Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Spinki podszybia /wkręty plastikowe


zgredek27

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, moje podszybie ma juz wyrobione plastikowe wkrety wygladaj jakby ktos je wiercil zamiast byc na krzyzak. Ma ktos jakis namiar na numer czesci ew. gdzie to dokupic i jakie koszta?

Druga sprawa spinki oslony silnika w nadkolach, wystepuja tam po 2 plastikwoe wkrety na strone, mozna je dokupic? Najlepiej z mocowaniem metalowym w ktore sie wkrecaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełnij rocznik swojego auta. A co do tych zużytych wkrętów to nie ma ich chyba pojedynczo w sprzedażny przynajmniej w etce nie jest wyodrębnione. (jeśli jestem w błedzie to niech ktos mnie poprawi) A kupowac nowe to spory koszt lepiej używki w rozsądnej cenie. A jeśli mowa o spinkach to wskaz która to z rysunku poniżej

e02551aa309bf648m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr. 5 - "kołek mocujący" 4A0 805 121 A ~ 9.26 pln

Nr. 6 - "podkładka zabezpieczająca" 4A0 805 137 A ~ 1.16 pln

Nr. 7 - "klip" 4A0 805 163 ~ 1.93 pln

Tych plastikowych wkrętów do podszybia raczej osobno nie kupisz-w ETCE ich nie ma, jeżeli już to całe podszybie (u mnie też podobnie wyglądają) :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolego zgredek27 jeżeli chodzi ci o te plastikowe wkręty na krzyżak (jest ich chyba 5 sztuk) co mocują podszybie to ja je wymieniałem i spokojnie można je kupić na sztuki w serwisie ( Nr kat 8D0 819 643) ceny nie pamiętam :mysli:.Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8D0 819 643

Cena ok 7 zł za sztukę

Zdjęcie jak wygląda komplet jednej śruby poniżej. Wymieniłem i podszybie działa i wygląda jak nowe :)

zdjcie0185.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem u Wajdemajera w Piasecznie numer części

( Nr kat 8D0 819 643)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wajdemajer ma też salon Audi na Przyczółkowej przed wjazdem do Konstancina po lewej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o namiary na te spinki od podszybia. Probuję je znaleźć w serwisie, ale nie jest łatwo. Liczę na pomoc tych co już przetarli szlak

Pozdrawiam

Pio69 :>

Ja zamawiałem u znajomego w serwisie Seata. Jedź gdzieś do ASO i na 100% będą mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co sami to robili. Mam nowe wkręty do podszybia. Czy możecie podać instrukcję jak pozbyć się starych i jak zainstalować nowe w starym podszybiu. Jeśli ktoś ma zdjęcia z demontażu i montażu to bardzo poproszę

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem i dla siebie bo już mi szyby okropnie parują a tamtędy wlewa się woda do filtra kabinowego. Zobaczymy co z tego cyrku wyjdzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi gdzie te spinki do podszybia zamówiliście? chciałem przez internet i na www.gajos.pl jak wpisz ten numer katalogowy 8D0 819 643 to wyskakuje mi nazwa gałka za 8 zł groszami. nie wiecie gdzie jeszcze mozna je zamowic przez internet ?

Najlepiej podjedź do jakiegoś ASO i tam bez problemu zamówisz ,towar maja z dnia na dzień :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - mi w Krakowie w AutoSpecjalu krzyknęli 8,61 zł / szt. -i odbiór na drugi dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...