Treść opublikowana przez Koziar993
-
Pilot przepustnicy wydechu
O ! Może się wypowie , zaczekam
-
Pilot przepustnicy wydechu
Witam , posiadam w aucie aktywny wydech sterowany pilotem , w tym momencie jestem w trakcie dokładania dodatkowych przycisków zamiast wizytownika . W tych przyciskach będzie miedzy innymi " S " , czy jest możliwość przerobienia pilota w taki sposób żeby działał po nacisnieciu "S" ? Klapy włączały sie i wyłączały ?
-
Sprzęgło z A4 B6 1.9TDI AWX do 1.8T
Rozeznaniem się troszkę i obecnie w Inter Cars nie sprzedają osobno docisku z AWX , więc zostaje mi kupić komplet . 1. Tarcza z tłumikiem drgań LUK - 323064 510 2. Komplet sprzęgła z dwumasem LUK - 600004000 czy ktoś z was może potwierdzić, że te numery będą pasowały do A4 B6 1.8t Quattro 5biegow ?
-
Sprzęgło z A4 B6 1.9TDI AWX do 1.8T
Dziękuje za zainteresowanie tematem ! Jutro będę wszystko sprawadzał i wrzucę numery , moze komus innemu rowniez sie przyda
-
Sprzęgło z A4 B6 1.9TDI AWX do 1.8T
Ok, dzięki . Mniej więcej o to mi chodziło. Tylko jak wpisywałem model auta z AWX to jakieś dwie średnicę mi wyskakiwały 220 i 240 mm ? Jakoś tak.
-
Sprzęgło z A4 B6 1.9TDI AWX do 1.8T
Hej ! Nie krzyczycie na starcie , bo 80 procent z tego tematu się orientuje ! Chodzi o to ,że lubię kupować przedmioty na allegro itp czy moglibyście mnie poratować numerami które potrzebuje do przekładni sprzęgła z AWX do 1.8t bfb Quattro ? Oczywicie szukałem samemu ale pojawiają się pewne niespójności i nie chciałbym zamówić nie to co trzeba. Interesuje mnie zestaw AWX i docisk z tłumikami drgań z BFB. Czy moze lepiej osobno kupować części z AWX niz w zestawie ? Co przy okazji tego wymienić ? Będę wdzięczny za informację , może akurat ma ktoś zapisane numery w.w. Pozdrawiam!
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Szczerze mówiąc stożek słychać głównie podczas nagle wciśnięcia gazu . Chwilowo jeżdżę bez programu i odpietym n75 przez co turbo nie zasysa pełnej ilosci powietrza i nie wiem co będzie później . W sumie fala reszta po za efektem wizualnym się nie zmieniła za bardzo
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Prowizoraczyna osłona która musi dociągnąć do lata . Blacha aluminiowa , oklejona tasmo termoizolacjną , dolot również owinięty taśma . Wlot od boku i dołożona oryginalna kierownica . W sumie wymyślone w ciągu paru minut i skompletowane . Jeśli chodzi o testy temperatury dolotu to nie ma znaczącej . W większości drogi przy prędkości 90km/h temperatura dolotu pokazywała około 19-21 stopni. Z osłoną ze zdjęcia temperatura spadła do 16-18 stopni. Warunki drogi podobne : 12*C na dworze , te same prędkości.
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Wtryski jakie kupiłem to wtryski 0280156012 . Wpisałem jakieś dane na tej stronie , ale brakuje mi wiedzy na temat BSFC IDC Zostawiłem to co sugerowała strona i wyszło 305 km ( według inter cars katalogu te wtryski mają 450 CC , według niektórych źródeł te wtryski maja 430CC ) . Obecnie odstawione i leżą w piwnicy , silnik dociera się dalej a $$ na sprzęgło i dwumas chwilowo się nie zgadza Jutro wolne , więc czas założyć porządne silikony ( co chwile zsuwa mi się przewód z turbo i dokończyć prace nad stożkiem ) . Chciałbym poznać waszą opinie na temat chłodnicy wspomagania , chwilowo jest u mnie wymontowana i niby nic złego sie nie dzieje , ale mam dużą z EPMANA i chciałbym ją zaadaptować.
-
Schemat wiązki przepływomierza
Auto naprawione. Spadła rura z intercoolera . ? Nie było tego kompletnie widać. Przepraszam że kłopot
-
Schemat wiązki przepływomierza
Przepraszam,że Cię tak męczę ale pojawiły się kolejne fakty. Wyciągnąłem przepływke całkiem na bok , podłączyłem i wszystko działa.( Z tym ,że przepływka nie jest umiejscowiona w dolocie ) wsadzę z powrotem do TIPA i auto gaśnie . O czym to może świadczyć ?
-
Schemat wiązki przepływomierza
Bezpiecznik za chwilę sprawdzę , a co do PINOW , mówisz o tym przy kostce przepływomierza ? ( 1 jest zaślepione a dwa ma 5 na zapłonie ( a było 0?!) Na odpalonym ma 12v ( mowa przy kostce )
-
Schemat wiązki przepływomierza
Bez SAI jeżdżę już półtora roku 0 problemów. Odpięty mam N75 ( bo hybryda bez softu chwilowo ) Sytuacja była taka : Jechałem i przy przyspieszaniu ( drugi bieg ) nagle szarpnęło autem i zgasł . Później auto odpalało ale obroty falowały dusił się itp. Przeplywka stara jak i nowa ( Ori Bosch ) podłącze i auto gaśnie , szarpie. Na odpietym OK. Teraz wyrzuca błąd mieszanki bank 1 ale przypuszczam że to przez przepływke ( jeszcze ż odpieta )
-
Schemat wiązki przepływomierza
To już nie ma sensu ? Na odpalonym jest prąd w kazdym miejscu , po 12v i więcej ( do 14 ) podepne przepływke i odrazu gaśnie auto . Na bezpieczniki 34 prąd jest na odpalonym , na kostce prąd się pojawia , na przewodach również się pojawia ( jak auto jest odpalone )
-
Schemat wiązki przepływomierza
28 pusty slot / 32 około 4v na zapłonie .
-
Schemat wiązki przepływomierza
Kurcze , nie wiem . Zaraz sprawdzę ( na innych bezpiecznikach na zapłonie było 12)
-
Schemat wiązki przepływomierza
Oczywicie , pomiary na zapłonie . W dalszym ciągu na miejscu 34 jest 5v nie zależnie czy jest bezpiwcznim czy go nie ma
-
Schemat wiązki przepływomierza
Edit : na tym bezpieczniku 34 jest tylko 5v na reszcie bezpieczników jest po 12
-
Schemat wiązki przepływomierza
Hej ! Mały updated . Kostka o której mówiliśmy ( pin 8) nie dostaje prądu . Poprzednio podłączyłem zamiast do masy , to do plusa ( śrubka obok ) i dlatego pokazało -12 V a teraz dałem do akuu i jest 0 . Więc szukać gdzieś obok nóg ?
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
430 bosch, już kupione sprzeglo musi chwilę zaczekać . Może 250 na seryjnym się ugra
-
Schemat wiązki przepływomierza
Jutro po pracy się za to biorę. Dziękuję za pomoc , odezwę się jak uda mi się coś odkryć. Jestem na prawdę wdzięczny za pomoc . Do usłyszenia !
-
Schemat wiązki przepływomierza
A kabli raczej nie pomyliłem
-
Schemat wiązki przepływomierza
Ma dokładnie ten sam kolor i jest na nim -12V a nie na +
-
Schemat wiązki przepływomierza
- Schemat wiązki przepływomierza
Czy mógłbyś mi powiedzieć w którym miejscu jest ta kostka ? Znalazłem czarna i "żółta " ? Ale obie 8 pin. Sprawdziłem na też pseudo żółtej pin 8 i tam jest napięcie - Schemat wiązki przepływomierza