Treść opublikowana przez popek111
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
Zna ktoś może ogarniętych gazowników z białego? Bo u mnie w miejscowości jest jeden i lipa.
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
Jak kupiłem samochód wszystko było OK, a teraz ;( REDUKTOR GAZU AUSEI 014805
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
Byłem u gazownika i powiedział mi, że muszę wymienić cały parownik podajże, powiedział 2 kwoty 600 zł i 100zł, coś koło tego, wydaje mi się, że jest tam za małe ciśnienie i temperatura się waha.
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
Witam od dłuższego czasu mam problem, przy przyśpieszaniu gaz mi się wyłącza i zaczyna pobierać benzynę. Audi a4 1.8T Instalacja gazu - DIEGO Zawór gazowy ZAVOLI
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Masakra, każdy mówi, co innego i nie wiem na co się zdecydować.
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Ten stożek na jakiej zasadzie działa? I jeśli możesz to podaj link co mam kupić. I jak to zamontować.
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Może masz jakieś linki z aukcjami co tam trzeba kupić.
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat. Jaki był tego kosz i w ogóle,
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
No nie słyszałem ale widziałem i słyszałem na własne oczy i uszy jaki piękny dźwiek to wydaje. Ja nie mam subaru tylko Audi. Tak, że ktoś ma coś do powiedzenia w tym temacie?
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Jak tu ktoś napisał do lansu na wsi. Ma to po prosu fajny efekt, podoba mi się to i tyle.
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Witam, też się z deczka napaliłęm na tego BOva, lecz z tego co tu czytam to chyba lipa. Ma ktoś BOva w swoim 1.8t? Jak to się w praktyce sprawdza?
-
[B5 AJM] Oświetlenie bagażnika w avancie problem /.....
Mam taki sam problem, włącznik mi świeci na czerwono, a lampki nie działają.
-
Polecane opony letnie
Witam, co sądzicie o tych oponach http://www.oponeo.pl/dane-opony/sagitar-p607-225-45-r17-94-w , czy bardziej się opłaca kupić używane lepszej firmy.
-
[ALL B5] Przguby
Jest to manual, przeguby wewnętrzne(te które padają jak dajesz w piz.. na skręconych kołach ), poszukuje konkretnego produktu.
-
[ALL B5] Przguby
Witam, Może ktoś mi polecić jakieś przeguby do A4B5 1.8t 150 kM
-
[ALL B5] Listwy boczne
Potrzebuje listew bocznych progowych do przodu po lewej i prawej stronie . Nie muszą być nowe .
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
Mam taki problem , może ktoś mi będzie umiał pomóc otóż nie dawno kupiłem samochód sprawdzam wszystko hmm wycieraczka z tyłu mi nie chodzi płyn leci a ona nic , rozbieram obudowę bagażnika , kabel odłączony , podłączyłem przekręcam kluczyk i wycieraczka mi non -stop chodzi może ktoś wie o co biega ? Zwarcie ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam nazywam się Mariusz mam 18 lat (za nie cały miesiąc 19) pochodzę z Bielsk Podlaskiego woj. Podlaski niedawno wszedłem w posiadanie Audi A4 1.8 turbo 150kM . Jak już u góry napisałem witam wszystkich .