Treść opublikowana przez Koziar993
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Chwilowo bez zmian w aucie ( przynajmniej tych dobrych , ostatnio dziwne dzwięki z silnika ) , w przyszłym miesiącu wpada nowa szyba a póki co kupiłem lustrzanke i zaczynam uczyć się fotografii , kto wie - może kiedyś uda się cyknąć na zlocie wasze samochody
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Its not for sell on webside , only for .. custom product. U need write to TurboHub for new one . ( Sorry for my eng )
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Nowa wiązka od TurboHub : ) Moja od wtrysków była juz kompletnie do śmieci . Goraco polecam TurboHub , super robota Btw. pokrywa nie moja
-
Lotka a4 b6
Wyprofilowania nie znam , ale na pewno inne światło stopu reszta to pikuś
-
Obniżenie spalania - 1.9 TDI AHH 90 KM
Wszyscy którzy tak gadali 4-5 L kłamali albo jeździli rowerami . To sa oszczedne silniki , w 7L to rozumiem , ale te silniki są już stare . Chcesz zmiejszyć spalanie , zrób remont silnika , nie wciskaj pedału gazu do końca , tyle Pozdrawiam!
-
Lotka a4 b6
-
Lotka a4 b6
Nie specjalnie , ale zmiast pilnika polecam nozyk do tapet . Trzeba obciąć dwa bolce a potem tylko do stopu dopasowac . 15min roboty
-
Lotka a4 b6
Mam lz9w , kupiłem lz9y. Różnicy nie widac jeśli ktoś się nie zna. A auto będzie malowane w przyszłym roku całe
-
Lotka a4 b6
Klej do szyb Ale Nie będę potrzebował , zrobiłem miejsce na demontaż światła 3 stopu jeśli wyciaga się na zewnątrz ( na dwor) to powinni wyjść bez problemu Od góry idealnie to wygląda, jak ktoś się schyli , to jest troszkę rzeźby ?
-
Lotka a4 b6
-
Logi A4 B6 1.8T
- Logi A4 B6 1.8T
Jest szansa na sprawdzenie logów ? Moje 1 w życiu i mam nadzieję , że nic nie zrobiłem źle . PS. Błąd sondy lambdy ( prawdopodobnie dlatego , ze przetarłem wydech i mam nieszczelność) . LOG-01-002-033-xxx.CSV LOG-01-003-020-xxx.CSV LOG-01-115-118-xxx.CSV- Rezonacja drzwi kierowcy
Ok , próbuje działać dalej , ale to juz chyba na weekend . Będę jeździł z głośniejszą muzyka póki co Dziękuje za rady ! Jak cos sie ogarnie to dam znac- Rezonacja drzwi kierowcy
Mógłbyś mi zaznaczyć na zdjęciu które ? Największy dźwięk jest po lewej stronie drzwi , gdzieś na wysokości zamka. Ale zamek sztywny .- Rezonacja drzwi kierowcy
Oglądałem już wszystko kurcze i jest sztywno. Ale chyba rozbiórek jeszcze raz ?- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Świetnie , dziękuje za info :)Jeśli oring nie pomoże to zrzucam gniazda i próbuje dalej- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Dzisiaj wymiana oringów na wtryskach , niby nowe z ASO a ciekły po pół roku . ( tym razem wleciał bosch , niebieskie) Do tego wleciała lotka z s- line z b7 . Śruby obcięte , rogi do światła stopu równiez . ( Na zdjęciu jest dopiero w fazie przymiarki , obecnie jest juz naklejona na kleju do szyb i bdb spasowana , jak umyję samochód to się pochwale- Rezonacja drzwi kierowcy
Hej ! Nadstawcie uszy prosze i pomóżcie , bo dźwięki z tych drzwi przyprawiają mnie o zawrót głowy . Drzwi kierowcy - uderzenia typu blacha o blachę w trakcie jazdy , najmniejszy garb, dziura co kol wiek i wydobywają się dźwięki. JeZdzilem bez boczka , ruszałem tymi drzwiami wszystko sztywne, a jednak oddaje odgłosy. 371037860_987109132566302_8667831241822289655_n.mp4- [A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
W tym momencie wjechałem do Katowic . Check engine. Ale na szczęście tylko evap bo się dziura w przewodzie gumowym zrobiła ?- Kontrolka ładowania. Alternator?
Ja mam 1.8t , także 10 min i po robocie . Nie wiem jak jest w 3.0- Kontrolka ładowania. Alternator?
Hm , jak mi padał alternator to świeciło się " altek" na wysokich obrotach , nie niskich . Ale fakt , przez ten olej na uzwojeniach może szaleć. Nie wiem czy moze dojść do jakiegoś zwaracia , ale oddaj alternator do speca na przegląd : )- [A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Tak zrobiłem ? wszystko sztywne , śruby dokręcone , napięte itp- [A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
O tym nie pomyślałem ... Ale fizycznie drzwi są się otworzyć kluczem . Druga rzecz ,że jak opuszczę szybę o dosłownie 5mm nawet mniej to już jest cisza .- [A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Wszystko na maksa, sztywne itp. Będę ściągał boczek i jeździł bez niego przez jakiś. czas ( dźwięk występuje w okolicy zamka bardziej )- [A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Żeby było śmiesznie , wczoraj tez chciałem wymieniac bo coś hałasuje w trakcie jazdy . Jak opuszcze szybe nawet 5mm to jest cisza. Okazało się , że linka i podnośnik jest lux a w drzwiach dalej coś puka ? - Logi A4 B6 1.8T