Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koziar993

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koziar993

  1. Dzień dobry , cześć i czołem ! Pojawił się w głowie kolejny pomysł , błuahahah . Żona mnie zabije . Czy ktoś montował do tylnego zderzaka dyfuzor z rs4 ? Chodzi oczywiście o spawanie / klejenie? Jest szansa żeby to siadło do b6 ? Drugie pytanie : lepiej robić przeróbke na zwykłym zderzaku , czy od s4 ( który posiadam obecnie ) czy po wspawaniu tej dokładki nie będzie różnicy ?
  2. Nie umiem robić ładnych zdjęć , nigdy nie znałem się na fotografii i na chatgbt też się nie znam. Dołożyłem dziś dokładkę przód i boczne od Piotra Peszek z naszej grupy, gładki zderzak i moim zdaniem 20 latek robi robotę . Niedługo przyda mu się jakaś polerka , mimo wszystko chyba samochód dostaje dożywocie . Obecnie przyszłe plany nie licząc air ride to : grill s4 , srebrne lusterka i nowa ramka dolnego grilla bo ni da się już spolerowac.
  3. Autorze postu , jest szansa na odświeżenie zdjęć ?
  4. Ile osób, tyle koncepcji na auto. Grill od S4 ma dodatkowe pionowe ożebrowania i są powiększone w stosunku do poziomych. Najlepiej szukać całych lusterek od Ski, bardzo często mają fotochrom i składanie. Jeżeli masz fotele z pamięcią to wersja z 14 pin zapamiętuje również ustawienie lusterek i prawe szkło opuszcza się po wbiciu wstecznego. Fotele mam z s4 B8 pełna elektryka bez pamięci Nie jestem pewny jakie mam swoje lusterka, czyli ile pinów. Wydaje mi się, że pięć. I chyba wolałbym zmienić sam plastik i z głowy 😜
  5. Wow ! Petarda Równiez polecam Digitun , byłem u tego Pana dwa razy. Choć wiadomo z 1.8t ale zrobił dobrze , bezpiecznie i trochę lepiej niż seria ;D Gratuluje wyniku i włożonej pracy !
  6. Hej ! Dziękuję za opinię Jeśli chodzi o zderzak ... Osobiście chyba wolałbym S-Line, ale musiałbym go docinać , dopasowywać itp ze względu na duży IC , zderzak S4 jest jakby większy w środku, mam więcej miejsca i dlatego padło na niego. Dokładki : zawsze chciałem mieć dokładki, miałem cupre, ale jednak maxton bardziej mi odpowiada. Ale tylko przód i boki Grill : nie mam pojęcia jaka jest różnica między zwykłym a S4 ( tzn . Wiem że różnica jest w cenie 50 zł do 450 zł ) 😂 Jeszcze jako smaczek to lusterka chrom ale to kolejne 500. Więc powoli, powoli.
  7. Mamy to ! Na dniach zamawiam dokładki zderzaka
  8. Haha ! Zderzak na płasko czas start . W sobotę oddaje do lakiernika , zakładamy a później czekać aż przyjdzie maxton
  9. I jak to mówi klasyk " Here we go again " Po zderzeniu z sarną popękał cały lakier i zaczepy pod lampą. Jako ,że zderzak wymagał spawania to robię zderzak na płasko, a później do lakiernika Efektem pochwalę się dopiero za około półtora miesiąca . Wyjazd służbowy
  10. Nie ,nie . Już nic więcej nie ugram na tym secie . Zostaje 260 i tyle , teraz robię na bieżąco rzeczy , żeby cały czas był sprawny .
  11. I gotowe. Gniazda wymienione i uszczelnione . Jeden pękł przy jakichś 20 nM ? Więc dałem start . Wszystkie 8 oringów wymienione, na jednym wtrysku była grudka , jakiś brud. Jeśli chodzi zaś o turbo .. uszczelkę wydmuchało, nie został ani skrawek . Do tego wszystkie trzy śruby luźne , więc wpadła uszczelka i oryginalne śruby. Do tego wymiana oleju i pełen sukces. Przynajmniej narazie wszędzie sucho . Na dole parę zdjęć i patent na wykecanie filtra.
  12. Hej ! Trochę czasu mnie nie było , bo była myśl o sprzedaży samochodu i przez pewien czas brak inwestycji . ( Kupiłem dom i jak zawsze priorytety się zmieniają ) , ale uderzyłem się w łeb i auto zostaje , w końcu ma własny garaż ! Z minusów .. parę dni temu ktoś znowu mnie przerysował , polerka wiele nie dała więc zostaje malowanie ( błotnik przód ) . W sobotę biorę się za wymianę : Gniazd wtryskowych oryginał nr : 06b133555h 120 zł Oringi wtrysków oryginał nr : 035906149A 140 zł Uszczelka turbo / kolektor oryginał nr : 06A253039E 42 zł Śruby turbo oryginał nr : 058145540 135 zł ( mam nie oryginalne i cały czas się wykręcają ) Teraz pytanie , czy gniazda wtryskowe trzeba uszczelniać jakimś LOCTITE , albo coś ? Obecnie mam skręcone 4 sztuki i dwa ciekną a dwa nie , mimo że żadnego nie uszczelniałem .
  13. Koziar993 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    Polecam siedzenia z s4 b8 robią robotę
  14. Czujniki tył założone i ... Działają Także kolejny sukces doposażenia auta
  15. Jak zagrasz to podaj numery , moze akurat obstawie te same
  16. Widzę , że kolega ładnie działa Nie da się ukryć , że fotele z b8 są dość wygodne . A kanapa też podpasuje jak dobrze popieścisz
  17. Ja niestety zawiodłem się na zamienniku ( troche gorzej spasowane i lakier rowniez szybko zszedł ) później kupilem caly boczek , z przyciskami itp i tez nie sprawne . Także będąc paręset zł w plecy kupiłem po prostu ORI
  18. Niestety, kto wie czy nie zacznie jeszcze drożeć Nie warto chyba bawić sie w zamienniki czy używki , dlatego postanowiłem odrazu kupic ori. Dodam , ze wzialem z b7 do b6 bo fizycznie są takie same ale materiałowo juz inne , nie wycierają sie tak bardzo
  19. Niestety stukanie wróciło , nie mam pojęcia co to jest więc zdecydowałem się zdemontować stare wygłuszenie , dokrecić raz jeszcze wszystko i założyc nowa mate bitumiczną. Na srebrną dojdzie jeszcze czarna gąbka , z nadzieją , że stracą się wszystkie niepożądane dźwięki . Przy okazji zamówiłem nowe przyciski z ASO ( moje nie dość ze juz traciły kolory to zaczęły wariować. ) W dalszych planach wymiana mojej kierownicy na taką z s4 b8 z multifunkcją i zajme się powoli dokładkami - maxton itp
  20. Dokładnie. Clay czas mi coś tłukło w tych drzwiach, w końcu nastała cisza : )
  21. Hahaha , 3 minuty temu wystawiłem swój samochód na FB na sprzedaż na 11 grupach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.