Treść opublikowana przez STASIU227
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
właśnie kupiłem i jest lipa jak przycisne wyświetlacz fis to ładnie świeci a tak to lipa jak włącze zapłon to zaś wskazówki szybka drgają w miejscu,zapale auto to wskazówka od obrotów jest na 5000obr. łapie mnie już załamka chyba że to kto ogarnie może taśma nie łączy? jak robiłem testy zegarów to wskazówki od obrotów i predkośći poszły do końca ale jak wracały zaczymały się w połowie, nie wiem oco chodzi zachciało sie zakładać fis:facepalm: ale już wszystkie czujnik zamontowane to pasi to skończyć zaś gość na forum ma licznik do przedlifta ino pisze że taśma nie łączy i pieron wie czy da sie to naprawić.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam ma ktoś licznik fis do przedlifta diesel na sprzedaż to pisać na pw.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany pytanie jak przekrecam kluczyk to w liczniku skazówki tak się czepią i tak samo jak wyciągam kluczyki ze stacyjki co to? jeszcze pytanie jak docisne wyświetlacz to wyświetal wyrażnie a jak nie przyciskam to prawde mówiąc gówna widać (kur.. co tanie to drogie:facepalm:)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam pany założyłem czujnik oleju i wpiołem do licznika i nic cisza wskazówka aniu ruszy i co panowie jakaś propozycja?? czujnik wkręciłem w podstawe filtra kabelek miałem w komorze silnika i wpiołem może mam co wpiąć w pusce ecu?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam:hi: za 20zł z wysyłką kosztował mnie 15zł + 5złwysyłka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pomyliłem sie:wink: to kolega grzesiek26sg miał kupić taki czujnik
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kolego brałeś ten czujnik do spryskiwaczy?? bo jak sie okazało kupiłem ten z dwoma kutasikami a sie okazało że musze mieć pompkę zintregowaną z czujnikiem do przedlifta i został mi czujnik jak chcesz to pisz na pw.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok czujnik zamontowany :naughty:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam pany zaczołem montować czujnik temper. oleju i ja mam tam jakiś czujnik w podstawie filtra oto zdjecie ale folne miejsce też jest <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
poka fotki jak to wygląda? i co użyłeś do oświetlenia lusterek taśme led?,
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany pod fis podłączy nieorginalne radio? czy musi być ordżinal
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
Brat jest kumaty jak chodzi o elektronike samochodową ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- i sprzęt też jest
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
OK:thumbup1:
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
Powiem że to ciekawe nie ma takiego czegość na allegro??
-
kamera w lusterku pasażera
nie wiem jak ty ale ja bym mu już dawno naje... a jak by nie poskutkowało to jeszcze raz wpie.... a okna w mieszkaniu to by nie maiał na drugi dzień ta kamera nic ci nie da bo jest za nisko nagra jego ręke
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
OK dzieki kolego:thumbup1:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to jaki ten czujnik? kolego kupić żeby to chulało czy lepiej zmasować i po problemie ---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ---------- to mam zamówić tak Pompka spryskiwacza AUDI 100 80 A4 A6 A8 +KOMPUTER (2873435409) - motoAllegro
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A o kostkę (i piny) do niego może pytałeś? Nie sam czujnik piny myśle że spokojnie dorobie są tylko dwa
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kaju taką ma manetke kolega z forum http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/manetka-fis-polift-avant-254103/ chyba bendzie lapiej taką dozerać bo ma kostki, bo manetke do przedlifta to tak znaleść jak dobrą teściową ---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ---------- Kolego dzwoniłem do ASO i czujnik spryskiwaczy kosztuje 25zł nowy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
OK to zamawiam, no niestety że nie ma tych wszystkich czujników ale chwała bogu że zostawili możliwość domontować te czujniki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kaju taki czujnik sie nada do spryskiwaczy CZUJNIK POZIOMU SPRYSKIWACZY PASSAT B5 7M0919376 (2860379478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam ta manetka sie nada do przedlifta przełącznik manetka wycieraczek audi a4 b5 (2907457812) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- Czujnik temperatury oleju AUDI 100 A4 A6 PASSAT (2902795071) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to taki czujnik oleju?
-
Włącznik regulacji lamp-Jak go wyciągnąc?
podwarz cieniutkim śrubokrętem po bokach i powinien wyjść
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok:thumbup1: teraz cza szukać manetke do przedlifta chyba że kolega wieczur sie udzieli i opisze jak to wydłubał jak jemu sie udało to może ja spróbuje
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wczoraj czytałem ten wątek od poczotku i przy 80str.dostałem oczoplensu tylko sie dowiedziałem że musze pociągnoć spalanie ,założyć czujnik oleju,temperature ma wyświetlacz w liczniku, a właśnie co z kontrolką od akumulatora??