Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koziar993

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koziar993

  1. Ok , dzięki. Otworze dzisiaj skrzynkę z ECU i sprawdzę wejście tej brązowej kostce PIN 8
  2. Hej ! Sprawdziłem PIN nr 1 i jest 0 . Na PINIE nr 2 jest około 5V. Gdzie szukać dalej ?
  3. Dziekuje ! Jak wszystko się wyjaśni ( a przynajmniej to czy jest napięcie ) to stawiam flaszkę ! ( na wysyłke ) A jeśli napięcie nie pojawi się na tym zaworku , tzn. że coś nie halo z ECU czy od bezpiecznika jest jakaś przerwa ? A ! I normalnie mierzyć Pin 1 + masa tak ?
  4. czyli na obrazku zaworek NR 2. i na nim sprawdzić PIN 1 na zapłonie . Dobrze myślę ?
  5. Ah , dziękuje !
  6. Ok , na pewno tak zrobię . Dziękuje bardzo ! Niestety obecnie nie mam miernika , więc dopiero jutro . I oczywiście auto na zapłonie tak ? ( Nie ma problemu jeśli SAI jest usuniete fizycznie i programowo ? Prąd powinien dalej przechodzić na kostke prawda ?)
  7. Bezpiecznik 34 ( niebieski 15-stka) jest cały. W takim razie jutro do ECU spróbuje się dostac i sprawdzić czy z brązowego przewodu idzie zasilanie na 10 PIN
  8. Bezpiecznik nr 34 cały
  9. Ok , lecę sprawdzić . A jeszcze jedno , doszedłem do tego z Twojego linka z wiązkom , że .... na kablu którym nie mam zasilania idzie przez " Połączenie (przez bezpiecznik 234) w przedniej prawej wiązce przewodów" tylko nie wiem które to przednie prawe
  10. Ten bezpiecznik jest pod maską czy przy drzwiach ?
  11. Bardzo mi się to podoba ale jak naprawie awarie xd
  12. Dziękuje ślicznie , biorę się za lekture A moze bedziesz wiedział czy jest tam jakiś bezpiecznik , np. pod ECU który moze odpowiadac za taki błąd ?
  13. Heh, wiedziałem że ktoś o tym wspomni . Po co mi ? Po prostu bo chce , nigdy nie miałem a chce spróbować ( powrót do Ori puchy to chwila ). Ja po prostu bawię się autem , sprawdzam co mi pasuje a co nie a jeśli już coś robie to chce zrobić dobrze. Czyt. Osłony , wloty itp
  14. A4 b6 1.8t BFB AVANT QUATTRO 2002r . Witam, czy posiada ktoś schemat z takiej wiązki ? Do kostki przepływomierza na pinie nr 2 nie dochodzi prąd , a z tego co kojarzę wartości powinny być zbliżone do tych na akumulatorze . Do pina 3-4-5 jest wszystko OK ( 1 zaślepiona ) . Pin nr 2 . jest zielono - żółty . W połowie wiązki udało mi sie go odnaleźć i pozbyłem się kawałka izolacji żeby sprawdzić gdzie jest problem , niestety tam też nie dochodził prąd, więc chciałbym sprawdzić przy źródle . Dodam , ze musze jeździć z odpiętą przepyłwka co jest koszmarem bo wali paliwem i niemiłosiernie kopci ( przelewa go i spalanie prawie 18 l )
  15. Cyk i lecimy dalej z tematem . Auto chodzi , choć niestety problemy z napięciem do przepływki ( jestem w trakcie ogarnia ) . W między czasie tworze osłone filtra stozkowego i jednocześnie ogarniam makarony pod maską. Na dniach kończę docieranie silnika i prawdopodobnie jadęn na program pod hybrydę . ( tu dylemat czy zaczekać z programem i kupić najpierw większe wtryski i wymienić sprzęgło na AWX a poźniej program )
  16. Tak jak mówisz , tylko że skończyła mi się gotówka i czas . Nie mam drugiego auta niestety a kute korby = kute tłoki i dalej się koszta tworzą ?
  17. Mijam tak wiele B6 w okolicy ,że ciężko stwierdzić czy akurat Ciebie spotkałem ? Ale jak skończę auto to możemy zrobić jakiś wypad
  18. Niestety. Nie ma kucizny , sprzęgło również nie da rady a $$ już brak 270 powinno wyjść .
  19. To lecimy dalej z tematem. Jako , że na 2 cylindrze brakło kompresji , postanowiłem ściągnąć głowice , miskę , tłoki , pierścienie panewki itp. Do wymiany na nowe poszły pierscienie i tłoki , głowica została raz jeszcze sprawdzona , cylindry zostały zhonowane . Przyczyną braku kompresji okazały się pierścienie , duży nagar. Do tego tylna belka poszła do malowania , wymienione zostały śruby i nowe gumy. Przy okazji wleciał gwint z AP . Obecnie czekam na turbo Hybryde od Geremiego - zalewam olej i płyny i docieram silnik
  20. Ledwo 270 ( tzn. mogę tyle zrobić ale sprzęgło trzyma :p)
  21. Oj,nie. Przymierzałem tylko ale bez zdjęć
  22. Hej, ja osobiście polecam 90 mm , setki były za duże.
  23. Hej , jako że mam możliwość "splanowania" sobie powierzchnie kolektora w firmie , zastanawiam się czy przy okazji powiększenie otworów w kolektorze ma jakiś sens ? Czy coś to zmieni jeśli zrobiłbym większe kanały kolektora ale w głowicy zostały by takie same , czy głowica tez musiała by przejść obróbkę ?
  24. Oho.. a wiesz może jakie ja mam ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.