Treść opublikowana przez OGr
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
może kwestia stanu silnika ale najważniejsze ze Tobie pasuje
-
[ALL B5] Relingi dachowe - montaż - foto historyjka
to przy okazji trzeba sobie było założyć podsufitkę z S4 ;-)
-
[B5 ALL] Demontaż Zderzaka Tylnego AVANT
o przyda się, dzięki kolego
-
[B5 AHU] Wymiana Automatu na manual
Ładny opisik
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
Po zimie przydałoby się i u mnie takie czyszczenie
-
[ALL B5] Naprawa opadającego podłokietnika – a jednak da się to naprawić
zigula11, widzę że jesteś z małopolski. Nie dałbyś rady u tego swojego tokarza zrobić takiego samego rezania ? Nie znam nikogo w Krakowie kto mógłby mi to zrobić za normalne pieniądze.
-
[ALL B5] Przeskakujący podłokietnik
Dzięki kolego
-
[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki
ok, ciekawe tylko czy po zakupie ori nie będzie tak samo ?
-
System audio w a4/b5 2000 r. [bose czy standart]
Szczerze to u mnie audio gra bardzo dobrze ;-) Aż muszę to rozebrać i zobaczyć czy przypadkiem nie mam BOSE u siebie ;-)
-
[B6 AVJ] Moje zmiany na konsoli środkowej
Kolego widzę że jesteś z Krakowa. Skończyłeś ten projekt ?
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
Gdzieś chyba nawet mam to spróbuję przy okazji
-
[B5 AEB] CarPC w A4 Avant
sam myślę o wsadzeniu kompa do auta. Narazie mam dysk SSD i szukam płyty mini-ITX z Atomem 330 i układem ION. Planuję to wsadzić zamiast radia Symphony.
-
[ALL B5] Przeskakujący podłokietnik
Od samego początku mam u siebie problem z podłokietnikiem. Czasami podczas jazdy jak mam na nim opartą rękę i lekko go przycisnę to on się obniża. Tak jak go podniosę od poziomu i naciskam to jest ok tylko czasami robi takie wałki Rozkminiał to ktoś ?
-
[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki
Jak sie Wam sprawdzają te dywaniki ? Pytam bo do 80-tki kiedys zamówiłem podobne i po przejechaniu 1500 km dywaniki w paru miejscach były juz nadtarte :-(
-
[B5 AFN] Woda w bagażniku
Leje przez uszczelkę która nie jest walnięta ? Może sprawdzć czy uszczelki są wogóle dobrze założone ?
-
[B6 AWX] Regeneracja plastikow
Nie pomalujesz tak aby było jak nowe.
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
W tym silniku to chyba wogóle nie leci.
-
RS4 Cantona
Parę rzeczy mi się nie podoba ale generalnie samo autko na pewno dodaje adrenaliny ;-)
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-prawe-lusterko-z-anglika/ <--- tu masz namiary na firmę która ma odpowiednie lustra do prawego lustra z anglika ;-) Trzeba tylko pytać mailowo lub telefonicznie bo na Allegro mogą akurat nie mieć wystawionych.
-
[Lusterko prawe od anglika
Montowałem ostatnio lusterko z anglika. Opis i fotki wrzuciłem tutaj: http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-prawe-lusterko-z-anglika/
-
[Lusterko prawe od anglika
A no właśnie chyba nie bardzo bo nie widziałem prawego pełnego.
-
[Lusterko prawe od anglika
Koledzy a gdzie można kupić sferyczny wkład do prawego lusterka z Anglika aby było cokolwiek widać ?
-
[ALL B5] Jak rozebrać lusterko zewnętrzne
Witam, mma w rękach lusterko z anglika i mam problem. Potrzebuję rozebrać je praktycznie na części pierwsze. Czy ktoś wie jak ściągnąć czarny plastik obudowy który jest na lusterku, przy drzwiach? Aktualnie mam to tak rozebrane:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Osobiście do Pompowtryskiwaczy używam oleju Petro-Canady 5W-40: http://sklep.variant.pl/?c=mdSklep-cmProdukt-29859-12481 i bardzo dobrze się spisuje. Specyfikacja praktycznie taka sama jak Motula.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Panowie, jeżeli mogę odgrzebać. Wiecie może gdzie w Krakowie można kupić płyn SONAX'a ?