Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. no to pojechała ;-)
  2. hehehe, a to ja wiedziałem że Ty go masz ;-)
  3. kurcze szukałem tego filmiku dobrych kilkanaście miesięcy ;-)
  4. przeciez polscy magicy od bezwypadkowych co chwile takie robia ;-)
  5. grunt aby działało ;-)
  6. Nosb, bądź dobrym kolegą i dołóż Q do B5 ;-)
  7. oj na pewno ;-) jednak w PL aż tak często się to nie przydaje jak np w szwecji czy norwegii ;-)
  8. no jak całe auto to oni wolą ;-) ponoć marudzą strasznie przy pojedynczych elementach :-(
  9. Ilę Cię wyniósł zderzak i czy kupiłeś kompletny??? tylny tylny ;-) znasz jakiegoś lakiernika ?
  10. spoko, nie ma sprawy - moją żonę już ta leżąca ramka denerwuje ;-)
  11. Jak Jarko nie znajdzie to ja ostatnio brałem dwa komplety w tym jeden w razie W na zapas ;-)
  12. poleci polerka na wiosnę i będzie dobrze ;-) PS: Gdzie myją w takim mrozie ?
  13. skuter to dzisiaj może być zabójstwo ;-) taki mróz że aż słońce wyszło ;-) auto stoi na mrozie od 3 dni - ciekawe czy odpalę ;-)
  14. słyszałem właśnie że ostatnio zbudowali ;-) aż muszę sprawdzić ;-)
  15. czy ja wiem - dwa lata temu miałem jeszcze 80-tkę z 92 roku i nie było takich jaj.
  16. ale mi we wtorek inny kolega wysłał paczkę pocztą-polska i przyszła na drugi dzień więc już nie zwalajcie wszystkiego na święta ;-)
  17. farciarz ;-) Koledzy macie może jakiegoś znajomego lakiernika ? Kupiłem zderzak z S4 i potrzebuję go pomalować. Przy okazji może bym też maznął przednią dokładkę zderzaka i listwy drzwiowe.
  18. ja od jakiegoś roku przeszukuję net za B2/B1. Odnowione B1 wygląda kosmicznie ale brakuje Q, a B2CQ byłoby wyśnionym prezentem pod choinkę :-)
  19. OGr odpowiedział(a) na jankazas temat w Audi
    a kiedy ją będziesz sprzedawał aby kasę uzbierać ;-)
  20. mnie wykreśl bo koniec końców całe szczęście do zakupu nie doszło.
  21. Kiedyś sprzedawał koła - prosiłem o dokładniejsze zdjęcia tych kół bo pokazywał całe auto a nie koła - dostałem szmatą po pysku że się wogóle odzywam. Omijam z daleka.
  22. kurcze a mi się skolei stało to co u Ciebie - rok temu były większe mrozy i było ok.
  23. u mnie niestety na ścianę pomiędzy regał a drzwi ledwo weszło 42", zresztą u mnie w pokoju sofa jest za blisko TV aby wsadzić 50".
  24. Wjazd jest przez bramę domu tak w dół. Najlepiej przedzwoń wcześniej do niego pod numer: 660-566-999 Tutaj masz mapkę i jak sobie powiększysz to nawet ten ostatni budynek widać: http://www.mobil-tech.pl/gdzie-jestesmy/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.