Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. hehehe, no tak myślałem ale jakiś klasyk B2/B1 ? Jest o nim wzmianka na forum ?
  2. no tak musi trochę przypakować jakby ktoś wpadł na pomysł przyjechania i wyjaśnienia sprawy na miejscu. ehhh jak ja nie mogę znieść takich ludzi.
  3. pięknie koleś działa na wszystkie fronty - w końcu się doigra.
  4. ze starej kupy przyjeżdża jedna osoba i z nowej też jedna ale tak to ludzie z A6.
  5. zawsze można przed piłką podskoczyć ;-)
  6. audi V8 było fajne ;-) ostatnio też myślę nad zakupem czegoś do remontu/zabawy ;-) nie myslałeś nad Audi 200 ?
  7. Panowie nie macie czasem na sprzedaż ori mocowań pod bagaznik dachowy ? Jaka firma robi to dla Audi bo na Allegro co sprzedawca to inna teoria.
  8. Ja bym zgłosił.
  9. lepsza taka jak żadna ;-)
  10. Kolego, nie chcę przeglądać tych 45 stron ale z czego wytargałeś te końcówki wydechu że się dwie zmieściły ?[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 08:58_________________________________________________PS: Co do prosiaków to jednak fakt jest faktem że 17" są za małe. 18-19 robią dobrą robotę ;-)
  11. no to żebym tylko ja nie zapomniał hehe ;-)
  12. Kto to chciał te ramki klubowe ? Kupowałem dwa komplety i teraz mnie wkurzają w pokoju hehe ;-) Wezmę je jutro na piłkę to w razie W mogę odsprzedać po kosztach zakupu.
  13. u mnie to jednak nie była kwestia usterki mechanicznej tylko po prostu jak pryskałem silikonem uszczelki to zapomniałem o gumie przy zamkach drzwi i tam przymarzało ;-)
  14. a no to ok, masz już temat opracowany to pewnie to przemyślałeś ;-) rób rób ;-)
  15. ja Ci radzę jak chcesz zmieniać kolor to wszystko ;-) jak trzeba ;-)[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 14:31_________________________________________________Nosb, a tak przy okazji tego zwariowanego projektu - nie wyszłoby taniej kupić ori RS4 B7, niż z B6 modzić ?
  16. moim zdaniem wszystko zależy jak to chcesz robić. Jeżeli rozbierzesz całą budę i pomalujesz zewnątrz i wewnątrz to zmieniaj, a jak tylko chcesz zmienić zew kolor samochodu to ja bym zostawił ori kolor.
  17. fotele ładne w tej S2 ale te głośniczki w boku i to radio psuje cały środek :/
  18. a u mnie się ktoś w nocy dobierał do prawego lusterka - pewnie mu się spodbało bo ostatnio prawe zamontowałem duże :/ Co za kraj :/
  19. Wszystkiego Najlepszego wszystkim :-)
  20. co ile jadę tym rondem to niewielkie widzę postępy.
  21. Niezły marketing ;-)
  22. Dokładnie - miałem kiedyś podobny przypadek. Koleś miał mi robić blok wodny na kartę graficzną. Dostał kartę na wzór, przysłał kilka zdjęć i kartę wcięło - a wtedy kosztowała około 600 zł. Sprawa zgłoszona na policji jednak nic im się nie udało zrobić i 600 zł poszło się walić. Ja byłem na przesłuchaniu, koleś też - twierdził że jest strasznie chory i ma ciężkie chwile - pół roku zwodzenia kurde. Co chwilę jest w szpitalu itp ale telefonów, maili, sms'óe to oczywiście nie odbiera. Paranoja w tym kraju.
  23. ja też zostawiam ;-) jak się nie używa to się psuje.
  24. no raczej, aczkolwiek ten kto to kręcił to też d*pa bo zamiast zejść i jej pomóc to siedzi jak ten łoś i sobie zbite robi ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.