Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWT] Moje brzydkie kaczątko 1.8 T :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :)

Oto i ono :) Moje brzydkie kaczątko :)

e7c045b013a7.jpg

464cc8d8e063.jpg

Jak narazie tylko 2 fotki, niedługo następne.

Jak widać bardzo porysowane, generalnie zaniedbane tak z zewnątrz jak i w środku.

Ale kupiłem od niemca za grosze rok temu. Audiolka napewno nie bita, nie malowana.

WYPOSAŻENIE

- Rok 2000

- 2x Szyby elektryczne

- Lusterka elektryczne

- Climatronic

- Centralny zamek z pilotem

- Soczewkowe Reflektory

- LPG by BRC

W PLANACH

- Przemalowanie Całego samochodu ( termin czerwiec )

- Felgi 17"

- Rozbudowa Car Audio (progress 50 %)

- Xenon

- Pakiet S line

- Zegary z Fis'em

- Ciemne szybki

- Relingi chrom

- Virus

Narazie to tyle :naughty: Plany sa ogromne i mam nadzieje że chociaż połowa sie uda zrealizować :)

Opublikowano
  • Autor

Spróbuj odświeżyć. mi pokazuje fotki i na IE i na FF.

Opublikowano

Ładna seria, ale felg brakuje szkoda że bezQ ale wirus i fela to podstawa :kox:

Opublikowano

Ok juz widze :decayed: co tutaj duzo mowic- benzynka z turbem :cool1: mi sie podoba montuj jakas felge :evil:

Opublikowano
  • Autor

Felgi będą ale narazie musze pomalować :wallbash:

Ze wszystkich elementów tylko 2 nie sa porysowane :wallbash:

Zastanawiam sie teraz nad kolorem. Bardzo mi sie podoba ten od vectry c opc ale nie wiem jak będzie sie prentował na a4 b5

newtitel.jpg

Opublikowano

to jak podoba CI sie taki kolor to moze nogaro blue z S4?

Opublikowano
  • Autor

o to nawet nie widziałem że taki jest a a4 b5 :wallbash: ale przejrzałem google i mi sie to nie widzi na b5 :thumbdown: Chyba będzie czarna perła jednak.

Opublikowano

duzo pracy cie czeka widze przy autku

Opublikowano
  • Autor

No łatwo nie będzie. Ale to autko ma u mnie dożywocie więc warto sie postarać :)

Opublikowano

Witam :>

Widzę, że tak samo poobcierane jak u mnie :) tylko, że ja mam gorzej...też będę malował ale nie wiem kiedy siano siano siano...od tego wszytko zależy

A tak elegancka OOOO

Opublikowano

Ja kupiłem po gradobiciu i też musiałem malować ale warto było bo przebieg oryginalny i bezwypadkowe auto.

Ładne felgi, lekka gleba, xenon i będzie :kox:

Btw, w b5 nie było pakietu s-line.

Opublikowano
  • Autor

Btw, w b5 nie było pakietu s-line.

A to nie jest S-line?? Na rs4 nie wygląda :mysli:

audi_s4_b5_1.jpg

Tak czy inaczej taki zderzak, taki grill i fajera trójramienna :)

Opublikowano

To audi S4.

Opcją przy zakupie b5 był pakiet sport np. zawieszenie 1be, kubełkowe fotele, trójramienna kierownica etc.

Opublikowano

S-line był od modelu B6 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.