Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Witam, czy ktoś rozkminiał czy do B5 po II lifcie da się domontować system ISOFIX do fotelików dziecięcych ?
  2. Robić rozrząd na czas ;-)
  3. tak sie sypią te silniki czy takie dobre ?
  4. może być problem bo jak bardzo ją nagniesz to może się połamać.
  5. oj to coś mi się pogrzało
  6. Tak tylko pytam ;-) ale 2.7 to zacny silnik ;-)
  7. Nosb, a rozeznawałeś się w temacie czy do silnika który już tam masz wsadzony nie wejdzie kompresor z S4 B8 3.0 TFSI ? Gdzieś widziałem temat gdzie koleś podchodził do tego tematu. A tak przy okazji to te żółte lampy wyglądają kozacko przy tym kolorze auta: Można na takich jeździć w PL ?
  8. o wtryskiwaczach jeszcze możesz pomyśleć i szerokich butach lub jakimś cudem dokładce Q ;-)
  9. z tym zawiasem to się najpierw zastanów czy chcesz ocierać spód auta po krakowskich drogach ;-)
  10. tak jak i w PL ;-) przecież Niemcy nie są święci
  11. To może nowy ;-) Ja szukałem przez rok części ale wszystko mam jak w ori i nic nie skrzypi. Strasznie nie lubię półśrodków.
  12. eee za sam kosz 2DIN tyle nie kosztuje.
  13. Szczerze Wam powiem że jeszcze ani razu nie użyłem tego gniazda ;-) A wymieniam tylko dlatego że moje był połamane :-)
  14. Potrzebuję oryginalnego bo mój był zdeczka połamany ale w ASo z tego co widzę to co cudo kosztuje około 140 zł - bez sensu ;-)
  15. Witam, przeglądam etkę ale nie mogę znaleźć. Poszukuję numeru gniazda 12V z bagaznika. Czy ktoś mógłby pomóc ?
  16. No właśnie i tu jest problem bo tak zrobione zaraz mi ktoś zapitoli :-(
  17. Kolego, jeżeli nie chce zejść to wymień mechanizm który porusza lusterkiem (zaraz pod lustrem). U mnie perfekcyjnie zdało egzamin i działa już kilka miesięcy ;-) Tu masz opis: http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-prawe-lusterko-z-anglika/
  18. w AJM'ach właśnie są firmy DENSO i nie ma ich za wiele na Allegro.
  19. hehe, no ok, źle się wyraziłem. W ASO 4000 zł za sprężarkę nie dam ;-) W totka nie wygrałem
  20. Nie chodzi mi o koszta bo to nie Fiat, tylko mówił mi mechanik mówił że miał już raz sytuację że rozbebeszył, nabił i znowu musiał rozbierać bo się okazało że założone przez macherów od klimy łożysko było felerne czy coś. Więc dają niby gwarancję ale na swoją robotę ;-) Co do używanej to też się może zdarzyć tak jak mówisz.
  21. Witam, mam problem ze sprężarką - szlak już ją trafia i teraz mam problem. Patrzyłem w ETCE i nie wiem czy dobrze widziałem ale w AJM'ie jest chyba zupełnie inna sprężarka niż w innych modelach B5. Jeżeli tak jest faktycznie to pytanie - czy lepiej zrobić jej regenerację (w Krakowie ponoć około 550 zł na zamiennikach), czy lepiej kupić używaną z AJM'a i modlić się aby zaraz nie padła ?
  22. Kolego uporałeś się z tematem ? Pytam bo powoli i moją sprężarkę szlak trafia.
  23. a ja mam relingi i z nich wcale nie korzystam ;-)
  24. OGr odpowiedział(a) na cichusz temat w Audi A4 B5
    4.2 w kompresorze będzie fajnie. Pytanie tyko czy w zimie wogóle tym ruszysz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.