Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lampy przednie


BartekT81

Rekomendowane odpowiedzi

No nie idzie to w parze z moją deklaracją oszczędności, ale... napaliłem się jak Arab na kurs pilotażu!!

A oto link do przedmiotu pożądania, którego nie sposób nazwać mrocznym...

http://www.allegro.pl/item659986949_lampy_przod_audi_a4_s4_xenon_lewa_i_prawa.html

Więc tak: żarówka ksenon+H7, lampa pasuje bez przeróbek, wygląda chyba fajnie całkiem...

Tylko komplet z kierunkami wywoławczo 1900 PLN.

Musiałbym się z całą rodziną przerzucić na korzonki i robaszki... Ale nie ukrywam, że zaczynam o tym myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie dzieciska zobaczą, jak to jest z nieodpowiedzialnym tatusiem... Po tygodniu nawet nielubiany pasztet będą wcinać (i to z pomidorem)... Mam nadzieję, że mi przejdzie...

Ale pomijając część ekonomiczną - prezentują się ładnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie dzieciska zobaczą, jak to jest z nieodpowiedzialnym tatusiem... Po tygodniu nawet nielubiany pasztet będą wcinać (i to z pomidorem)... Mam nadzieję, że mi przejdzie...

Ale pomijając część ekonomiczną - prezentują się ładnie??

To piękny prezent na Dzień Ojca.

Ładne są, ale troszkę drogie. Pomyśl o zespolonych i HIDach jeśli chcesz stylizowac na Xenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy z S4 tak nie odmładzają fury jak zespolone, zwłaszcza za taką cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespolone nówki Depo + HID = 700 PLN

Zespolone używane Valeo + HID = 900 PLN

Kup coś z tego zestawu, bo za te S4 szkoda przepłacać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za valeo zespolone dałem 400zł :gwizdanie: plus 230Hidy to jest 630 :) trzeba umić szukać :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za valeo zespolone dałem 400zł :gwizdanie: plus 230Hidy to jest 630 :) trzeba umić szukać :chytry:

też myślę, że za VALEO + HID 900 PLN to troszkę za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za valeo zespolone dałem 400zł :gwizdanie: plus 230Hidy to jest 630 :) trzeba umić szukać :chytry:

Dolicz do tego kostki, piny i wyjdzie troszkę więcej :wink4: Nie wspominam o żarówkach czy silniczkach bo nie zawsze trafisz kompletne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja Ci mówie cene za całość :) faktycznie ciężko trafić w takiej cenie :) ale sie udało :) mi chyba brakowało jednego silniczka , i dwóch żarówek :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wskazowki. Te ksenony to nie koniecznie (akurat takie są), podoba mi się za to prostota montażu :)

Co oznacza HID? Poszukałem trochę, ale tak wprost nie znalazłem - choc moze zle szukalem :)

A co do ksenonow, to skojarzylem wlasnie, ze chyba wymagaja one spryskiwacza swiatel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej i najprosciej wyjdą dzielone FK (zamontowanie bez przerabiania P&P)+HID

najładniej lecz kłopotliwie wyjda zespolone (przerabianie błotnika, kostki, piny)+HID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to potraktować jako podsumowanie.

Nie mam wątpliwości, ze zespolone wyglądają najładniej, tylko mam wątpliwość czy rzeczywiście będzie najładniej po cięciu-gięciu w moim wykonaniu...

Aczkolwiek wczoraj w nocy obszywałem kierownicę skórką i dziś rano moja Żona nie uwierzyła, że to moje dzieło... Więc może jestem dla siebie zbyt surowy.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to potraktować jako podsumowanie.

Nie mam wątpliwości, ze zespolone wyglądają najładniej, tylko mam wątpliwość czy rzeczywiście będzie najładniej po cięciu-gięciu w moim wykonaniu...

Aczkolwiek wczoraj w nocy obszywałem kierownicę skórką i dziś rano moja Żona nie uwierzyła, że to moje dzieło... Więc może jestem dla siebie zbyt surowy.... :)

Pewnie tak, skoro efekty są zauważalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie kupuje używane Valeo zespolone to warto sprzedawcy zapytać czy nie dorzuci kostek , bo często są to lampy z aut do rozbióki

i wtedy gratis dorzuca wtyczki na których jest już po ~15cm kabelków , ostatnio to przerabiałem i okazało sie że kolory pasują do siebie i praktycznie nie trzeba wtedy sprawdzać kontrolką tylko lutujemy kolorami :) (koszt wtyczki w ASO to 25-30zł/sztuka)

w używkach też najczęściej też już są żarówki i silniczki to w porównaniu z nowymi depo , valeo wychodzą taniej :hi:

dobrym sposobem jest też szukanie na allegro lamp do anglików , ktoś wam sprzeda je za pare złotych , a robicie klik i macie europejskie :evil: (na soczewce jest przełącznik - nie wszyscy o tym wiedzą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dawno kupiłem sobie nówki przednie lampy Valeo za nie całe 550zł !! Nie wiem czego tak tanio sprzedał :mysli: Ale są na 100 % orginalne :naughty:

Kurczę, gdzie za tyle sprzedają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dawno kupiłem sobie nówki przednie lampy Valeo za nie całe 550zł !! Nie wiem czego tak tanio sprzedał :mysli: Ale są na 100 % orginalne :naughty:

Kurczę, gdzie za tyle sprzedają?

Taka cena to okazja i nie zawsze się trafią w takich pieniądzach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...