Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. właśnie dołaczyłem i ja do naprawy silniczka ;-)
  2. Odnośnie pompki znalazłem coś takiego: http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?t=9256 http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1026640.html ale nie jestem jakoś przekonany że to ona. Sama sterowałaby wszystkim ? Jakby się waliła to chyba bym drzwi nie otworzył nie ?
  3. Twój taki ładny ;-) ?
  4. a pewnie nie da się jej zregenerować tylko trzeba kupić nową ?
  5. tzn sterownik czego ? mówisz o pompce centralnego ?
  6. Panowie, mam mały problem. W zasadzie odkąd kupiłem auto to przy włączonym zapłonie/silniku jak otworzy się któreś drzwi poza kierowcy to oświetlenie wnętrza zaczyna mrugać - czemu nie wiem ale stwierdziłem że to jakiś pakiet hehe ;-) Teraz jak jeżdżę to ja zapalam silnik i gdzieś sobie jadę to zauważyłem że oświetlenie wnętrza nie zawsze gaśnie. Aby zgasło na amen to muszę wyłączyć oświetlenie nad głową, poczekać aż oświetlenie bagażnika i nad tylnymi pasażerami zgaśnie i dopiero mogę włączyć przednie oświetlenie w pozycję neutralaną i wtedy się nie włączy :-( Wczoraj w nocy jak odchodziłem od samochodu zobaczyłem że po zamknięciu drzwi oświetlenie wnętrza mruga lub po prostu się nie wyłącza. W końcu po kilku próbach światełko zgasło. No i teraz kurcze sam nie wiem gdzie grzebać, co sprawdzać i co to się wogóle dzieje ?
  7. mnie z racji córy raczej znowu nie będzie.
  8. jak ori w dobrej cenie to bym pewnie wzial ;-)[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 02:00_________________________________________________ nie ogladlem ale ponoc zenada ;-)
  9. montuj montuj - nie przyda Ci się w PL ale bajer jest fajny hehe ;-)
  10. też pamiętam, przekozak z kolesia... nic tylko D$@R#QREFASDADS go ;-)
  11. no ale nie mówi którego roku hehehe, w sumie racja i to nie pierwszy raz ;-)
  12. "Wykonawca przebudowy ronda od jesieni zapowiada, że remont zakończy się w lipcu." <--- to mnie rozbawiło aczkolwie chyba nie powinno ;-/
  13. ewentualnie C1 coupe bo nie widzę klamek z tyłu
  14. nigdy bo to ze zdjęcia to akurat B1 ;-)
  15. a no każda praktycznie furka kox ;-) To jest w Żerkowie w wielkopolskim, śląskim czy małopolskim ?
  16. hehehe, u mnie by ładniej wyglądały ;-)
  17. eee czekaj przecież nawet ośka hamuje na 4 łapy ;-)
  18. Boże i co ten człowiek sobą reprezentuje ?
  19. tak, tylko ja mam OZ'ty które mi się podobają, jednak wolałbym RH Turbo ;-) tylko właśnie nie wiem czy w 17 prosiakowe nie będą wygladały gorzej niż OZ-tki.
  20. ta felga w 18" nie robi roboty jednak i tak bym je sobie chociaz na sezon sprawił ;-) moze by aż tak źle to nie wyglądało jednak.
  21. ja piję od czwartku i powiedziałem dość ;-)
  22. Przyjedz na spota w niedzielę to Cię pożegnamy bo pewnie przez najbliższe tygodnie ty też nic nie będziesz robił "poza spaniem i jedzeniem" tyle że za dnia Jutro żonę wypuszczają ze szpitala to może być problem ;-) Następnym razem ;-) Dobrze chociaż poszło ? Co następne ?[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:52_________________________________________________a juz wiem hehe ;-)
  23. Dzięki wszystkim ;-) Narazie poza spaniem i jedzeniem to nic nie robi ;-) Znacie tego Pana, hehe ?
  24. dzięki koledzy ;-) widziałem ale zajmę się tym za kilka dni - tak czy inaczej dzięki ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.