Treść opublikowana przez weider
-
B6(AVJ)1.8TQ BIEDNA SERIA ALE Z PRZYSZŁOŚCIĄ
Spoko auto Na początek obowiązkowo - pomalowanie dołu pod kolor. Potem wymiana wydechu bo te standardowe rurki cieniutkie strasznie, jak gwizdki od czajnika..... Bezawaryjności
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kliczko jakby chciał to zakończył by temat w pierwszej rundzie. Potem w każdej kolejnej mógł to skończyć. Ale Kliczki są takie że oni lubią się boksować. Lubią szermierkę na pięści. Nie zależy im żeby przeciwnika znokautować w pierwszej rundzie. Wolą go obstukiwać na luzaku przez 8-10 rund. Chcą też żeby kibice którzy zapłacili za bilety popatrzyli sobie jak najdłużej na walkę. Ot tacy inteligentni bokserzy.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Co racja to racja. Wiedziałem że Adamek żadnych szans nie ma, ale mimo wszystko nie spodziewałem się że zupełnie nic nie zrobi w tej walce. Nic. Zero. Kliczko walił jak w gruchę na treningu.
-
Piłka nożna
Szkoda Szczęsnego że z takimi pajacami w obronie musi grać w jednej drużynie....
-
[ALL] Jakie oponki
Ja mam na vlepce ze słupka zalecaną 235/45/17...więc na takich jeżdżę i jest git.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No nigdy nie zapomnę miny Sappa, jak dostał w oko, hehe Dodatkowo to była walka na zasadach k-1 a nie mma, ale to już szczególik.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Pewnie jedyne MMA na jakim się zatrzymałeś to Pudzian i Najman..stąd ta opinia Taa faktycznie ty wiesz najlepiej co oglądałem. Niektóre pojedynki są ciekawe, ale zdecydowana większość to jak kopulacja trzepniętego żółwia, leżą na sobie przez całą walkę... faktycznie jest fun Młody jesteś...jeszcze dorośniesz do mma PS. 21 maja walka Pudziana. Nie przeocz. Będzie się działo :> PS2. Przejrzyj poniższą listę 50 walk MMA i napisz ile z nich widziałeś. Tylko szczerze http://prideneverdie.com/wordpress/?p=154
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
To była wspaniała walka faktycznie... A z ostatniego weekendu piękny nokaut w wykonaniu Machidy. Karate style. Takie rzeczy tylko w filmach i w mma http://www.sportwizja.pl/film/8421/lyoto-machida-vs-randy-couture---2.-runda-walki/
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
Ale ładne stado....to już można polatać
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Pewnie jedyne MMA na jakim się zatrzymałeś to Pudzian i Najman..stąd ta opinia
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Boks to przeżytek, sport walki XX wieku. Teraz mamy XXI wiek i MMA
-
[INNE] Auto marzeń
Moje wymarzone Ferrari 458 Italia....
-
A4B6 1.8T...na starość to i kuce już nie te ;)
Ty z 217 zrobiłeś 230 Wynik na hamowni jest możliwy...bo był taki, a już inna kwestia prawdziwości tego wyniku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niezłe, niezłe ale ten film to ściema da radę to zrobić ale nie ze startu zatrzymanego, o ile dobrze pamiętam motor musi w momencie napięcia linki poruszać się z prędkością min 90 km/h czy coś koło tego. .......oglądam "Pogromcy mitów" na Discovery
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Przypomnijmy, że pod maską Panamery przygotowanej przez Mansory pracuje 4,8-litrowy silnik o mocy 690 KM i maksymalnym momencie obrotowym rzędu 800 Nm. Jednostka pozwala na rozpędzenie auta do maksymalnej prędkości 328 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 4 s. " Nie dziwne że kierowca Audi nie zauważył że nadjeżdża
-
A4B6 1.8T...na starość to i kuce już nie te ;)
No właśnie nie pamiętam dokładnie, bo mapowanie było robione 2 lata temu. Ale coś około 230 NM.
-
A4B6 1.8T...na starość to i kuce już nie te ;)
nie to samo-prędzej BFB będzie identyczny, :gwizdanie:co do niutów-to raczej norma-zakładając,ze program jest pod seryjne graty i dmucha sobie bara w peacku i spadnie do 0,7 -0,6 na górze seria AVJ ma 210-220,a jaka była seria przed programem? Nie pamiętam dokładnie bo to dwa lata temu już było, ale coś około 220-230 właśnie. Teraz w jednym z pomiarów wyszło mi 196 KM, czyli 2KM mniej niż na załączonym wykresie ale za to 290 NM
-
A4B6 1.8T...na starość to i kuce już nie te ;)
1.8T 170KM, tak jak Thom4s napisał. Za hamowanie Q płaciłem 200 zł...dzwoniłem do kilku innych w wawie i chcieli dużo więcej, więc myślę ze cena w miarę ok? A no to spoko. Dzieki
-
A4B6 1.8T...na starość to i kuce już nie te ;)
fakt że wynik nie powalił, może to kwestia tego zaworu upustowego DV? ale w serii jest chyba ok 220-230.
-
A4B6 1.8T...na starość to i kuce już nie te ;)
No dwa lata temu w kreatorze wyszlo 217, zaraz po mapowaniu. Nie wymyśliłem tego sobie Tak jak napisałem na początku kolo z ECU-P powiedział że mogło wyjść 217KM, wymieniając powody które opisałem na początku. Ogólnie to widzę że jakaś lipa z tym hamowniami jest...więc właściwie człowiek nie ma 100% pewności ile ma kucy Ale chociaż dwa lata żyłem ze świadomościa że mam prawie 220 kucy, a teraz muszę żyć ze swiadomością że mam tylko 198 hehe, jeśli oczywiście pomiar jest prawdziwy Chociaż widzę że akurat ECU-P ma dobre opinie....więc może i tak jest.
-
A4B6 1.8T...na starość to i kuce już nie te ;)
nie "niestety" tylko wyszło tak jak powinno wyjśc , bardzo ciezko na ori gratach uzyskać moc wiekszą od 200KM masz cos porobione z autem ??? odetkany dolot/wydech ???? Acha, czyli wykresy ok? Zmieniony układ wydechowy na przelotowy firmy MagnaFlow Performance. A czemu pytasz?
-
A4B6 1.8T...na starość to i kuce już nie te ;)
Co racja to racja Jeszcze czekam na opinie jak Wam się wykresy podobają? Czy tak to powinno wyglądać? Czy coś odstaje od normy?
-
[ALL B6] A4B6 1.8T - jak tu jej nie kochać :)
Dzięki Zawory już nie te co kiedyś i wyszło 198 KM Ale i tak jest piękna wykres z hamowni http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202150.new#new
-
A4B6 1.8T...na starość to i kuce już nie te ;)
Wykres dedykuje Thom4s-owi Niestety wyszło "tylko" skromne 198 KM, i okazało się że zawór upustowy DV jest już lipny, parę kucy na pewno gubi. Ale kolo z Acu-Performance potwierdził że jest możliwe że dwa lata temu w kreatorze mocy po mapowaniu silnika wyszło 217 KM, chociaż bardziej realne jest że w rzeczywistości mogło być około 210KM....bo: - to było dwa lata temu - bo to było 50 tys km przebiegu temu - bo w zależności od warunków na hamowni może być różnica nawet 10KM - bo zawór upustowy DV już nie taki jak kiedyś - bo błąd pomiaru na hamowni wynosi -/+ 5KM - bo przy pomiarze z obciążeniem, tak jak tutaj było, zawsze wychodzi mniej niż przy pomiarze inercyjnym Tak czy siak stadko jest jakie jest, nic dodać nic ująć..
-
[ALL B6] Audi a4b6 amerykaniec - haldex czy torsen?
Dzięki wielkie za info