Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehe, no tak myślałem ale jakiś klasyk B2/B1 ? Jest o nim wzmianka na forum ?
-
[ALL] Sprzedający 312MC
no tak musi trochę przypakować jakby ktoś wpadł na pomysł przyjechania i wyjaśnienia sprawy na miejscu. ehhh jak ja nie mogę znieść takich ludzi.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
pięknie koleś działa na wszystkie fronty - w końcu się doigra.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ze starej kupy przyjeżdża jedna osoba i z nowej też jedna ale tak to ludzie z A6.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zawsze można przed piłką podskoczyć ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a coś kupił ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
audi V8 było fajne ;-) ostatnio też myślę nad zakupem czegoś do remontu/zabawy ;-) nie myslałeś nad Audi 200 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie nie macie czasem na sprzedaż ori mocowań pod bagaznik dachowy ? Jaka firma robi to dla Audi bo na Allegro co sprzedawca to inna teoria.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym zgłosił.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lepsza taka jak żadna ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Kolego, nie chcę przeglądać tych 45 stron ale z czego wytargałeś te końcówki wydechu że się dwie zmieściły ?[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 08:58_________________________________________________PS: Co do prosiaków to jednak fakt jest faktem że 17" są za małe. 18-19 robią dobrą robotę ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to żebym tylko ja nie zapomniał hehe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto to chciał te ramki klubowe ? Kupowałem dwa komplety i teraz mnie wkurzają w pokoju hehe ;-) Wezmę je jutro na piłkę to w razie W mogę odsprzedać po kosztach zakupu.
-
[ALL B5] Klamka nie otwiera drzwi :/
u mnie to jednak nie była kwestia usterki mechanicznej tylko po prostu jak pryskałem silikonem uszczelki to zapomniałem o gumie przy zamkach drzwi i tam przymarzało ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
a no to ok, masz już temat opracowany to pewnie to przemyślałeś ;-) rób rób ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ja Ci radzę jak chcesz zmieniać kolor to wszystko ;-) jak trzeba ;-)[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 14:31_________________________________________________Nosb, a tak przy okazji tego zwariowanego projektu - nie wyszłoby taniej kupić ori RS4 B7, niż z B6 modzić ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
moim zdaniem wszystko zależy jak to chcesz robić. Jeżeli rozbierzesz całą budę i pomalujesz zewnątrz i wewnątrz to zmieniaj, a jak tylko chcesz zmienić zew kolor samochodu to ja bym zostawił ori kolor.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fotele ładne w tej S2 ale te głośniczki w boku i to radio psuje cały środek :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a u mnie się ktoś w nocy dobierał do prawego lusterka - pewnie mu się spodbało bo ostatnio prawe zamontowałem duże :/ Co za kraj :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkiego Najlepszego wszystkim :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co ile jadę tym rondem to niewielkie widzę postępy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niezły marketing ;-)
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Dokładnie - miałem kiedyś podobny przypadek. Koleś miał mi robić blok wodny na kartę graficzną. Dostał kartę na wzór, przysłał kilka zdjęć i kartę wcięło - a wtedy kosztowała około 600 zł. Sprawa zgłoszona na policji jednak nic im się nie udało zrobić i 600 zł poszło się walić. Ja byłem na przesłuchaniu, koleś też - twierdził że jest strasznie chory i ma ciężkie chwile - pół roku zwodzenia kurde. Co chwilę jest w szpitalu itp ale telefonów, maili, sms'óe to oczywiście nie odbiera. Paranoja w tym kraju.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też zostawiam ;-) jak się nie używa to się psuje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no raczej, aczkolwiek ten kto to kręcił to też d*pa bo zamiast zejść i jej pomóc to siedzi jak ten łoś i sobie zbite robi ;-)