-
B6(AVJ)1.8TQ BIEDNA SERIA ALE Z PRZYSZŁOŚCIĄ
Spoko auto Na początek obowiązkowo - pomalowanie dołu pod kolor. Potem wymiana wydechu bo te standardowe rurki cieniutkie strasznie, jak gwizdki od czajnika..... Bezawaryjności
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kliczko jakby chciał to zakończył by temat w pierwszej rundzie. Potem w każdej kolejnej mógł to skończyć. Ale Kliczki są takie że oni lubią się boksować. Lubią szermierkę na pięści. Nie zależy im żeby przeciwnika znokautować w pierwszej rundzie. Wolą go obstukiwać na luzaku przez 8-10 rund. Chcą też żeby kibice którzy zapłacili za bilety popatrzyli sobie jak najdłużej na walkę. Ot tacy inteligentni bokserzy.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Co racja to racja. Wiedziałem że Adamek żadnych szans nie ma, ale mimo wszystko nie spodziewałem się że zupełnie nic nie zrobi w tej walce. Nic. Zero. Kliczko walił jak w gruchę na treningu.
-
Piłka nożna
Szkoda Szczęsnego że z takimi pajacami w obronie musi grać w jednej drużynie....
-
[ALL] Jakie oponki
Ja mam na vlepce ze słupka zalecaną 235/45/17...więc na takich jeżdżę i jest git.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No nigdy nie zapomnę miny Sappa, jak dostał w oko, hehe Dodatkowo to była walka na zasadach k-1 a nie mma, ale to już szczególik.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Pewnie jedyne MMA na jakim się zatrzymałeś to Pudzian i Najman..stąd ta opinia Taa faktycznie ty wiesz najlepiej co oglądałem. Niektóre pojedynki są ciekawe, ale zdecydowana większość to jak kopulacja trzepniętego żółwia, leżą na sobie przez całą walkę... faktycznie jest fun Młody jesteś...jeszcze dorośniesz do mma PS. 21 maja walka Pudziana. Nie przeocz. Będzie się działo :> PS2. Przejrzyj poniższą listę 50 walk MMA i napisz ile z nich widziałeś. Tylko szczerze http://prideneverdie.com/wordpress/?p=154
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
To była wspaniała walka faktycznie... A z ostatniego weekendu piękny nokaut w wykonaniu Machidy. Karate style. Takie rzeczy tylko w filmach i w mma http://www.sportwizja.pl/film/8421/lyoto-machida-vs-randy-couture---2.-runda-walki/
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
Ale ładne stado....to już można polatać
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Pewnie jedyne MMA na jakim się zatrzymałeś to Pudzian i Najman..stąd ta opinia
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Boks to przeżytek, sport walki XX wieku. Teraz mamy XXI wiek i MMA
-
[INNE] Auto marzeń
Moje wymarzone Ferrari 458 Italia....
-
A4B6 1.8T...na starość to i kuce już nie te ;)
Ty z 217 zrobiłeś 230 Wynik na hamowni jest możliwy...bo był taki, a już inna kwestia prawdziwości tego wyniku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niezłe, niezłe ale ten film to ściema da radę to zrobić ale nie ze startu zatrzymanego, o ile dobrze pamiętam motor musi w momencie napięcia linki poruszać się z prędkością min 90 km/h czy coś koło tego. .......oglądam "Pogromcy mitów" na Discovery
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Przypomnijmy, że pod maską Panamery przygotowanej przez Mansory pracuje 4,8-litrowy silnik o mocy 690 KM i maksymalnym momencie obrotowym rzędu 800 Nm. Jednostka pozwala na rozpędzenie auta do maksymalnej prędkości 328 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 4 s. " Nie dziwne że kierowca Audi nie zauważył że nadjeżdża
weider
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta