Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi a4 1.9 tdi 1Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam takie błedy 00741-brake pedal monitoring 27-10-Implausible signal-Intermittent Nastepny bład to 00532Supply Voltage B+ 27-00-Implausible Signal. i Nastepnu błąd to 01117 Generator Terminal DF Load Signal 27-00-Implausible Signal. przepraszam że przepisywałem ale nie wiem jak je dodać na forum

Opublikowano
mam takie błedy 00741-brake pedal monitoring 27-10-Implausible signal-Intermittent Nastepny bład to 00532Supply Voltage B+ 27-00-Implausible Signal. i Nastepnu błąd to 01117 Generator Terminal DF Load Signal 27-00-Implausible Signal. przepraszam że przepisywałem ale nie wiem jak je dodać na forum

Spróbuj je skasowac. Pojezdzij troszke i na drugi dzien sprawdz znowu.

Opublikowano
  • Autor
mam takie błedy 00741-brake pedal monitoring 27-10-Implausible signal-Intermittent Nastepny bład to 00532Supply Voltage B+ 27-00-Implausible Signal. i Nastepnu błąd to 01117 Generator Terminal DF Load Signal 27-00-Implausible Signal. przepraszam że przepisywałem ale nie wiem jak je dodać na forum

Spróbuj je skasowac. Pojezdzij troszke i na drugi dzien sprawdz znowu.

już wiem co sie stało montowałem tempomat i mi sie kable pomyliły i spaliłem ECU :facepalm: już mam nowy ino teraz tesz nie odpale auta bo mnie Immobilizer nie puszcza:beksa:
Opublikowano
mam takie błedy 00741-brake pedal monitoring 27-10-Implausible signal-Intermittent Nastepny bład to 00532Supply Voltage B+ 27-00-Implausible Signal. i Nastepnu błąd to 01117 Generator Terminal DF Load Signal 27-00-Implausible Signal. przepraszam że przepisywałem ale nie wiem jak je dodać na forum

Spróbuj je skasowac. Pojezdzij troszke i na drugi dzien sprawdz znowu.

już wiem co sie stało montowałem tempomat i mi sie kable pomyliły i spaliłem ECU :facepalm: już mam nowy ino teraz tesz nie odpale auta bo mnie Immobilizer nie puszcza:beksa:

Fatalnie. musisz chyba zrobic nowe kodowanie kluczyka....

Opublikowano
  • Autor
mam takie błedy 00741-brake pedal monitoring 27-10-Implausible signal-Intermittent Nastepny bład to 00532Supply Voltage B+ 27-00-Implausible Signal. i Nastepnu błąd to 01117 Generator Terminal DF Load Signal 27-00-Implausible Signal. przepraszam że przepisywałem ale nie wiem jak je dodać na forum

Spróbuj je skasowac. Pojezdzij troszke i na drugi dzien sprawdz znowu.

już wiem co sie stało montowałem tempomat i mi sie kable pomyliły i spaliłem ECU :facepalm: już mam nowy ino teraz tesz nie odpale auta bo mnie Immobilizer nie puszcza:beksa:

Fatalnie. musisz chyba zrobic nowe kodowanie kluczyka....

zrobiłem kodowanie kluczyka i wszystko wruciło do normy auto pali i jezdzi:radocha::radocha:tutaj wklejam jak co zrobić Podpiąłem vaga i w silniku wszedł błąd :

17978 Moduł sterujący zablokowany

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

w immo wyszedł błąd:

1177 Moduł sterujący silnikiem

nieprawidłowy - BŁĄD SPORADYCZNY

Jak widać winną jest ecu. Tak więc postanowiłem zaprogramować immo vagiem:

Włącz zapłon

uruchom Vag-com (lub inny podobny program np. vwtool)

wejdź w Immobilizer (adres 25)

wybierz: Adaptacja (adres 10)

Wybierz kanał 00 (dla przeprowadzenia adaptacji)

Jeśli będzie się pytało o wartość to wpisz "0"

Zatwierdź.

Zakończ transmisję.

Wyłącz zapłon i włącz ponownie.

Lampka sygnalizacyjna immobilizera w liczniku powinna zgasnąć po 1 sekundzie.

I teraz już jest dopasowane immo do ecu. Pozdrawiam mi pomogło

Opublikowano

Nono... Brawo... :oklasky:

Opublikowano
  • Autor
Nono... Brawo... :oklasky:
Dzieki:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.