Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to dawac kiedy komu pasuje

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie szuka ktoś

79e6e5e4129e8575993bf2be3534d2e7.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam, wiecie gdzie mogę zaktualizować/kupić mapy do rnse? Od kolegi samochód a3 2009r. Fabrycznie rnse. Ale nie wiem czy to led czy nie:/

Opublikowano

H4mm3r na tym forum

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Spot w niedziele wieczorkiem ??? :)


spotykamy się dzisiaj o 20 na Mc dawać :) oczywiście Kędzierzyn

Edytowane przez Mati_23

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ruszamy z zamówieniami na kalendarze klubowe 2018r. Jak ktoś jest chętny to zapraszam :hi:

  

  • 3 lata później...
Opublikowano

Witam!

Poszukuję informacji, czy ktoś z "starych" forumowiczów kojarzy bardzo zadbane jak na tamte lata 2011-2014 rok Audi a4 b6 z województwa Opolskiego które zostało sprzedane na giełdzie we Wrocławiu ul. Gnieźnieńskiej w 2014r, chciał bym odnaleźć temat na forum albo informacje na temat audiczki jako że nadal jest w rodzinie a jestem niemal pewny że auto znajdowało się gronie forumowiczów. Informacje o aucie

Audi a4 b6 Avant czarne 

1.9 TDI sprowadzone według cepiku i rejestrowane w grudniu 2011 w Polsce. 

W momencie sprzedaży przedni zderzak S line, ciemne szyby, radio 2din rnsd,  oklejone folia Carbon maska, listwy drzwiowe, 0 chromów, na 100% zrobiony program w ECU PROJECT świadczyly o tym naklejki na klapie oraz czuć że auto jest dobrze podkręcone, oklejenie w Carbon wykonywane w firmie nazwy nie pamiętam nie jestem pewny czy nie "ArtGraf" również naklejki o tym świadczące.  Felgi "biedronki" nowsze malowane na pomarańczowo, brewki na lampach 

Chciał bym po prostu znaleźć temat na forum albo informacje o aucie z tamtych lat żeby odświeżyć sobie historię auta które nadal żyje i miewa się dobrze :D

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Deny9393

Opublikowano
12 minut temu, Deny9393 napisał:

Witam!

Poszukuję informacji, czy ktoś z "starych" forumowiczów kojarzy bardzo zadbane jak na tamte lata 2011-2014 rok Audi a4 b6 z województwa Opolskiego które zostało sprzedane na giełdzie we Wrocławiu ul. Gnieźnieńskiej w 2014r, chciał bym odnaleźć temat na forum albo informacje na temat audiczki jako że nadal jest w rodzinie a jestem niemal pewny że auto znajdowało się gronie forumowiczów. Informacje o aucie

Audi a4 b6 Avant czarne 

1.9 TDI sprowadzone według cepiku i rejestrowane w grudniu 2011 w Polsce. 

W momencie sprzedaży przedni zderzak S line, ciemne szyby, radio 2din rnsd,  oklejone folia Carbon maska, listwy drzwiowe, 0 chromów, na 100% zrobiony program w ECU PROJECT świadczyly o tym naklejki na klapie oraz czuć że auto jest dobrze podkręcone, oklejenie w Carbon wykonywane w firmie nazwy nie pamiętam nie jestem pewny czy nie "ArtGraf" również naklejki o tym świadczące.  Felgi "biedronki" nowsze malowane na pomarańczowo, brewki na lampach 

Chciał bym po prostu znaleźć temat na forum albo informacje o aucie z tamtych lat żeby odświeżyć sobie historię auta które nadal żyje i miewa się dobrze :D

 

 

 

 

 

 

 

A skad dokładnie jakie blachy?

Opublikowano
7 minut temu, kristof91 napisał:

A skad dokładnie jakie blachy?

Tego już nie wiem auto kupił dziadek który ma je do tej pory, wg cepiku auto było zarejestrowane pierwszy raz w Polsce w grudniu 2011, w województwie Opolskim i myślę że tam też jeździło bo sprzedane zostało we Wrocławiu na giełdzie samochodowej

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam czy są ludzie tutaj chętni na jakiś spocik ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 14.09.2021 o 19:23, hopek03 napisał:

Witam czy są ludzie tutaj chętni na jakiś spocik ?

zarzuciłem temat na grupie VAG.ONY.  ale nie wiem czy chciało by Ci się jechać 100km do nysy :v

Opublikowano

 Do nysy nie , myślałem raczej o czymś lokalnym

Opublikowano
9 godzin temu, hopek03 napisał:

 Do nysy nie , myślałem raczej o czymś lokalnym

kiedyś to było teraz już cisza:(

Opublikowano

dokładnie ludzie teraz to tylko fejs :facepalm:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Ktoś , coś w Kędzierzynie ? Nic sie tu nie dzieje ;/

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 21.08.2022 o 18:31, Koziar993 napisał(a):

Ktoś , coś w Kędzierzynie ? Nic sie tu nie dzieje ;/

można by się spiknąć kiedyś na jakiegoś spocika

być morze ktoś jeszcze był by chętny

Opublikowano

Bardzo mi się to podoba :P ale jak naprawie awarie xd

Opublikowano

ok nie ma problemu daj znać będę częściej odwiedzał ten dział na forum

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Hej ! Zaczynamy coś? Jakoś spot w K K ?

Opublikowano

jasne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.