Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro lub w sobotę w godzinach typowych dla mnie czyli 22.00 - 6.00 BTW no spoko, to gdzie jutro około tej 22-giej podjechac ?
-
Gran Turismo 5
oj wiem wiem ale córa zaczęła płakać, żona zasnęła i musiałem ją przewijać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko, można Cię jakoś złapać ? potrzebuję ramkę - niestety dzisiaj mi się jedna posiała :-( a zapasowy komplet dałem Boseronowi.
-
Gran Turismo 5
ja dopiero 22-ga jak coś ;-)
-
Gran Turismo 5
tak ale jak są lekkie to nikt się generalnie nimi nie przejmuje ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a już myślałem że w tym roku uda mi się auto zmienić hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok podam Ci nr konta i przelej mi 40 tys zł wpisowego - życie jak Madrycie przed Tobą 40 zł to Ci ewentualnie mogę przelać ale muszę mieć to życie w madrycie na papierze hehe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wchodzę, hehe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a gdzie Ty tak pracujesz nocami ;-) ?
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
a ja dalej walczę z tym silnikiem, narazie ledwo udało mi się przewiercić 5-tką przez ten otwór aby go oczyścić. Mam wkład długopisu ale mam obawy aby to dobrze działało.
-
Zatkana wkładka zamka klapy bagażnika
a u mnie normalny wchodzi głębiej niz serwisowy
-
Gran Turismo 5
musiałem już spadać, sorry
-
Gran Turismo 5
no ja już też powoli wpadam w grę
-
Gran Turismo 5
no ja też raczej więcej czasu nie mam ...[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:58_________________________________________________tylko u mnie łącze jedyne 2Mb więc mogą być lagi :/
-
Zatkana wkładka zamka klapy bagażnika
gdybym wiedział jak to rozebrać to pewnie bym to zrobił ;-) kiedyś w porsche 944 rozbierałem wkładkę ale miałem sam wkład bez obudowy, tutaj nawet nie wiem jak ten wkład wytargać.
-
Gran Turismo 5
heh to nie lamerskie tylko pewnie źle zrozumiałeś co pisał PABLO (w grze nie dodajesz znajomych) znajomych tylko możesz dodawać przez PSN i jak już ich będziesz miał to Ci znajomi którzy mają GT5 będą widnieć w społeczności GT5 i ot cała filozofia a no zauważyłem to już wcześniej ;-)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:41_________________________________________________ja prawdopodobnie będę po 22-giej.
-
Zatkana wkładka zamka klapy bagażnika
Witam, czy ktoś ma jakiś sposób na zablokowaną wkładkę zamka tylnej klapy. Wchodzi mniej więcej do połowy i koniec. Mam to wyciągnięte z auta, psikam colą, WD40 ale za nie bardzo to coś daje.
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Panowie pewnie to strasznie lamerskie pytanie ale kurde jak w tym GT5 w tej społeczności dodać znajomych ? Wodzę w Społeczności ale tam nigdzie nie ma opcji dodania znajomego :/[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 18:42_________________________________________________Pablo wysłałem Ci zaproszenie ;-) a w grze Cię pewnie zobaczę jak potwierdzisz je ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja grywam tylko ostatnio mam ciut mniej czasu ;-)
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
szukałem dzisiaj wkładu typu zenit ale nigdzie go nie ma :/ w Castoramie też nic nie znalazłem aby się tam zmieściło :/[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 15:14_________________________________________________haha, znalazłem stary w domu ;-) będę z tym działał ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
musisz kupic PS3....dla Corki rzecz jasna... :polew: co to sie podzialo Ludzie kupuja dzieciom jedno, dwuletnim PS3 z Fifa albo GT5 w prezencie :polew: hehe, zrobiłem to przed narodzinami ;-)
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
to ja też się piszę, a nick o ile dobrze pamiętam to OGr-PL ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a można się jakoś do Was dołączyć ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
śmigacie w GT5 po necie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak, plan dobry ale nie wiem czy ktoś pójdzie na coś takiego.