Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arturo86r

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arturo86r

  1. No moze i masz racje
  2. Tak miejsca jest sporo z tym ze auto jest blizej podloza tak czy siak.
  3. Czegos chyba nie rozumiem skoro ma sie glebe -60 mm to oczywiste jest ze auto stoi blizej podłoza o 6cm. I nie zgodze sie z toba, na wybojach kolo bloku ja moja Audi przejzdzam normalnie a kolega ma Honde z obnizona zawiecha i juz tamtedy nie przejedzie bo obiera podwoziem o grunt
  4. tak rozumiem ze na twardszym zawiasie auto zyskuje na wlasciwosciach jezdnych, a co za tym idzie jest posadzone nizej, i tutaj pojawia sie problem nie chcialbym caly czas gubic zderzaka a na takiej drodze jak jest teraz raczej nie ma innej mozliwosci, no chyba ze jechalbym 3km/h
  5. Jezeli chodzi o OC to czy bedziesz miał 2,4 czy 2,6 lub 2,8 raczej bedziesz placil to samo
  6. Mam ciagly dylemat czy uglebiac auto. Moja miejscowosc jest tak rozkopana ze na seryjnym zawiasie ciezko jest o normalna jazde, a konca robót drogowych niestety jeszcze dlugo nie bedzie widac.
  7. A po czym to konkretnie poznac tak na przyszlosc??
  8. O kur.... poraz kolejny widac jak to forum jest przydatne. Zadzwonie dzis do goscia i spytam czy aby to nie jest przypadkiem do Q
  9. Wyrezałem sobie te czarna obwodke grilla autko nabrało charakteru Panowie co myslicie o tej zawieszce: http://www.allegro.pl/item1026323021_zawieszenie_sportowe_audi_a4_b5_bilstein.html
  10. Rowniez spokojnie moge polecic 2,6 V6 spalanie jak na ten silniczek naprawde niewielkie, a srodku cisza i spokoj nawet w granicach 200km/h. O dzwieku V6 na wyzszych obrotach chyba nie musze wspominac
  11. Ciezko powiedziec, skoro na Vagu nie pokazalo błedów. Sam napisales ze miales duzo wody a okolicach akumulatora wiec pewnie gdzies robilo sie zwarcie. Pozycz dobra suszarke od zony i wysusz wszystko ladnie moze pomoze
  12. Sek w tym ze wyciąlem juz kata, i boje sie ze jezeli usune tez srodkowy tłumik, to sam koncowy dlugo nie pociagnie
  13. Panowie a czy sama koncówka np. Firmy ulter da basowy dzwiek wydechu?? bo nie bardzo chce mi sie wierzyc i jakos tego nie widze bez wymiany calego tłumika na sportowy
  14. Ładny grill Czym robiles??
  15. wielkie dzieki
  16. Ale gdzie sa?? mozesz podac linka lub cos takiego??[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 15:04_________________________________________________no panowie nikt nie wie jak jest z tymi przejsciowkami??
  17. Zalezy mi raczej na zdecydowana odp, niechcialbym kupic takiej kiery na allegro zeby potem sie okazalo ze nie pasuje. Swoja droga jest mozliwosc kupna jakiejs przejsciówki z duzego wieloklinu na mały??
  18. Nie ma mozliwosci zeby skrzynia samochodu z 2001 roku powodowala wieksze spalanie w takim stopniu. To nie jest przekladnia z lat 80-tych. Takie spalanie napewno nie jest wina skrzyni automatyczniej
  19. Ok juz widze co tutaj duzo mowic- benzynka z turbem mi sie podoba montuj jakas felge
  20. Witam mam pytanie czy ktos wie jaki wieloklin maja kiery z A3. Z tego co wiem do mojej A4 potrzebuje na mały wieloklin.
  21. a na kraweznikach lub wikeszych dziurach nie dobijaja ci amorki??
  22. No za duzo zdecydowanie ale nie szukał bym przyczyny w skrzyni. Roznica miedzy autami z manualem a automatem to max 1l/100km
  23. i jak sie jezdzi na uglebionym aucie samymi sprezynami bez sportowych amorków??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.