Treść opublikowana przez STASIU227
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
mam zamiar kupić springi firmy HR albo WEITEC -35mm dużo sie traci na konforcie jazdy? czy jest to nieoczówalne?
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Calibra kocha takie mody i laski pod remizą twoje:banan:
-
Wymiana filtra paliwa 1.9tdi B5 2001
Witam jak bendziesz wymieniał to zalej go paliwem nie ma dużo roboty a masz pewność że sie nie bendzie zapowieczał bo z tym przekręceniem kluczyka to szczykawka do ręki i ogień
-
Ubywający płyn chłodniczy, brak wycieków, brak spalin w zbiorniczku
ja miałem to samo wymieniłem korek i nic nie ubywa
-
Gdzie numer na przewodzie wspomagania
kolego nie pamietam
-
Gdzie numer na przewodzie wspomagania
Witam kolego ja tesz wymieniałem wąż od wspomagania i powiem tak odkreć stary i podjeć gdzieś gdzie wprasują ci końcówki do nowego węża i to cie bendzie kosztowało góra 50zł ja tyle zapłaciłem bo chcący kupić nowy wąż to w aso kosztuje 800zł bo sie pytałem a za używke gość mi powiedział 150zł. to lepiej sie opłaca kupić wąż i sprasować końcówki ja to robiłem w sklepie gdzie jest dorabianie węży do ciągników. to z mojej strony:hi:
-
Lampka znad nog przestala swiecic gdy otwieram drzwi kierowcy....
kolego sprawdz bo mi sie kiedyś kostka wypieła kolo zamka i nie świeciło
-
Lusterka Chrom ?
ja mam w czarnym macie zadbane i nie wyglądaj jak golasy
-
Grill rs look
tesz mam zamiar kupić ten grill bo nie dam za grilla ponad 400zł.
-
Lusterka Chrom ?
zostaw w czarnym macie ładie to wygląda
-
Łożyska /zawieszenie
ja założyłem optimal i 2tyg. i wyje nie polecam:thumbdown:
-
Lampy black
Kolego ja założyłem poliftowe VALEO i Xenony i pięknie to świeci:thumbup1:
-
czarny dach mat? połysk?
Kolego połysk:thumbup1:
-
Cieknie olej
Witam ja miałem to samo tesz mi cieknoł olej z tej chłodniczki i płyn chłodniczy, mi to robił mechanik wiem żeby odkrecił kruciec wody przeczyścił i położył na silikonie i mi nie cieknie już płyn.A co do chłodniczki wiem że ją wykrecił i zmienił uszczelke i położł to też na silikonie wszystko ustało.a co do płynu to czeba spuścić bo jak odkrecisz kruciec to sie bendzie lało
-
audi a4 1.9 tdi 1Z
Dzieki:hi:
-
audi a4 1.9 tdi 1Z
Spróbuj je skasowac. Pojezdzij troszke i na drugi dzien sprawdz znowu. już wiem co sie stało montowałem tempomat i mi sie kable pomyliły i spaliłem ECU już mam nowy ino teraz tesz nie odpale auta bo mnie Immobilizer nie puszcza:beksa: Fatalnie. musisz chyba zrobic nowe kodowanie kluczyka.... zrobiłem kodowanie kluczyka i wszystko wruciło do normy auto pali i jezdzi:radocha::radocha:tutaj wklejam jak co zrobić Podpiąłem vaga i w silniku wszedł błąd :17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem w immo wyszedł błąd: 1177 Moduł sterujący silnikiem nieprawidłowy - BŁĄD SPORADYCZNY Jak widać winną jest ecu. Tak więc postanowiłem zaprogramować immo vagiem: Włącz zapłon uruchom Vag-com (lub inny podobny program np. vwtool) wejdź w Immobilizer (adres 25) wybierz: Adaptacja (adres 10) Wybierz kanał 00 (dla przeprowadzenia adaptacji) Jeśli będzie się pytało o wartość to wpisz "0" Zatwierdź. Zakończ transmisję. Wyłącz zapłon i włącz ponownie. Lampka sygnalizacyjna immobilizera w liczniku powinna zgasnąć po 1 sekundzie. I teraz już jest dopasowane immo do ecu. Pozdrawiam mi pomogło
-
audi a4 1.9 tdi 1Z
Spróbuj je skasowac. Pojezdzij troszke i na drugi dzien sprawdz znowu. już wiem co sie stało montowałem tempomat i mi sie kable pomyliły i spaliłem ECU już mam nowy ino teraz tesz nie odpale auta bo mnie Immobilizer nie puszcza:beksa:
-
audi a4 1.9 tdi 1Z
mam takie błedy 00741-brake pedal monitoring 27-10-Implausible signal-Intermittent Nastepny bład to 00532Supply Voltage B+ 27-00-Implausible Signal. i Nastepnu błąd to 01117 Generator Terminal DF Load Signal 27-00-Implausible Signal. przepraszam że przepisywałem ale nie wiem jak je dodać na forum
-
Olej Castrol EDGE Turbo Diesel - TESCO vs ALLEGRO
Popieram kolege wyżej castrol to ino zamki naoliwić przy szopie na dzewo:thumbdown:
-
Turbina pada
mam vag-a ino nie wiem w której grupie zrobić logi
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
Nie rób tego
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Audi a4 b5 1Z 1995r. 333tyś. km śmiga jak nowy
-
Turbina pada
kolego kopci mi na niebiesko ale tylko rano jak go odpale a puzniej to już ani dymka nie puści.
-
Turbina pada
Witam mam do was pytanie, od jakiegoś czasu mam takie uczucie jak by mi sie turbina niezałaczała. Nie raz jest tak że turbina sie włacza czuć jak przyspiesza a nie raz jest tak jak by jej wogule nie bylo mam vag-a ino nie wiem jak to sprawdzić Audi A4 B5 1.9tdi silnik 1Z 90km. Chyba że to coś idnego
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
to jak to sprawdzic?? Podać numer i będzie wspólnie szukać jej parametrów na internecie :-) Ok. sprawdze jutro.