Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. hehehe, no patrz ;-) moja żona ma termin na 15-go ale też już by chętnie urodziła ;-)
  2. OGr odpowiedział(a) na Rafal1988Lodz temat w Audi A4 B5
    Też się podepnę ;-)
  3. A no to miałeś mała przejażdżkę.
  4. a gdzieś Ty był po nie ?
  5. hehe, a ja jutro albo pojutrze przerabiam odwrotnie - z drewna na ten pseudo carbon ;-)
  6. OGr odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajny kolorek hehe ;-) Jak chcesz 18" to bierz RH Turbo - felgi robią robotę ;-)
  7. Lusterko prawe duże z anglika na części: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179153.new#new Może komuś się coś przyda ;-)
  8. Pany znacie może kogoś kto ma do sprzedania dokładkę przedniego zderzaka w dobrym stanie, dolnych lister zewnętrznych drzwi ? Planuję trochę malowania ;-)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:59_________________________________________________Ewentualnie może macie jakieś dobre rabaty w ASO ?
  9. ja jutro w robocie :/
  10. Szaraki są za***iste ;-)
  11. ja walczyłem wczoraj z piwem ale całe szczęście wygrałem i rano nie było źle ;-)
  12. przyjechało gdzieś z polski z rozbiórki auta. Prawe miałem duże angielskie i pewnie komuś się spodobało bo w serii jest małe i mam nadzieję że nie powtórzy się zaraz powtórka :/
  13. jak jak ? musiałem zamówić nowe bo stare miało popękany alu stelaż.
  14. W końcu odzyskałem prawe lusterko po ostatniej przygodzie z cwaniakami ;-) Co za wygoda ;-)
  15. 200 osób to już kupa ludzi. Ciężko to opanować w razie W. Trzymam kciuki że wszystko pójdzie jak trzeba.
  16. kurcze, szkoda że w B5 tak nie ma :-(
  17. ten zlot z tego co patrzyłem to dość blisko jest nie ?
  18. hehehe, dobre ;-)
  19. a u mnie pojawi się Oliwia ;-)
  20. to raczej by wylądował w rowie ;-) chyba że rano w tym miejscu był korek to sobie w nim przysnął i się stało
  21. a co mu się stało ?
  22. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    czytałem ale dalej mi jakoś 1.8T pasuje ;-) ale pewnie się mylę ;-)
  23. dzięki za spotkanie ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.