Treść opublikowana przez popek111
-
Nie odpala , 1 raz taki problem
Ja rowniez posiadam instalacje lpg ale jej nie uzywam. Kurde mi rowniez sie wydaje ze nie podaje tego paliwa.
-
Nie odpala , 1 raz taki problem
Tak, oczywiscie, ani proszke nie chce zalapac
-
Nie odpala , 1 raz taki problem
Podlasie
-
Nie odpala , 1 raz taki problem
Tylko ze jest weekend juz nikt mi nie podlaczy pod kompa, a sam nie mam takiej mozliwosci myslalem ze moze ktos mi tak pomoze.
-
Nie odpala , 1 raz taki problem
Witam mam problem, otoz wczoraj wrocilem, po przejechaniu 100km postawilem samochod na parking aby sobie odpoczal, silnik byl odpalony po chwili zgasl probowalem go odpalic i nic, dzisiaj tak samo nie wiem o co chodzi, ma ktos jakis pomysl co to moze byc? Pisze z telefonu takze jakby zly dzial albo cos w tym stylu to prosze przeniesc.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
nie, ale ma zniżkę w Macu z tego powodu:decayed:[/quote.] To za***iście muszę się na to szarpnać bo na prawde warto : )
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
za***iście to wygląda bez kitu ale i swoje kosztuje : ) Podnosi to moc?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Ile taki zestaw kosztuje?
-
[A4 AFN]
Dokładnie jak koledzy u góry piszą gwint, lampy, aluski i ciekawe jak by wyglądał żeby szybki przeciemnić.
-
[A4 AFN]
Przydały by się jakieś fotki, jestem ciekawe jak wygląda : )
-
Klocki i tarcze
Chciałbym nowy komplet, TARCZE I KLOCKI. Samochód będzie modyfikowany, czyli chciałbym żeby były większe, tutaj koledzy u góry proponują 312mm. Prosiłbym aby ktoś normalnie mi wypisał bo zbyt się na tym nie znam, a z kupnem jakoś sobie poradzę.
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
Oj to troszkę daleko, okolice białego.
-
Klocki i tarcze
Mam ośkę, można jakieś linki, może do allegro lub coś w tym stylu? Oczywiście tarcze chciałbym większe aby mi już były gotowe do modyfikacji auta, lub polećcie jakieś ja sam czegoś poszukam. Nazwa tarczy rozmiar tył przód i klocki jakie.
-
Klocki i tarcze
Tam widziałem jakąś modyfikacje na 250kM i 370Nm ale to jeszcze zanim to zrobię to tarcze zmienię kilka razy pewnie, a więc co możecie mi poradzić, na przód i tył oczywiście.
-
Klocki i tarcze
Chciałbym abyście pomogli mi kupić tarcze i klocki do mojego auta : )
-
Klocki i tarcze
Nie nie chcę używanych i troszkę będę ją przerabiał na wakacje, większe turbo itp. Znalazłem na forum fajne modyfikacje.
-
Klocki i tarcze
Witam, poszukuję klocków i tarcz do swojej audiki, 1,8TURBO 150kM. Aluski 17 jeśli jest potrzebnych ich rozmiar.
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
lapsik ja to mogę dojechać chyba, że strasznie daleko.
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
lapsik już nie pamiętam na gazie dawno nie latałem, pewnie tak, wiem że jak dawałem mu buta to mi się na benzynke przełączał.
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
Jestem z Bielska Podlaskiego, a co to za gość ma jakiś swój zakład?
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
Była zima długich tras nie robię, po mieści dopóki mi się nagrzeje i przełączy to już wole na benzynie latać : ) I tak ogólnie to na forum napisałem i mi nie odpisali, więc nie miałem jak tego naprawić.
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
Odświeżam temat, zna ktoś dobrego gazownika w białym?
-
Sieć serwerów Counter Strike
Witam, zapraszam na siec serverów http://zakladkarny.com/. Gorąco polecam. W Counter Strike gram o 9-10 roku życia, oczywiście z przerwami nie dużymi, zaczynałem na 1.5 i tak jakoś poszło. Polecam i zapraszam.
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
Nie trafiłeś kolego, a ja dalej nie wiem co mam robić.
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
Jakie są ich ceny? Ale na mocy jak bd miał mniejszy reduktor nie stracę?