Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to pojechała ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehe, a to ja wiedziałem że Ty go masz ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurcze szukałem tego filmiku dobrych kilkanaście miesięcy ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
przeciez polscy magicy od bezwypadkowych co chwile takie robia ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
grunt aby działało ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb, bądź dobrym kolegą i dołóż Q do B5 ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj na pewno ;-) jednak w PL aż tak często się to nie przydaje jak np w szwecji czy norwegii ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jak całe auto to oni wolą ;-) ponoć marudzą strasznie przy pojedynczych elementach :-(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ilę Cię wyniósł zderzak i czy kupiłeś kompletny??? tylny tylny ;-) znasz jakiegoś lakiernika ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, nie ma sprawy - moją żonę już ta leżąca ramka denerwuje ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak Jarko nie znajdzie to ja ostatnio brałem dwa komplety w tym jeden w razie W na zapas ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poleci polerka na wiosnę i będzie dobrze ;-) PS: Gdzie myją w takim mrozie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
skuter to dzisiaj może być zabójstwo ;-) taki mróz że aż słońce wyszło ;-) auto stoi na mrozie od 3 dni - ciekawe czy odpalę ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
słyszałem właśnie że ostatnio zbudowali ;-) aż muszę sprawdzić ;-)
-
[ALL B5] Klamka nie otwiera drzwi :/
czy ja wiem - dwa lata temu miałem jeszcze 80-tkę z 92 roku i nie było takich jaj.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
ale mi we wtorek inny kolega wysłał paczkę pocztą-polska i przyszła na drugi dzień więc już nie zwalajcie wszystkiego na święta ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uciekł ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
farciarz ;-) Koledzy macie może jakiegoś znajomego lakiernika ? Kupiłem zderzak z S4 i potrzebuję go pomalować. Przy okazji może bym też maznął przednią dokładkę zderzaka i listwy drzwiowe.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja od jakiegoś roku przeszukuję net za B2/B1. Odnowione B1 wygląda kosmicznie ale brakuje Q, a B2CQ byłoby wyśnionym prezentem pod choinkę :-)
-
Audi Coupe 1990 7A
a kiedy ją będziesz sprzedawał aby kasę uzbierać ;-)
-
[ALL] Sprzedający 312MC
mnie wykreśl bo koniec końców całe szczęście do zakupu nie doszło.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Kiedyś sprzedawał koła - prosiłem o dokładniejsze zdjęcia tych kół bo pokazywał całe auto a nie koła - dostałem szmatą po pysku że się wogóle odzywam. Omijam z daleka.
-
[ALL B5] Klamka nie otwiera drzwi :/
kurcze a mi się skolei stało to co u Ciebie - rok temu były większe mrozy i było ok.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
u mnie niestety na ścianę pomiędzy regał a drzwi ledwo weszło 42", zresztą u mnie w pokoju sofa jest za blisko TV aby wsadzić 50".
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
Wjazd jest przez bramę domu tak w dół. Najlepiej przedzwoń wcześniej do niego pod numer: 660-566-999 Tutaj masz mapkę i jak sobie powiększysz to nawet ten ostatni budynek widać: http://www.mobil-tech.pl/gdzie-jestesmy/