Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koziar993

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koziar993

  1. Spróbuj podmienić korek od zbiorniczka wyrównawczego, to również może być problem - gotowanie się wody , problem z ciśnieniem itp Jeśli masz możliwość podłącz komputer i zobacz czy temperatury na komputerze i liczniku się pokrywają , albo czy nie ma jakichś błędów.
  2. Nie działa żaden kierunkowskaz lewy ? Ja miałem problem z manetką kierunkowskazu . Włączajac np. lewy mrygał prawy albo w ogole . Moze tam coś się porobiło ?
  3. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6/B7
    A ! Do tego mam wygłuszone drzwi i klapę bagażnika .
  4. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6/B7
    3 cale są do mocy 450+ ? Jesli chodzi o turboworks, to tak jakby ich nie było. Nie tłumi, nie likwiduje rezonansu kompletnie nic. Biorąc pod uwagę właśnie , jakie masz tłumiki i wielkość ... Nic dziwnego,że pojawił się rezonans Na start spróbuj zmienić chociaż turboworks na coś innego . U mnie w środku jest prawie tak cicho jak seria. Aż za chicho bym powiedział , chyba że jadę od 3600 w górę , to w środku zaczyna być coś słychać tylko że jadę z dzieckiem , więc jest luks
  5. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6/B7
    Masz rację , różnica jest niewielka a raczej była . Filmy były nagrywane , zaraz po gotowym wydechu, jak się wszystko nagrzalo , poprzepalało to różnica jest znaczna . Nagram jak znajdę chwilę w tunelu, na otwartych i zamkniętych raz jeszcze.
  6. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6/B7
    VID-20220611-WA0015.mp4
  7. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6/B7
    Tłumik środkowy 330/110 - BaqExhaust BAQ-GARAGE.PL Rezonator najwyższej jakości. 100% stal kwasoodporna. Uniwersalny, tłumik eliptyczny E001 - RM Motors Długość puszki 300 mm Przetłoczenie Nie Średnica dolotu 50 mm RM-MOTORS.COM Uniwersalny, tłumik eliptyczny E001 - kup online. Oficjalny sklep internetowy producenta RM Motors. Ale nie jestem pewny tych końcowych , cholerka nie pamiętam dokładnych wymiarów ? Filmik średnio nagrany z otwartych i zamkniętych , kiedyś zrobię lepszy : VID_20220605_143042.mp4
  8. Koziar993 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, poniżej budowa wydechu a4 b6 1.8t Avant . 2x tłumik RM Motors końcowe 2x rezonator BAQ exhaust 2x przepustnica turbo worka 1xDP ( 3 cale , mój błąd ) 1xBandaż Rury- nie pamiętam ile metrów zeszło . Budowa jest od DP 3 cale , zejście na 2.5 cala a na końcu 2.25 bodajże . Poniżej parę fotek : Wydech był budowany wraz z kolegą , który ma o tym wszelakie pojęcie. Bez niego ,na pewno by to nie powstało Koszt , który poniosłem to około 3500 zł , Rury udało się kupić po taniości , nie polerowane . Polerowane były przez Nas . VID-20220611-WA0014.mp4
  9. Jeszcze wtedy nie wiedziałem , że to MMI 3G . Sorki !: D
  10. Koziar993 odpowiedział(a) na Łysy77 temat w Audi A4 B6/B7
    Najłatwiej na FB go znaleźć Geremi Turbo Performance .
  11. Hej , gdzieś na forum był taki temat . Jeśli auto było z jakiejś firmy , floty to może mieć wbudowaną blokade fabryczną. Z tego co czytałem można to zrobić przez VCDS albo MMI . Podejdź do fachowca , który ogarnia VCDS-a jakiś elektromechanik i powinien ogarnąc
  12. Koziar993 odpowiedział(a) na Łysy77 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok, dzięki ! Byłem pewny , że korektę trzeba zrobić . A jeśli soft jest wgrany już na k03 , a wsadzimy k03s to trzeba poprawiać pod dane turbo?
  13. Siemanko ! Pochwal się wozem jak znajdziesz w chwilę , w dziale " Mój samochód"
  14. Poczytaj wyżej , może coś znajdziesz.
  15. Koziar993 odpowiedział(a) na Fret temat w Audi A4 B6/B7
    Dziwne, nie wygląda żeby było aż tak szeroko ;D Jakie masz ET. felgi i jaki dystans ?
  16. Koziar993 odpowiedział(a) na Łysy77 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak wyżej , K03 masz obecnie , K03s jeśli kupisz musiałbyś robić jakiś soft a do tego i wtryski większe , IC itd itd . Więc jeśli nie planujesz modów to wstaw K03 - i polece jak każdy GERMI
  17. Koziar993 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam , postaram się pokrótce przybliżyć jak można zrobić dodatkowe zegary w słupkach , żeby wyglądało to dość schludnie i bez wkrętów. Na start potrzebujemy - Żywice + utwardzacz i maty np. allegro.pl ALLEGRO.PL - Szpachle " elastyczną " allegro.pl ALLEGRO.PL -Bądź zamiast szpachli zwykłą POXILINE -Kubeczki na zegary są uniwersalne ( mnóstwo tego na allegro ). Demontujemy słupek , na którym mają być zegary , dopasowujemy kubeczki tak żeby idealnie przylegały do słupka. WAŻNE !!! "KUBECZKI" z allegro nie pasują idealnie , trzeba je samemu przycinać np. szlifierką i pamiętać żeby zrobić miejsce między jednym a drugim bo można mieć problem z włożeniem dodatkowego zegara ( firma ADDCO mają dość spory tyłek u mnie również był problem z osadzeniem dolnego zegara , inne firmy są już "cieńsze" ). Kolejnym krokiem jest przymocowanie na taśmę "kubeczków" do słupka i dopasowanie w aucie czy na pewno dane ustawienie Wam pasuje . (dodam , że część którą nie będziemy używać warto czymś zabezpieczyć ( strecz , folia itp , zeby się nie ubrudziło ) . Jeśli mamy dopasowane miejsca na kubeczki , można odrysować je jakimś markerem , zrobić otwory wiertłem i przystąpić do kolejnego kroku. Materiału nie trzeba ściągać , ale można. Według własnego wyboru. Przykładamy kubeczki , nacinamy mate szklaną i kładziemy - na kubeczki , od boków ,na każdy róg. Nie żałujcie sobie , jak wszystko nakładać macie na instrukcji puszki. Róbcie przerwy między warstwami żeby mata się nie ślizgała. Jeśli wszystko Wam wyschło , około 24h powinno wystarczyć przechodzimy do nakładania POXIPOLU , bądź szpachli elastycznej. WAŻNE!!! Osobiście polecam POXIPOL , ponieważ jest on również używany do modelowania kierownic w naszym aucie , np ścięcie kierownicy , albo bicepsy i łatwiej się nakłada niż szpachla. Jeśli ktoś się decyduje na szpachle to tylko elastyczna , ponieważ przy temperaturach bądź pracy auta inne mogą pękać . Lecimy dalej , jeśli już macie nałożoną szpachle / klej to po wyschnięciu przechodzimy do obróbki . Ja szlifowałem ręcznie , chyba że nałożyłem zbyt dużo szpachli to pozwoliłem sobie wziąć maszyne. Po takiej obróbce wystarczy dać do obszycia , malowania , flokowania jak kto uważa. Ja osobiście dałem do flokowania połowę słupka w czarny kolor . Kolorów do floku jest mnóstwo , nawet znajdziecie pod ORI wnętrzne.
  18. Lecimy dalej z tematem , właśnie przyszedł do mnie gwint z AP i tuleje tylnego wózka. Na dniach będzie zrzucany cały tył , piaskowanie i malowanie w jakiś ciekawy kolor . Niedługo wrzucę foty z postępów
  19. Właśnie dużo osób mi to pisze na Facebook itp. no coz , czyli chwilowo zamknę temat i będę czekał .
  20. Kupione w ASO zaworki ?
  21. Przed kupnem maglownicy siedziałem w aucie w którym wszystko pracowało idealnie , dlatego zdecydowałem się na zakup. Dziwne jest to,że podczas podniesienia auto do góry i odpaleniu nawet wtedy ciężko chodzi jak kręcę za koła . Zastanawiam się czy wahacze mogą mieć tym coś wspólnego, ponieważ sworznie bardzo ciężko się wyginały .
  22. Hej ! Wracam raz jeszcze z problemem z a4 b6 1.8t Quattro . Miałem problem z nie wracajacą kierownica do pozycji 0 i wyjąca pompa wspomagania ( 4 pompy nie pomagały ). Teraz założyłem wspomaganie od 2.0diesel b7 1N1( jak moje ) pompa 120 bar , magiel to samo , końcówki drążków też z b7 ( są takie same prawda ??? ) I pojechałem na zbieżność . Kierownica chodzi trochę ciężej ale nie mam z tym problemów , ale dalej nie wraca na swoją pozycje 0 , dodam że w ogóle ciężko jej wrócić . Jeśli chodzi o zawieszenie przód - nowy kpl wahaczy z regum.pl Tyl- źle ustawiony bo muszę wymienić gumy na " już" - lewe koło 0.50 a prawe -1.50 . Do tego na jednym z przewodów od zbiorniczka do chłodnicy musiałem dosztukować " redukcję" bo coś mi nie pasowało i zwężyłem przewód o 3mm na długości 5cm , czy to może mieć jakiś negatywny wpływ ? Czy może szukać gdzieś lewego powietrza ? Jest ktoś z opolskiego ? Opadają mi ręce już a to chyba 5 magiel już i pompa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.