Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

STASIU227

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez STASIU227

  1. właśnie kupiłem i jest lipa jak przycisne wyświetlacz fis to ładnie świeci a tak to lipa jak włącze zapłon to zaś wskazówki szybka drgają w miejscu,zapale auto to wskazówka od obrotów jest na 5000obr. łapie mnie już załamka chyba że to kto ogarnie może taśma nie łączy? jak robiłem testy zegarów to wskazówki od obrotów i predkośći poszły do końca ale jak wracały zaczymały się w połowie, nie wiem oco chodzi zachciało sie zakładać fis:facepalm: ale już wszystkie czujnik zamontowane to pasi to skończyć zaś gość na forum ma licznik do przedlifta ino pisze że taśma nie łączy i pieron wie czy da sie to naprawić.
  2. Witam ma ktoś licznik fis do przedlifta diesel na sprzedaż to pisać na pw.
  3. pany pytanie jak przekrecam kluczyk to w liczniku skazówki tak się czepią i tak samo jak wyciągam kluczyki ze stacyjki co to? jeszcze pytanie jak docisne wyświetlacz to wyświetal wyrażnie a jak nie przyciskam to prawde mówiąc gówna widać (kur.. co tanie to drogie:facepalm:)
  4. Witam pany założyłem czujnik oleju i wpiołem do licznika i nic cisza wskazówka aniu ruszy i co panowie jakaś propozycja?? czujnik wkręciłem w podstawe filtra kabelek miałem w komorze silnika i wpiołem może mam co wpiąć w pusce ecu?
  5. Witam:hi: za 20zł z wysyłką kosztował mnie 15zł + 5złwysyłka
  6. Pomyliłem sie:wink: to kolega grzesiek26sg miał kupić taki czujnik
  7. Kolego brałeś ten czujnik do spryskiwaczy?? bo jak sie okazało kupiłem ten z dwoma kutasikami a sie okazało że musze mieć pompkę zintregowaną z czujnikiem do przedlifta i został mi czujnik jak chcesz to pisz na pw.
  8. Ok czujnik zamontowany :naughty:
  9. Witam pany zaczołem montować czujnik temper. oleju i ja mam tam jakiś czujnik w podstawie filtra oto zdjecie ale folne miejsce też jest <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
  10. poka fotki jak to wygląda? i co użyłeś do oświetlenia lusterek taśme led?,
  11. Pany pod fis podłączy nieorginalne radio? czy musi być ordżinal
  12. Brat jest kumaty jak chodzi o elektronike samochodową ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- i sprzęt też jest
  13. Powiem że to ciekawe nie ma takiego czegość na allegro??
  14. nie wiem jak ty ale ja bym mu już dawno naje... a jak by nie poskutkowało to jeszcze raz wpie.... a okna w mieszkaniu to by nie maiał na drugi dzień ta kamera nic ci nie da bo jest za nisko nagra jego ręke
  15. OK dzieki kolego:thumbup1:
  16. to jaki ten czujnik? kolego kupić żeby to chulało czy lepiej zmasować i po problemie ---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ---------- to mam zamówić tak Pompka spryskiwacza AUDI 100 80 A4 A6 A8 +KOMPUTER (2873435409) - motoAllegro
  17. A o kostkę (i piny) do niego może pytałeś? Nie sam czujnik piny myśle że spokojnie dorobie są tylko dwa
  18. Kaju taką ma manetke kolega z forum http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/manetka-fis-polift-avant-254103/ chyba bendzie lapiej taką dozerać bo ma kostki, bo manetke do przedlifta to tak znaleść jak dobrą teściową ---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ---------- Kolego dzwoniłem do ASO i czujnik spryskiwaczy kosztuje 25zł nowy
  19. OK to zamawiam, no niestety że nie ma tych wszystkich czujników ale chwała bogu że zostawili możliwość domontować te czujniki
  20. Kaju taki czujnik sie nada do spryskiwaczy CZUJNIK POZIOMU SPRYSKIWACZY PASSAT B5 7M0919376 (2860379478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  21. Witam ta manetka sie nada do przedlifta przełącznik manetka wycieraczek audi a4 b5 (2907457812) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- Czujnik temperatury oleju AUDI 100 A4 A6 PASSAT (2902795071) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to taki czujnik oleju?
  22. podwarz cieniutkim śrubokrętem po bokach i powinien wyjść
  23. Ok:thumbup1: teraz cza szukać manetke do przedlifta chyba że kolega wieczur sie udzieli i opisze jak to wydłubał jak jemu sie udało to może ja spróbuje
  24. Wczoraj czytałem ten wątek od poczotku i przy 80str.dostałem oczoplensu tylko sie dowiedziałem że musze pociągnoć spalanie ,założyć czujnik oleju,temperature ma wyświetlacz w liczniku, a właśnie co z kontrolką od akumulatora??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.