Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lotka a4 b6


Koziar993

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ! Czy ktos z Was ma coś innego niż nudna lotka na avanta z s line , badz " ala rs"  ? Coś może trochę większego , bądź przycinanego z innego auta ? Obecne ceny s line lotki to jakis zart 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ceny  ori. lotki do avanta powalają, przestałem już szukać .Coś takiego znalazłem⤵️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taką u siebie może ? Wiesz jak z jej dopasowaniem czy póki co oglądałeś tylko ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak przeglądałem .U siebie nie mam jeszcze :(,aczkolwiek nie wiem jak to się stało ,że  przez tyle lat jeszcze nie założyłem:facepalm: W planie były inne mody ,ale coś pomyślimy teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz przede mną pochwal się :) Jeśli uda mi się przed Tobą , to ja się pochwale . Waham się teraz miedzy tymi dwiema , a jeszcze chwilę temu stawiałem na tą z maxtona. Najbardziej się boje ,że będzie odstawać . Na grupie FB udało się znaleźć ( ale za poźno ) przerobiona z rs3 do b6

0_0_productGfx_d7f643300e917c4ad6b9a25366fbcf42.jpg

pol_pl_Spoiler-Audi-A4-B6-B7-Avant-RS4-Look-1894_1.jpg

366562636_6661780073883259_8268783074711001134_n.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak padło na s-line ale z b7. B6 nie osiągalne.

Zakupiłem z b7 , doszlifuje trochę boki przy świetle stopu i dokupię ducktail z maxtona za jakiś czas.

Teraz szukam czegoś do zderzaka , dyfuzor. Z b7 maja wszyscy , zastanawiam sie nad c6 albo jeszcze coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2023 o 17:40, A4b6quattro napisał(a):

Spoko👍

Byłem 1 chyba.  Zamontowałem z s line ale b7

IMG_20230826_125823.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości zapytam - klej do szyb? :whistling: przykładałeś ją pewnie żeby podszlifować, klapę będziesz kupował w kolor jak padnie 3 stop? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, 3r4 napisał(a):

z ciekawości zapytam - klej do szyb? :whistling: przykładałeś ją pewnie żeby podszlifować, klapę będziesz kupował w kolor jak padnie 3 stop? :D 

Klej do szyb :P

Ale Nie będę potrzebował , zrobiłem miejsce na demontaż światła 3 stopu :P jeśli wyciaga się na zewnątrz ( na dwor) to powinni wyjść bez problemu :D

Od góry idealnie to wygląda, jak ktoś się schyli , to jest troszkę rzeźby 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lz9w , kupiłem lz9y.

Różnicy nie widac jeśli ktoś się nie zna. A auto będzie malowane w przyszłym roku całe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie specjalnie , ale zmiast pilnika polecam nozyk do tapet  . Trzeba obciąć dwa bolce a potem tylko do stopu dopasowac . 15min roboty :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu inaczej wygląda 👌Te lotki z b7 ,są trochę  inaczej wyprofilowane jak w b6, coś mi sie kojarzy .W b6 chyba ta lotka idzie lekko do góry:eusathink:No i cena inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, A4b6quattro napisał(a):

Odrazu inaczej wygląda 👌Te lotki z b7 ,są trochę  inaczej wyprofilowane jak w b6, coś mi sie kojarzy .W b6 chyba ta lotka idzie lekko do góry:eusathink:No i cena inna.

Wyprofilowania nie znam , ale na pewno inne światło stopu :P reszta to pikuś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...