Treść opublikowana przez Koziar993
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Tutaj padło na Focus MK2 2011 r to i tak przesiadka z roku 2003 😜 Chce go bardziej " zapoznac" wtedy dla mnie wleci FOCUS ST
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Kupiłem żonie Forda wczoraj Prorok jaki ?
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Dzień dobry i ... Do widzenia. Dziś skończyła się przygoda z Audi . Znalazł się Pan , który długo się nie zastanawiał i kupił Audice. Zapewnił mnie ,że dalej będzie modyfikował i wstawiał kolejne zdjęcia z procesu. Pozdrawiam grupę a ja idę szukać kolejnego samochodu 💪
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Lecimy dalej ! Straciłem ogrzewnaie w aucie , padło na nagrzewnicę, bo wiało ciepłym tylko podczas jazdy na wysokich obrotach ( wymuszony obieg). Plan : demontaż nagrzewnicy Wymiana rurki do nagrzeniwcy ( ciekla ) Wymiana oringa chłodnicy ( profilaktycznie ) Płukanie układu Testy ! Chłodnica zdemontowana , obieg był słaby, była bardzo brudna w środku. Obecnie : Myjka ultradźwiękowa+ ocet Oczywiście mogłem kupić nową, ale chce spróbować z ORI. Wszystkie oringi zakupione w ASO
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Dziś kolejny problem ! Wyciek płynu chłodnego na wężu od nagrzeniwcy prawdopodobnie spowodował zapowietrzenie się właśnie nagrzeniwcy , przez co straciłem ogrzewanie i jednoczesnie obieg na termostacie . Po X czasu zabawy w końcu pojawił się płyn w nagrzeniwcy ( wyglądała jak była pusta bo nic nie leciało) ciepłe powietrze wróciło ale tylko na wysokich obrotach, jednak termostat dalej nie przepuszcza wody w cLyosci na duży obieg. Chłodnica ciepła, wentylator się włącza ale dolne węże chłodnicy zimne. Będę działał jak przyjdzie nowy wąż ( ASO ) A tu mała reklamy kolegi ,który jedzie do Afryki ! Hej wszystkim ! Wiadomość grupowa !!! Kolega z załogą jedzie do( Afryki w charytatywnym celu, zbiórka $$ na dzieci , chore , zdrowe i te w domach dziecka wszystko w opisie ! Każda złotowka mile widziana ! " Bo co Wam skodzi" ! ( Naklejki firmy na aucie gwarantowane !) https://www.siepomaga.pl/wiesz-o-co-skodzi
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
I cyk fuch ... Kolosalna ilość śniegu wpadła mi pod osłony auta ( obniż auto mowili ... ) szurałem , ciulałem spodem zanim zaskoczyłem co jest grane . Pierwszy raz od 5 lat , od kupna auta " zdemontowalem " osłony a w praktyce je wyszarpałem i wyrwałem kawałek plastiku z blachą . Przy okazji zobaczyłem stan progów . Reasumując 90 procent podłogi jest luksusowe , 10 procent to , to co na zdjęciu + próg. Plan na lato : wyjeżdża wydech, podpory, tylny wózek , dyfer i lecimy z temat .
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
O Panie , zezłościłbym się . Więc niech służy po raz drugi . Gratuluje zakupu
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Hahah ! Gratuluje zakupu , niech służy !: D Byłem jednym krokiem od zakupienia mk2 ST 2.5 , ale zrezygnowałem bo szkoda mi było b6 sprzedać ( choć klient jechał z 36k w gotowóce juz do mnie )
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Tym razem na luzaku , wymiana przegubu wewnętrznego od strony kierowcy ( drgania na lewarku i kierownicy ) , wymiana dwóch osłon przegubów zewnętrznych. Osłony oryginał z LOBRO bodajże , przegub wewnętrzny niestety zamiennik z SKF . Zdjęcie zapożyczone z grupy , bo samemu zdjęć nie robiłem BTW. Gdzieś doczytałem , że przegub pasuje z b8 pod warunkiem , że półoś ma 24 zęby na wieloklinie !
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Kierownica idzie na sprzedaż i chcę z multi funkcja . B8 ścięta na dole.
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Oczywiście, wszystko gotowe . Niestety popielniczka jest zamknięta na stałe obecnie, musiałem pod klapką wyrżnąć duża dziurę żeby się zmieścić. Pod dekorem lewarka dosłownie kawałek wycięte . Oczywiście z góry nic nie widać , ale innej opcji nie bylo.
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Narazie w trakcie spokojnej jazdy , niestety regulacja jest dość oporna ale koniec końców się udało i pracuje wszystko wyśmienicie. Trzeba dodać ,że nie jest to typowy short shifter , skraca skok ale nie tak dużo jak myślałem. Na pewno dużo wygodnej trzyma się drążek i dużo wygodniej manewruje między biegami Testy grubsze będą po tym jak skończy się L4 i ... Okazało się że przeguby wewnętrzne do wymiany
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Czy warto ? Hmm... Pewnie że tak Jest to coś innego, wygodnie leży w ręce , nie najgorzej wygląda a biegi wskakują płynnie i bez problemowo. Do tego stracił się problem z biegiem nr 2, wcześniej było stuknięcie teraz go nie ma . Dalej walce z regulacją , ale cały czas do przodu jak będzie poskładane to wrzucę zdjęcie .
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Jeszcze poskładać i dokończyć regulacje. Doznania , petarda. VID_20250916_040218_814.mp4
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Cyk fuch i zamówione ! Wzorując się na koledze z grupy , który ma a4 b5 ale z mocniejszymi mocami , postanowiłem zamówić short i do siebie Na dniach montaż i update z wrażeń
-
Audi A4 B6 AVF sport pack
A jeśli chodzi o short shifter to zastanawiam sie nad tym allegro.pl ALLEGRO.PL , ale boje się że skrzynia z czasem moze miec problemy .
-
Audi A4 B6 AVF sport pack
Odbicie w kulce pierwsza klasa 🤣
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
SnapInsta.to_AQMSBZ_mqTHgZek_TSFVpkae38X93QHzag5mdHQhiOjuC8U1e09aFecjVCgFiQB0dbw-Yz9a8SySRNSr6SQOfrPx-oVufLQ4zCXLOWA.mp4
-
Audi A4 B6 AVF sport pack
Gratuluje ! Osobiście nie podjąłbym się klejenia
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Co mogę powiedzieć , nie zwalniam tempa ! Może jest to samochód ponad 20letni , może nigdy nie będzie tyle wart co e30 itp ale ten samochód ma coś w sobie co przyciąga wzrok ! Kolejny modzik to zderzak S4 , oczywiście do lakierownia. Większość osób mówi , żeby wszystkie kratki pomalować w black piano , ale mało kto chce się podjąć , ale próbuje dalej
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
21 letnia poduszka , jeszcze Ori poszła na emeryturę. Podpora poprzednia pęknięta ( auto było dość nisko ) wymieniona na nową i odświeżona kolorem Niedługo jazda próbna. Powód wymiany - latający lewarek przy większych prędkościach i lekkie stuki przy zmianie biegów 1-2 2-3 .
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Jak będzie tak daleko to się odezwę , narazie 1.5k nie mogę sobie pozwolić . Zima idzie
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Wersja LED ? Pierwsze słyszę 😬
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Jak to mówią , muszę bo się uduszę : D Udało się kupić dosłownie za grosze jak na dzisiejsze czasy . Wstępnie cena oscylowała 100 zł bo sprzedawca nie wiedział co ma, skończyło się na 300 zł Teraz czyścimy ,lekka polerka i zakładamy !