Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Zamiast quattro RWD


cichusz

Rekomendowane odpowiedzi

wiem wiem polowa mnie zje..... odrazu. ale czekam na wasze opinie. zawsze marzyłem o audi a4 b5 rwd. sprawa wygląda tak, że rownież jest wsadzony most od 80 z blokada i można miec szpere100% bez zadznej elektroniki.

NIO WIEC MOJ PROJEKT POLEGAL NA MODYFIKACJI UKALD NAPEDOWEGO NA RWD. PO WIELU SPEDZONYCH GODZINACH CZYTANIA I SZUKANIA NA FORACH PRZYSZEDL CZAS NA SPRAWY MECHANICZNE. PO 5 RAZACH WSADZANIA I WYJMOWANIA SKRZYNI PRZYSZEDL CZAS NA SUKCES. MODYFIKACJE JAKIE DOKONALEM TOO

-ZMIANA TYLNEGO DYFRA NA DYFER AUDI 80 B4 2.8Q Z BLOKADA TYLNIEGO MOSTU- SZPERA 100%

-ZMIANA SKRZYNI BIEGOW

-ZMIANA PRZELOZENIA W SKRZYNI.

- SPAWANIE UKLADU ROZNICOWEGO TZW TORSEN.

PRZLOZENIA TO:

35/9= 3.88 ORGINALNIE

37/9= 4.11 AKTUALNIE

41/9= 4.55

KOSZTA:

-TYLNI MOST 550ZL

-SKRZYNIA 650ZL

-SPAWANIE-0ZL

-ZMIANIA PRZELOZENIA-0ZL

-MONTAZ- 0ZL

-WIAZKA ELEKTRYCZNA DO BLOKADY MOSTU 80ZL

-OLEJ DO SKRZYNI 185ZL

-OLEJ DO MOSTU 95ZL

cDN W OKRESIE ZIMOWYM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zrobisz z torsenem ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torsen zajechany ??????????????????? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

jak to zrobiłeś ??????????? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechałes torsena i wsadziłeś most od 80ki już :mysli: weź no opisz jak to wsadziłeś

RWD da sie zrobic w A4 oto dowód ale niestety nie znalazłem do dzisiaj jakiegokolwiek opisu co to za pojazd :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wyglada tak. zaczelo szarpac samochodem podczas jazdy i nagle stanal. po rozkreceniu skrzniu i wyjeciu torsenka okazalo sie ze zajechany torsne. zakupilem kolejna skrznie i po przejechaniu 40km zmowu torsen. stwierdzialem ze to musi byc wina mostu wiec wymienilem most na taki sam z silnika AAH tylko z audi 80 b4 z blokada. samochodu jeszcze nie odpalilem ale zrobie to w tym tygodniu wiec jakis filmik bedzie.

tak torsen http://www.motorgeek.com/~nstuart/albums/album09/rwd_coupe_004.sized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzil przez 2 godziny. albo rozlecial mi sie sparcialy waz od wody albo glowica poszla sie jeb.......

uuu

Ale naped jest juztylko na tył??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis ogarnalem auto i jednak okazalo sie :tongue4:ze to tylko gumowy 8cm wezyk przezs ktory musialem rozbierac caly przod. autko juz lata. filmik bedzie w niedziele wieczorkiem

Czyli masz juz tylko napęd na tył mam rozumieć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak tak ile razy mam to jeszcze powtarzac????? :wallbash: :wallbash:

no to czekam na filmik, ciekawe jak bedzie z sterownoscia autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze troche dziwnie mi sie jedzi. czasem przod wynosci trosze na zewnatrz ale moze to powody sa felg. z przodu 195/65/15 a tyl 225/45/17 i z przodu sa zimowki.

Moze mieć to wpływ, jak nie sprawdzisz to sie nie dowiesz :disgust: , a zawstydziłes juz jakieś biemdabliu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze troche dziwnie mi sie jedzi. czasem przod wynosci trosze na zewnatrz ale moze to powody sa felg. z przodu 195/65/15 a tyl 225/45/17 i z przodu sa zimowki.

załóż odwrotnie to bedzie ci dópe wynosić :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...