Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koziar993

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koziar993

  1. O ! Podpowiedz mi proszę gdzie może się opierać , gdzie jest błąd z mojej strony . Chętnie to porpawie , bo mam wrażenie ,że maska może się otworzyć ? Odboje powinny opierać się o maskę prawdę ? Niestety brakuje paru mm
  2. Z paru powodów . Jednym z nich było to ,że zderzak odstawał u dołu , IC opierał się o ten czujnik klimy. Teraz jest obrócony wylotami do góry i już lepszy spas. Drugi powodów to ilość silikonów . Tym razem większość jest pospawana a silikony w dwóch miejscach. Następny powód ... To wrażenie ,że w chłodniejsze dni auto zdecydowanie szybciej się zbieralo , przy obecnej temp. Łapało muła. Sprawdzę za jakiś czas różnice , ale teraz walczę z maską , jakimś cudem odstaje a poprzednio zamykała się idealnie .
  3. 32 około w dolocie w trakcie jazdy
  4. O ile 2din nie jest takie drogie to ceny RNSe trochę przesadzone
  5. Carbon trimi i found on auction "olx".( oryginal ) But steering wheel was edited by PFI Car Styling
  6. Tym razem czerwona kierownica poszła w zapomnienie i ... mamy do kompletu carbon. Wszystkie listwy + kierownica . Gałka zostaje w oryginale
  7. Its oryginal carbon rs4 Thx now i wait for my steering wheel . Its carbon too
  8. I buy this car 3 years ago ( 280k KM) , now i have 325k Button "S" i use for exhaust . On / off exhaust throttle ( Sorry for my eng )
  9. Lakierem , ale dzisiaj użyłbym foli . Dziękuję ! ❤️
  10. Tym razem coś innego , osłona górna stożka + osłona zbiorniczka wspomagania. Ale nie byle jaka osłona ! Za jakiś czas będę malował drugą część, czyli osłona od stożka na koniec wpadnie folia bezbarwna i mam nadzieję ,że efekt się utrzyma
  11. Kolejna rzecz do kolekcji . Klamki " Ala rs4" . Jest możliwość to próbuje coś zdziałać
  12. I dalej z tematem ! Ładujemy 2din na dniach ( już do mnie idzie ) i tak wygląda carbon z s4 albo rs4 ciężko rozpoznać , sprzedawca sam nie był pewny Zdecydowałem się na zakup 2din przez wzgląd na montaż popielniczki carbon, niestety ma radio jeszcze mnie nie stać ale przyjdzie czas i na to rsne albo coś podobnego
  13. Szkoda , że nie dałes znac wczesniej , jestem z okolic Gliwic i wpadłbym pooglądać : )
  14. Hej ! Czy sam dekor z popielniczki 2 din będzie pasował do 1 din ? Mam nowe w karbonie ale 2din a tylko to mnie trzyma żeby założyc komplet.
  15. Siemaneczko !
  16. Lecimy dalej z tematem : ) Domowej wersji wygłuszenie pod kanapą tył + bagażnik i klapa bagażnika . Na kierownice carbon jeszcze czekam , a tym czasem idzie już do mnie paczka z listwami karbon rs4 : ) W między czasie wpadły listwy s line , czerwone ale czekają na lakiernika ( struktura była już cała spróchniała ) . Nadkola tył pomalowane podkładem antykorozyjnym ( na zdjęciu pierwsza mokra warstwa !) + kolor .
  17. Fakt , sam wydech 8k ( cos o tym wiem ? ) .
  18. Mały edit : Wleciały dwie oryginalne poduchy silnika - Jedna kompletnie rozlana - wibracje podczas odpalania auta i na biegu jałowym . Druga wymieniona dla zasady Dziś bez żadnych problemów Do tego czas na lakiernika - wrzucę zdjęcia jak będzie pełen efekt po malowaniu paru elementów Kierownica leci w carbon zamiast czerwonego dołu
  19. Hej ! Zaczynamy coś? Jakoś spot w K K ?
  20. Hej ! Niestety nie, jeśli masz 6 biegów to potrzebujesz innego sprzęgła , gdzieś jest drugi post o tym na forum jutro postaram się bardziej pomoc .
  21. Krótki film z różnica wydech otwarty i zamknięty. Niestety operator kamery nie zakodował , że najważniejszy jest wynik na sonometrze -.- , ale coś widać .
  22. Nie , nie. Zaprzyjaźniony warsztat , ten co wydech spawa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.