Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cichusz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cichusz

  1. cichusz odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    panowie jak tam ze zlocikami teraz sprawa stoi bo bym chcetnie podjechal
  2. auto poszło w niepamięć. koniec modów
  3. też poczytaj działanie. kolega napisał że nie działa mu ABS wiec i EDS też
  4. witam. czy ktoś może wie jaki sa przełożenia tych skrzyni???? bo mam a4 b5 2.8 AAH quattro i 1.8T quattro-anglik. chce skrzynie mocniejsza-zeby lepiej przyspieszal a mniejsza predkosc maksymalna. 1.8tq ma ten sam most co 2.8q ale jest wolniejszy ok12-15 km na kazdym biedu. wiec zapodam do 2.8q skrzynie z 1.8tq a most zostanie bez zmian. zalezy mi tylko na dokladnych przelozeniach kazdego biedu. z gory dzieki
  5. wlasnie ja zaczalem swapa z v6 na v8 4.2 300KM z a8. wymieniony juz rozrzad. kupiony jednomas(waga 7kg) tarcza i docisk. skrzynia z v6. silnik juz wyjalem. w czwartek piatek wjezdzam z v8 i projekt lap pod silnik i wzmocnienie lap pod skrzynie.
  6. jesli bys mial padniety dyfer to bys nigdzie nie pijechal. ja stawiam na skrzynie, ze quattro padła i ktos wstawił od ośki
  7. moje AAH miało jednomas
  8. i tutaj jesteś w błędzie zgadzam sie i potwiedzam. dzialanie to samo skrzynie i dyfry i przelozenia podobne
  9. jeszcze nic nie wazylem. dopiro po zamontowaniu silnika i klatki zwaze autko
  10. ewidentny brak elektroniki EDS.
  11. no więc powoli do przodu. silnik już jest 4.2 ABZ tarcza i sprzęgło też juz mam. czekam na hydrauliczny ręczny. auto odchudzone. została tylko deska i siedzenie kierowcy. brak kasy na hamulce i zawias. dopiero po 8 września. auto narazie i tak bedzie stac bo kolega z którym szponce projekt ma na podnośniku mercedesa z 78r i musi go skńczyc i wyjechać
  12. cichusz odpowiedział(a) na Bla temat w Audi A4 B5
    panowie i jak z tym SS??
  13. od czego masz tracze i klocki. jakie jarzma??? bo tez chce wsadzic na tyl 280mm i wieksze.
  14. filmiki byly specjalnie dla niedowiarkow ze to RWD. juz nie dlugo bedzie nowe filmidlo.
  15. witam, ponownie dawno sie nic nie dzialo ale znowu wracam do szponcenia autka. byly plany aby sie przesiasc na 80 coupe quattro ze wzgledu na mase i zawieszenie. ale jednak zostaje przy a4. we wtorek juz bede mial silnik 4.2 i poniedzialek wtorek tarcze i dociska. sprzeglo bedzie spiekowe by Radzikowski robione w 2 etapach- najpier tarcza spiekowa pozniej jak bedzie wiecej kasy docisk. dzis wybebeszam cale autko,. beda fotorelacje z przebiegu prac. trzymac kciuki
  16. ja obstawiam torsen. tam na 100% stuka. wszedzie z biegiem czasu robia sie luzy
  17. CKH i CKJ tez byly wkladane do 2.8quattro. obudowa itp to samo. przelozenie rowniez 35/9
  18. zgadzam się z kolega i popieram. ja chciałem sobie zrobić tez na 2 strony ale nie końcówki tylko cały tłumik. końcówki mnie nie interesują
  19. no wreszcie koniec auto w pelni funkcjonalne
  20. w jednym jak i drugi jest 35/9
  21. i jak doszedles juz co jest???? bo czekam z niecierpliwoscia
  22. i jak doszedles juz co jest nie tak???
  23. to akutko nie bylo na TVN turbo w operacji tuning???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.