Treść opublikowana przez Koziar993
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
O ! Podpowiedz mi proszę gdzie może się opierać , gdzie jest błąd z mojej strony . Chętnie to porpawie , bo mam wrażenie ,że maska może się otworzyć ? Odboje powinny opierać się o maskę prawdę ? Niestety brakuje paru mm
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Z paru powodów . Jednym z nich było to ,że zderzak odstawał u dołu , IC opierał się o ten czujnik klimy. Teraz jest obrócony wylotami do góry i już lepszy spas. Drugi powodów to ilość silikonów . Tym razem większość jest pospawana a silikony w dwóch miejscach. Następny powód ... To wrażenie ,że w chłodniejsze dni auto zdecydowanie szybciej się zbieralo , przy obecnej temp. Łapało muła. Sprawdzę za jakiś czas różnice , ale teraz walczę z maską , jakimś cudem odstaje a poprzednio zamykała się idealnie .
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
32 około w dolocie w trakcie jazdy
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
O ile 2din nie jest takie drogie to ceny RNSe trochę przesadzone
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Carbon trimi i found on auction "olx".( oryginal ) But steering wheel was edited by PFI Car Styling
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Tym razem czerwona kierownica poszła w zapomnienie i ... mamy do kompletu carbon. Wszystkie listwy + kierownica . Gałka zostaje w oryginale
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Its oryginal carbon rs4 Thx now i wait for my steering wheel . Its carbon too
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
I buy this car 3 years ago ( 280k KM) , now i have 325k Button "S" i use for exhaust . On / off exhaust throttle ( Sorry for my eng )
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Lakierem , ale dzisiaj użyłbym foli . Dziękuję ! ❤️
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Tym razem coś innego , osłona górna stożka + osłona zbiorniczka wspomagania. Ale nie byle jaka osłona ! Za jakiś czas będę malował drugą część, czyli osłona od stożka na koniec wpadnie folia bezbarwna i mam nadzieję ,że efekt się utrzyma
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
I dalej z tematem ! Ładujemy 2din na dniach ( już do mnie idzie ) i tak wygląda carbon z s4 albo rs4 ciężko rozpoznać , sprzedawca sam nie był pewny Zdecydowałem się na zakup 2din przez wzgląd na montaż popielniczki carbon, niestety ma radio jeszcze mnie nie stać ale przyjdzie czas i na to rsne albo coś podobnego
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Szkoda , że nie dałes znac wczesniej , jestem z okolic Gliwic i wpadłbym pooglądać : )
-
Wymiana dekorow listw ozdobnych oraz ich pozostalych elementow
Hej ! Czy sam dekor z popielniczki 2 din będzie pasował do 1 din ? Mam nowe w karbonie ale 2din a tylko to mnie trzyma żeby założyc komplet.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemaneczko !
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Lecimy dalej z tematem : ) Domowej wersji wygłuszenie pod kanapą tył + bagażnik i klapa bagażnika . Na kierownice carbon jeszcze czekam , a tym czasem idzie już do mnie paczka z listwami karbon rs4 : ) W między czasie wpadły listwy s line , czerwone ale czekają na lakiernika ( struktura była już cała spróchniała ) . Nadkola tył pomalowane podkładem antykorozyjnym ( na zdjęciu pierwsza mokra warstwa !) + kolor .
-
Jakie orientacyjne koszty modyfikacji
Fakt , sam wydech 8k ( cos o tym wiem ? ) .
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Mały edit : Wleciały dwie oryginalne poduchy silnika - Jedna kompletnie rozlana - wibracje podczas odpalania auta i na biegu jałowym . Druga wymieniona dla zasady Dziś bez żadnych problemów Do tego czas na lakiernika - wrzucę zdjęcia jak będzie pełen efekt po malowaniu paru elementów Kierownica leci w carbon zamiast czerwonego dołu
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Hej ! Zaczynamy coś? Jakoś spot w K K ?
-
Sprzęgło z A4 B6 1.9TDI AWX do 1.8T
Hej ! Niestety nie, jeśli masz 6 biegów to potrzebujesz innego sprzęgła , gdzieś jest drugi post o tym na forum jutro postaram się bardziej pomoc .
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Krótki film z różnica wydech otwarty i zamknięty. Niestety operator kamery nie zakodował , że najważniejszy jest wynik na sonometrze -.- , ale coś widać .
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Wow . To spore
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Nie , nie. Zaprzyjaźniony warsztat , ten co wydech spawa.