Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koziar993

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koziar993

  1. Tak jest , full elektryka + grzanie A ostatnio pierwszy raz dałem do odciny i ... : VID-20240722-WA0020.mp4
  2. I cyk ! Kolejny modzik wpada na pokład Tym razem fotele i kanapa z S4 B8 , w pogotowiu czeka wnętrze s line a w garażu czekają felgi
  3. Jak zdemontuje moją to odrysuje i cos ogarnę
  4. Wybaczcie za chwilowy brak odzewu , ale jestem w trakcie przeprowadzki Kolejnymi krokami to będzie maxton na przód i tył + srebrna felga
  5. Adaptery pod cewki i mamy komplet Niedługo będę przerabiał jedną kratkę zderzaka i ciągnął tamtędy rurę do filtra stożkowego , zamiast jednego halogenu. Czy ktoś wie , jak będzie można pozbyć się błędu żarówki ?
  6. Nic po prostu tamte były stare , jeszcze znaczki VW , dlatego wpadły nowe . W sumie pod maską to już wszystko nowe
  7. Hej ! Dziękuję za pozytywne słowa jeśli chodzi o lakier, to póki co wygląda cudownie ale .... Ale jest bardzo miękki . Już zrobiły się ryski wewnątrz klamek ( w poniedziałek minipolerka i folia ochronna ). Jesli chodzi zaś o lampy tył to pomalowane sprayem na ciemno , wyszło... Jak wyszło. Kiedyś wymienię , ale budżet się skoczył lampa stopu to na pewno wleci nowa za jakiś czas . Czekam na słońce , auto stoi już na 18stkach, usunąłem naklejki żeby zrobić bandytę ciemnego
  8. the old one was 20 years old but it worked, I just wanted new ones
  9. Nowe cewki, szybsze - czerwone + przepływka bosch bo stara ( nowa ) roczna się zepsuła .
  10. Cześć , robiłem samemu . Tzn w sumie z kolegą
  11. Mamy to ! A4 B6 LY9T z palety RS kto wie , może pierwsze w takim lakierze ? Mam póki co jedno zdjęcie bo zrobiło się ciemno. Niedługo felgi 18stki wpadną na miejsce i porobie więcej zdjęć Do tego wpadły zderzaki S4 B6 z czujnikami. Większość rzeczy których brakowało mi do szczęścia zostało ogarnięte, jeszcze recaro i hydraulika na przód ! P Pozdrawiam i raz jeszcze zapraszam na black_heban_b6 ( niedługo będzie zmiana , heban już nie aktualny ).
  12. Możesz opowiedzieć więcej na temat skrzyni ? Może .. bym się zabawił w coś takiego jakby pasowało do 1.8t oczywiscie
  13. Jest szansa ,że dziś sprzedam swoje felgi , więc coś wleci nowego na pewno
  14. Jeśli mam być szczery , to robiłem jak Ty ale długo nie działało . Po paru tygodniach przestało działać ?
  15. Koziar993 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    O proszę , lecisz z tematem dość szybko : ) Powodzenia !
  16. they are cracked, the alcantara is stretched and I have to have them regenerated. They have to be perfect
  17. Dziękuje Do szczęścia brakuje lepszej felgi , air ride i recaro. Recaro mam w garażu ale do grubej renowacji .. pewnie dlatego kosztowało mnie tylko 1000 zł
  18. Jesteśmy już na końcówce Koniec stycznia i odbieram auto
  19. Troszkę spamuje , ale nie umiem doczekać się efektu końcowego : ) Gdzie nie gdzie rdza itp , zderzak przód i tył z S4 . Wiadomo jeszcze klar itp Obiecuję , że ostatnie zdjęcia dodaje . Reszta dopiero po zakończeniu
  20. Przez jakiś czas była cisza , ale auto trafiło do lakiernika . Przymiarki , szlify , czyszczenie itp Niedługo więcej zdjęć . Kolor z LZ9W na LY9T ( Z palety RS ) .
  21. Na forum mnóstwo tego zeby pozbyc sie EGR , ale sam sie nie wypowiem bo mam benzyne jesli combi zawór to coś typu EGR to tez to wyrzuciłem . Btw. W innym aucie Rover75 2.0tdi mialem wyrzucone egr
  22. Trzymaj się i bądź zdrów ! Mam nadzieję , że nic strasznego Ci się nie stało Pozdrawiam !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.