Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Lampy przednie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raczej dzielonych Valeo nie znajdziesz...jezeli nie chcesz rżnąc błotników to bierz te DEPO, są w porządku :naughty:

Opublikowano

Poprawiłem linka bo stawiłem dwie te same aukcje... błotników nie chciałbym ciąć dlatego jak będę kupował to dzielone S4...

Jak wam się widzą jeszcze te halogeny do zderzaka z przed liftu

Opublikowano

Raczej dzielonych Valeo nie znajdziesz...jezeli nie chcesz rżnąc błotników to bierz te DEPO, są w porządku :naughty:

a oryginalne lampy z S4 są z jakiej firmy ? :chytry: bo są dzielone [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 11:45_________________________________________________są z helli :)http://www.allegro.pl/item842642287_audi_s4_a4_hella_oryginal.html
Opublikowano

szukajcie a znajdziecie :naughty:

Opublikowano

nowe Valeo masz za 760zl ( hurtownia DACAR w Pruszkowie)

huragan, niestety narobiłeś mi nadziei ale nic z tego - napisałem maila do tej hurtowni i odpisali mi że Valeo kosztują u nich 730 zł zaś Depo 510, ale za SZTUKĘ! Toć to szaleństwo - na alleagro za 5 stówek wezmę 2 sztuki Depo!

Opublikowano
:shocked: niemożliwe, w niecały rok podwoili cenę?
Opublikowano

To moja korespondencja :kox:

Witam. Parami sprzedaje się tylko buty. Oczywiście, że za sztukę.

----- Original Message -----

From:<[email protected]>

To: "DACAR" <[email protected]>

Sent: Monday, December 07, 2009 12:15 PM

Subject: Re: Re: Pytanie o reflektory

To cena za sztukę czy za parę?

---- Wiadomość Oryginalna ----

Od: "DACAR" <[email protected]>

Do: <[email protected]>

Data: 7 grudnia 2009 8:10

Temat: Re: Pytanie o reflektory

> Witam. Reflektor Valeo 730.zł br Depo 510.zł. br.

> na zamówienie, z dnia na dzień.

> ----- Original Message -----

> From:<[email protected]>

> To: "dacar @ o2. pl" <[email protected]>

> Sent: Sunday, December 06, 2009 12:48 PM

> Subject: Pytanie o reflektory

>

>

> Witam! Ile u Państwa kosztują w detalu reflektory poliftowe do Audi A4?

> (model B5) Chodzi mi o zespolone z kierunkami (soczewkowe) Valeo lub ewentualnie

> zamienniki typu Depo. Z góry dziękuję za odpowiedź.

>

Opublikowano

Skandal, :embarrassed:w takim razie przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd. :confused4:, swoją drogą to bandyci.

Opublikowano

To moja korespondencja :kox:

Witam. Parami sprzedaje się tylko buty. Oczywiście, że za sztukę.

parami sprzedaje sie jeszcze spodnie , okulary i papużki nie rozłączki :cool1: nieuki w tej hurtowni pracują :evil:

no ale jak ja kupowałem lampki to też miałem okazje za około 800zł kupić nówki valeo , ale nie miałem tyle kasiory i wychaczylem używki valeo duuuuuużo taniej :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panie i Panowie miałem małą stłuczkę więc i tak muszę wymienić reflektor (mam fabrycznie soczewki Valeo) ale co myślicie o takich Depo lekko dymionych, będzie wieś? :

blackui.jpg

Opublikowano

Myślę że w srebrnym aucie wyglądałyby niegłupio, z kolei np. do zielonego jak moje nie bardzo by pasowały.

Opublikowano

no właśnie mój Qlfon jest srebrny i widuję też Leony srebrne a one mają fabrycznie dymione lampy i nie jest taka kiła..

Opublikowano

Reflektory :slina: , do ciemnego lakieru są stworzone wg mnie, a spróbuj w photoshopie przyciemnić lampy. [br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 21:46_________________________________________________Ile kosztują?

Opublikowano

normalnie, jak to Depo: 550,-

Opublikowano

a wg mnie zwykłe lampy będą lepiej wyglądały zwłaszcza na srebrnym Kulfonie :wink4:

w seatach czarna lampa optycznie tworzy z wąskim grilem całość, dlatego tak fajnie wygląda, nadaje agresywności

Opublikowano

Jak widać, każdy ma swój gust :)

Opublikowano

Do srebrnego te dymione będą :good:

Opublikowano

no właśnie może mi ktoś zrobi jakąś "symulację" w photoshopie, a tak w ogóle to Depo świecą jakoś porządnie? (w porównaniu do Valeo), czy np. lepiej przełożyć soczewki, czy też wkłady - sorry w ogóle nie jestem w temacie takich modów, zawsze zakładałem ori :gwizdanie:

no niestety jakiś pięknych zdjęć Qlfona nie mam

grill2.th.jpg , kulfon11.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.