Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koziar993

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koziar993

  1. Chwilowo bez zmian w aucie ( przynajmniej tych dobrych , ostatnio dziwne dzwięki z silnika ) , w przyszłym miesiącu wpada nowa szyba a póki co kupiłem lustrzanke i zaczynam uczyć się fotografii , kto wie - może kiedyś uda się cyknąć na zlocie wasze samochody
  2. Its not for sell on webside , only for .. custom product. U need write to TurboHub for new one . ( Sorry for my eng )
  3. Nowa wiązka od TurboHub : ) Moja od wtrysków była juz kompletnie do śmieci . Goraco polecam TurboHub , super robota Btw. pokrywa nie moja
  4. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6
    Wyprofilowania nie znam , ale na pewno inne światło stopu reszta to pikuś
  5. Wszyscy którzy tak gadali 4-5 L kłamali albo jeździli rowerami . To sa oszczedne silniki , w 7L to rozumiem , ale te silniki są już stare . Chcesz zmiejszyć spalanie , zrób remont silnika , nie wciskaj pedału gazu do końca , tyle Pozdrawiam!
  6. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6
    tutaj na zdjęciu dopiero w fazie przymiarki , leżała luźno
  7. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6
    Nie specjalnie , ale zmiast pilnika polecam nozyk do tapet . Trzeba obciąć dwa bolce a potem tylko do stopu dopasowac . 15min roboty
  8. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6
    Mam lz9w , kupiłem lz9y. Różnicy nie widac jeśli ktoś się nie zna. A auto będzie malowane w przyszłym roku całe
  9. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6
    Klej do szyb Ale Nie będę potrzebował , zrobiłem miejsce na demontaż światła 3 stopu jeśli wyciaga się na zewnątrz ( na dwor) to powinni wyjść bez problemu Od góry idealnie to wygląda, jak ktoś się schyli , to jest troszkę rzeźby ?
  10. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6
    Byłem 1 chyba. Zamontowałem z s line ale b7
  11. Jest szansa na sprawdzenie logów ? Moje 1 w życiu i mam nadzieję , że nic nie zrobiłem źle . PS. Błąd sondy lambdy ( prawdopodobnie dlatego , ze przetarłem wydech i mam nieszczelność) . LOG-01-002-033-xxx.CSV LOG-01-003-020-xxx.CSV LOG-01-115-118-xxx.CSV
  12. Ok , próbuje działać dalej , ale to juz chyba na weekend . Będę jeździł z głośniejszą muzyka póki co Dziękuje za rady ! Jak cos sie ogarnie to dam znac
  13. Mógłbyś mi zaznaczyć na zdjęciu które ? Największy dźwięk jest po lewej stronie drzwi , gdzieś na wysokości zamka. Ale zamek sztywny .
  14. Oglądałem już wszystko kurcze i jest sztywno. Ale chyba rozbiórek jeszcze raz ?
  15. Świetnie , dziękuje za info :)Jeśli oring nie pomoże to zrzucam gniazda i próbuje dalej
  16. Dzisiaj wymiana oringów na wtryskach , niby nowe z ASO a ciekły po pół roku . ( tym razem wleciał bosch , niebieskie) Do tego wleciała lotka z s- line z b7 . Śruby obcięte , rogi do światła stopu równiez . ( Na zdjęciu jest dopiero w fazie przymiarki , obecnie jest juz naklejona na kleju do szyb i bdb spasowana , jak umyję samochód to się pochwale
  17. Hej ! Nadstawcie uszy prosze i pomóżcie , bo dźwięki z tych drzwi przyprawiają mnie o zawrót głowy . Drzwi kierowcy - uderzenia typu blacha o blachę w trakcie jazdy , najmniejszy garb, dziura co kol wiek i wydobywają się dźwięki. JeZdzilem bez boczka , ruszałem tymi drzwiami wszystko sztywne, a jednak oddaje odgłosy. 371037860_987109132566302_8667831241822289655_n.mp4
  18. W tym momencie wjechałem do Katowic . Check engine. Ale na szczęście tylko evap bo się dziura w przewodzie gumowym zrobiła ?
  19. Ja mam 1.8t , także 10 min i po robocie . Nie wiem jak jest w 3.0
  20. Hm , jak mi padał alternator to świeciło się " altek" na wysokich obrotach , nie niskich . Ale fakt , przez ten olej na uzwojeniach może szaleć. Nie wiem czy moze dojść do jakiegoś zwaracia , ale oddaj alternator do speca na przegląd : )
  21. Tak zrobiłem ? wszystko sztywne , śruby dokręcone , napięte itp
  22. O tym nie pomyślałem ... Ale fizycznie drzwi są się otworzyć kluczem . Druga rzecz ,że jak opuszczę szybę o dosłownie 5mm nawet mniej to już jest cisza .
  23. Wszystko na maksa, sztywne itp. Będę ściągał boczek i jeździł bez niego przez jakiś. czas ( dźwięk występuje w okolicy zamka bardziej )
  24. Żeby było śmiesznie , wczoraj tez chciałem wymieniac bo coś hałasuje w trakcie jazdy . Jak opuszcze szybe nawet 5mm to jest cisza. Okazało się , że linka i podnośnik jest lux a w drzwiach dalej coś puka ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.