaj zupełnie nie wyspałem :/
  8. kolego a nie masz czasem uszkodzonego Symphony I do sprzedania ?
  9. W nocy prawie się do tego dobrałem, z zewnątrz wszystko pościągałem ale ona tylko do pewnej części tylko wyszła i dalej nie chciała. Podejrzewam że trzeba wsadzić kluczyk i dopiero wtedy da się ją wytargać, a skoro kluczyk do końca nie wchodzi to może być problem z jego rozebraniem.[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 20:21_________________________________________________Uporałem się z nią :-) Tylko kurcze nie zrobiłem foto-story :-( Jak ktoś ma podobny problem to mogę się tym zająć za free i przy okazji zrobię foto-story.
  10. Chłopak chce się ścigać, więc robi to co lubi ;-)
  11. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    dzisiaj to na ban odpadam bo mam mieć teściów na mieszkaniu.
  12. od 2 tygodni też jestem tatą to nie miałem kiedy ;=)
  13. spoko, czyli generalnie pozbyłeś się długich świateł ;-)
  14. uuu to niech dużo, dużo pije płynów elektrolitowych. Jak małe dziecko ? Do 2 lat ? Jak nie będzie chciała dużo pić to wieź do szpitala aby ją nawodnili kroplówką. Tylko licz się z tym że i Wy się możecie zaraz tym zarazić.
  15. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    może uda mi się do tego czasu położyć córę ;-)
  16. hmmm, światła wyglądają dobrze ale jak to świeci w nocy ?
  17. nie chodzi o to że ktoś to kupi przed Tobą ale o to że z auta Ci to zapierniczą ;-)
  18. zaraz Ci je ktoś zapierdzieli ;-)
  19. cała kupa ludzi obniża zmieniając same sprężyny bez zmiany amorów a te też mają różną twardość i różny skok a to bład. Jak chcesz coś zmieniać to kupuj komplet lub od razu gwint ;-)
  20. do B5 Ci mogę podać ale chyba Ci nie spasi ;-)
  21. 1BA - standardowe zawieszenie 1BR - komfortowe zawieszenie 1BD - sportowe zawieszenie (20mm) 1BE - sportowe zawieszenie (20mm) 1BV - sportowe zawieszenie (30mm)[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 11:41_________________________________________________ właśnie kurcze gdzieś posiałem do Ciebie numer :/[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 11:44_________________________________________________dobra znalazłem hehe ;-) przedzownię do Ciebie około 20-stej ;-)
  22. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    może być ciężko bo teściowa przyjeżdża do wnuczki ;-)
  23. pewnie BP tak jak kiedyś tam ;-) ?
  24. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    spoko spoko - krótko ale i tak się spoko ciupało ;-) a tak BTW: najlepiej się śmiga z tymi uszkodzeniami na max ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.