Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

weider

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Spoko auto Na początek obowiązkowo - pomalowanie dołu pod kolor. Potem wymiana wydechu bo te standardowe rurki cieniutkie strasznie, jak gwizdki od czajnika..... Bezawaryjności
  2. Kliczko jakby chciał to zakończył by temat w pierwszej rundzie. Potem w każdej kolejnej mógł to skończyć. Ale Kliczki są takie że oni lubią się boksować. Lubią szermierkę na pięści. Nie zależy im żeby przeciwnika znokautować w pierwszej rundzie. Wolą go obstukiwać na luzaku przez 8-10 rund. Chcą też żeby kibice którzy zapłacili za bilety popatrzyli sobie jak najdłużej na walkę. Ot tacy inteligentni bokserzy.
  3. Co racja to racja. Wiedziałem że Adamek żadnych szans nie ma, ale mimo wszystko nie spodziewałem się że zupełnie nic nie zrobi w tej walce. Nic. Zero. Kliczko walił jak w gruchę na treningu.
  4. weider odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda Szczęsnego że z takimi pajacami w obronie musi grać w jednej drużynie....
  5. Ja mam na vlepce ze słupka zalecaną 235/45/17...więc na takich jeżdżę i jest git.
  6. No nigdy nie zapomnę miny Sappa, jak dostał w oko, hehe Dodatkowo to była walka na zasadach k-1 a nie mma, ale to już szczególik.
  7. Pewnie jedyne MMA na jakim się zatrzymałeś to Pudzian i Najman..stąd ta opinia Taa faktycznie ty wiesz najlepiej co oglądałem. Niektóre pojedynki są ciekawe, ale zdecydowana większość to jak kopulacja trzepniętego żółwia, leżą na sobie przez całą walkę... faktycznie jest fun Młody jesteś...jeszcze dorośniesz do mma PS. 21 maja walka Pudziana. Nie przeocz. Będzie się działo :> PS2. Przejrzyj poniższą listę 50 walk MMA i napisz ile z nich widziałeś. Tylko szczerze http://prideneverdie.com/wordpress/?p=154
  8. To była wspaniała walka faktycznie... A z ostatniego weekendu piękny nokaut w wykonaniu Machidy. Karate style. Takie rzeczy tylko w filmach i w mma http://www.sportwizja.pl/film/8421/lyoto-machida-vs-randy-couture---2.-runda-walki/
  9. Ale ładne stado....to już można polatać
  10. Pewnie jedyne MMA na jakim się zatrzymałeś to Pudzian i Najman..stąd ta opinia
  11. Boks to przeżytek, sport walki XX wieku. Teraz mamy XXI wiek i MMA
  12. Moje wymarzone Ferrari 458 Italia....
  13. Ty z 217 zrobiłeś 230 Wynik na hamowni jest możliwy...bo był taki, a już inna kwestia prawdziwości tego wyniku
  14. Niezłe, niezłe ale ten film to ściema da radę to zrobić ale nie ze startu zatrzymanego, o ile dobrze pamiętam motor musi w momencie napięcia linki poruszać się z prędkością min 90 km/h czy coś koło tego. .......oglądam "Pogromcy mitów" na Discovery
  15. "Przypomnijmy, że pod maską Panamery przygotowanej przez Mansory pracuje 4,8-litrowy silnik o mocy 690 KM i maksymalnym momencie obrotowym rzędu 800 Nm. Jednostka pozwala na rozpędzenie auta do maksymalnej prędkości 328 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 4 s. " Nie dziwne że kierowca Audi nie zauważył że nadjeżdża

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.