Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. hmmmmmm, no to w takim razie w innym miesjcu niż kiedyś. Może jakoś Was tam znajdę - jak coś to trąbcie ;-)
  2. oki, ja jak mam być to się powoli zbieram. Podejrzewam że to jest na samej górze tam gdzie kiedyś ;-)
  3. Ja walczę z lusterkiem ale chyba nic z niego nie wykombinuje - trzeba kupić nowe. Póki jeszcze coś zobaczę to bawię się też dekorami ;-) Może wpadnę - może mnie patrol nie zatrzyma ;-)
  4. Panowie ma ktoś do sprzezdania z Was prawe lusterko duże lusterko do B5 II-lift ? Ostatnio w święta ktoś się dobierał do mojego i teraz po rozebraniu widzę że uj***ł aluminiową ramkę więc z mojego nic nie będzie :-( Ostatecznie jakby ktoś miał małe pozyczyć to bym chociaż miał jak jeździć
  5. u siebie sprawdzałem to wystarczył chip na seryjnym turbo i wyszło 162KM ;-) ale fakt PD'ki się fajnie chipują ;-)
  6. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    no tak ale co turbo to turbo ;-)
  7. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    kolego a seryjne 1.8T 150KM by Ci nie starczyło do tej budy ? 4.2 strasznie ciężki :-( Ewentualnie zrobiłabyś spokojnie z 1.8T 200KM i by to chyba fajnie latało.
  8. OGr odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    w końcu pokazał ;-) faktycznie stan zewnętrzny całkiem całkiem ;-) też myślę o takiej ;-)
  9. Wszystkim wszystkiego najlepszego ;-)
  10. a to trzeba było pisać wprost ;-) w razie W nie ma sprawy ;-)
  11. mam fifkę i szczerze to 10-tka mi się bardziej podobała od strony managera ale od strony samego meczu majstersztyk ;-)
  12. się kochacie ;-)
  13. pytanie tylko jaka to skóra bo coś mi się nie wydaje aby to był prawdziwa.
  14. wpisz w YouTube i gre np. Fight wiem jak to wygląda na filmie ;-)
  15. musiałbym pewnie zobaczyć/pograć aby się przekonać ;-)
  16. myślałem o zakupie ale jakoś mnie to nie przekonuje.
  17. fakt w avantcie góra jest zupełnie inna.
  18. Admin, moderator czy ktokolwiek inny - zainteresowani wiedzą o co chodzi... I nie bądź taki pewny no mniejsza o to - widać za mało wiem.
  19. a na ten drugi stwór z końcówką eu tez ? też zresztą nie będzie działał.
  20. ale z tego co mi wiadomo to Mad Max nie miał nic wspólnego z kupą, zresztą szczerze sram na to kupą ;-) PS: Kurde po tych świętach wczoraj na piłce grało się z większym balastem, a dzisiaj coś nogi mnie napierdzialają bardziej niż ostatnio.
  21. Admin A6 na pewno nie był Adminem w kupie ;-)
  22. PS: UFO dobre ;-)
  23. eee to dwie osobne grupy osób ale nie wiem jakie Wy tam z nimi macie relacje. A6 tez podpadło ?
  24. piękjnie ;-) też sobie takowe zamierzam sprawić ;-) ponoć sedany dużo tańsze niż coupe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.