Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

popek111

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez popek111

  1. Zna ktoś może ogarniętych gazowników z białego? Bo u mnie w miejscowości jest jeden i lipa.
  2. Jak kupiłem samochód wszystko było OK, a teraz ;( REDUKTOR GAZU AUSEI 014805
  3. Byłem u gazownika i powiedział mi, że muszę wymienić cały parownik podajże, powiedział 2 kwoty 600 zł i 100zł, coś koło tego, wydaje mi się, że jest tam za małe ciśnienie i temperatura się waha.
  4. Witam od dłuższego czasu mam problem, przy przyśpieszaniu gaz mi się wyłącza i zaczyna pobierać benzynę. Audi a4 1.8T Instalacja gazu - DIEGO Zawór gazowy ZAVOLI
  5. Masakra, każdy mówi, co innego i nie wiem na co się zdecydować.
  6. Ten stożek na jakiej zasadzie działa? I jeśli możesz to podaj link co mam kupić. I jak to zamontować.
  7. Może masz jakieś linki z aukcjami co tam trzeba kupić.
  8. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat. Jaki był tego kosz i w ogóle,
  9. No nie słyszałem ale widziałem i słyszałem na własne oczy i uszy jaki piękny dźwiek to wydaje. Ja nie mam subaru tylko Audi. Tak, że ktoś ma coś do powiedzenia w tym temacie?
  10. Jak tu ktoś napisał do lansu na wsi. Ma to po prosu fajny efekt, podoba mi się to i tyle.
  11. Witam, też się z deczka napaliłęm na tego BOva, lecz z tego co tu czytam to chyba lipa. Ma ktoś BOva w swoim 1.8t? Jak to się w praktyce sprawdza?
  12. Mam taki sam problem, włącznik mi świeci na czerwono, a lampki nie działają.
  13. Witam, co sądzicie o tych oponach http://www.oponeo.pl/dane-opony/sagitar-p607-225-45-r17-94-w , czy bardziej się opłaca kupić używane lepszej firmy.
  14. popek111 odpowiedział(a) na popek111 temat w Audi A4 B5
    Jest to manual, przeguby wewnętrzne(te które padają jak dajesz w piz.. na skręconych kołach ), poszukuje konkretnego produktu.
  15. popek111 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Może ktoś mi polecić jakieś przeguby do A4B5 1.8t 150 kM
  16. popek111 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Potrzebuje listew bocznych progowych do przodu po lewej i prawej stronie . Nie muszą być nowe .
  17. Mam taki problem , może ktoś mi będzie umiał pomóc otóż nie dawno kupiłem samochód sprawdzam wszystko hmm wycieraczka z tyłu mi nie chodzi płyn leci a ona nic , rozbieram obudowę bagażnika , kabel odłączony , podłączyłem przekręcam kluczyk i wycieraczka mi non -stop chodzi może ktoś wie o co biega ? Zwarcie ?
  18. Witam nazywam się Mariusz mam 18 lat (za nie cały miesiąc 19) pochodzę z Bielsk Podlaskiego woj. Podlaski niedawno wszedłem w posiadanie Audi A4 1.8 turbo 150kM . Jak już u góry napisałem witam wszystkich .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.