Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Lusterko prawe od anglika


august

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam lusterko prawe, duże. Jest chyba od anglika.

Czy różni się czymś od tych dużych poliftowych?

Nie mam wkładu, więc muszę dokupić i nie wiem czy będzie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lusterko prawe od anglika, z wyglądu identyczne jak lewe od europejczyka, tylko symetrycznie odwrócone - ma inny kształt niż duże, poliftowe lusterko prawe od europejczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi się pomyliło z dużym lusterkiem po prawej? B6 ma duże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi się pomyliło z dużym lusterkiem po prawej? B6 ma duże?

W B5 są asymetryczne a w B6 są już symetryczne lusterka czyli takich samych rozmiarów po obu stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a gdzie można kupić sferyczny wkład do prawego lusterka z Anglika aby było cokolwiek widać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a gdzie można kupić sferyczny wkład do prawego lusterka z Anglika aby było cokolwiek widać ?

allegro jest tego od groma, sam kupowałem do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie chyba nie bardzo bo nie widziałem prawego pełnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sam miałem ten problem kiedyś i powiem że z anglika lusterka zewnętrzne są ustawione pod innym kontem więc istnieje możliwość że podczas regulacji wkładu nie dasz rady ustawić go idealnie, ponieważ będzie blokować obudowa zewnętrzna, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje pytanie jest takie - czy warto kupić lusterko lewe do polifta z anglika ? Czy będzie pasowało Plug&Play ? Czy może lewe lusterko angielskie jest mniejsze od wersji europejskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze nie jest, ale trójkąt mocujący jest inaczej wyprofilowany, zakłada sie je tak samo jak byś chciał prawe angielskie przekałdac, czyli stelaż lusterka trzeba przełożyć z EU bo inaczej bedzie inny kąt widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli nie masz elementu na przekładke to lepiej szukać kompletnego EU, mix przedlifta z poliftem nie przejdzie odrazu pisze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze nie jest, ale trójkąt mocujący jest inaczej wyprofilowany, zakłada sie je tak samo jak byś chciał prawe angielskie przekałdac, czyli stelaż lusterka trzeba przełożyć z EU bo inaczej bedzie inny kąt widzenia

Tzn. na chłopski rozum co trzeba zrobić gdy mam swoje stare lusterko europejskie ale obudowa jest w kiepskim stanie i w dodatku nie pomalowana, a mam okazję kupić angielską wersję lewego lusterka ? Czyli co muszę przełożyć ze starego do nowego ? Sam ten trójkąt czy coś więcej ?

Acha i jeszcze czy wtyczka z angielskiego pasuje do auta wersji europejskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczka pasuje, przekąłdasz sam czarny plastik który mocuje lusterko do nadwozia, przyłóż sobie dwa lusterka i zobacz różnice w kącie nachylenia:wink: w dziale warsztat jest opis jak to zmienić tyle że prawe, ale lewe robisz tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem sobie prawe lustereczko na UK bez zmiany trójkąta i wsio widać ale szkło jest tak na maksa skręcone ku środkowi auta, że powstaje szpara, przez którą widać bebechy. Czyli trzeba wymienić trójkąty - czy dobrze rozumiem, że trzeba rozpiąć oba lustra na osi składania - tam, gdzie jest ta mocna sprężyna?

Trójkąt zakładamy z małego EU a reszta z dużego UK i będzie ładnie?

P.S.

To kółko z silniczkami mocowane na 3 śruby, do którego mocuje się lustro jest identyczne w małym EU i dużym UK więc nie wiem skąd takie podpowiedzi we wcześniejszych postach. Nawet numery tego elementu są takie same. Chyba, że były jakieś inne wersje. Piszę cały czas o polifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z automatycznym składaniem , jeśli małe składa sie automatycznie to trzeba szukać lusterka z angola też z takim bajerem czy można ten mechanizm przełożyć ze starego małego


Ktoś kojarzy ile pinów powinna mieć kostka lusterka elekt składanego ??


A jak to jest z automatycznym składaniem , jeśli małe składa sie automatycznie to trzeba szukać lusterka z angola też z takim bajerem czy można ten mechanizm przełożyć ze starego małego


Ktoś kojarzy ile pinów powinna mieć kostka lusterka elekt składanego ??

Czyli lusterko od polifta nie podejdzie do przedlifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...