Treść opublikowana przez STASIU227
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak:grin: a zorganizujesz jaki piec jak dojade to mnie wrzucicie do niego.U mnie dziś -21 było---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ---------- na skuterku to z wędką na plecach mogę przyjechać ale jak bendzie +25
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie wiem jak brat mi pożyczy goofra, mi koorwa gość przyjebał w audi, pierwsze jak wyszłem i zobaczyłem co mi zrobił to odrazu za fraki dobrze że była ze mną mama bo bez policji bym wymierzył sprawce, przeleciał mi cały bok skrzywił felge, a w zeszłe lato była cała malowana nawet nie zdążyłem zrobić bafarki a tu znowu do malowania:facepalm:. Na zdjeciach nie widać ale dzwi kierowcy porysane,pasażera,tylny błotnik i przedni zderzak:facepalm:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany kupiłem ten licznik AUDI A4 B5 1.8T LICZNIK 8D0919035M (3080283503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i pasuje zrobić z niego diesel i zmienić tarczki bo jak za to sie nie biore póżniej by czabyło go do kosza.Pokrywam koszty wysyłki i za wgranie wsadu. pw.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a jakie miałes wczesniej? 15,
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja już zrobiłem zakup padło na 17, bbs jeszcze opony i odnowienie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jaki rozmiar felg? fajnie siadła:naughty:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A na takich nie ori da rade jezdzić? czy wpade w dziure i do prostowania, malowanie to najmniejszy problem brat pomaluje to tylko koszty farby.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Właśnie sprawdził byś czy to ori? i czy proste? bo jak nie ori to nie biore, na forum kolega bizon ma 18 za 900zł ino napisałem do niego czy ori narazie nie odp.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolego to dopytał byś kolegi ile za te felgi chce? bo jak co to bym brał je i dla ciebie bendzie %%% za fatyge,pozdrawiam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czemu zło 18?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolego sprawdził byś czy one proste bo za ta kase pomalować i do audi jak nie jedzie to niech chociaż wygląda:naughty::naughty:
-
Montaż klimatyzacji manualnej 1.9 TDi 1Z
Coraz bardziej mnie kreci żeby to zamontować:whistling:bende dzwonił do nich czy mają wiązke a jak nie to może kto ma na forum
-
Montaż klimatyzacji manualnej 1.9 TDi 1Z
faktycznie mój błąd kurcze pisałeś do Tadzia jak ci mówiłem może on by miał tą wiązke albo u kogoś podpatrzyć gdzie to idzie i dorobić. bo tak ogólnie mówiąc to ten czujnik ma załączyć sprężarkę gdy jest ciśnienie w układzie. Daniel przy dobrych wiatrach to dosłownie 1 dzień roboty i wszystko ładnie będzie hulać ---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ---------- KLIMATYZACJA KOMPLETNA AUDI A4 B5 1.8 (3007521461) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zapytać o wiążke i macie ori:decayed: to mówisz kolego że ori wiązka i dało by rade wsadzić climatronik:eusathink:jutro zadzwonie i sie spytam, ino skąd wziąść schemat? bo to już wyższa półka jazdy z elektroniką?
-
Montaż klimatyzacji manualnej 1.9 TDi 1Z
pytam kolegi wyżej:naughty:
-
Montaż klimatyzacji manualnej 1.9 TDi 1Z
Powiedz kolego dużo robory z założeniem klimy? i powiedz musze szukać klimy manualnej, czy wystarczy znaleść nagrzewnice manualną a reszta to może być z czego idnego? a instalacje z czego zrobiłeś? sam bym założył klime ino znaleść manuala to jak 6.. w totka
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Ja rozklejałem lampy valeo kleiłem folie i wszystko zamontowane lampe do piekarnika i do roboty godzina i sie cieszysz ameryką a wzór na obrys ja brałem od radimm.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- 19" PORSCHE, Q7, Touareg 4x9J 5x130 et60 !!!! (3018296994) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- A co Stasiu myślałeś nad dekorami? Bo ja chyba sobie zamówię takie cuś na ramkę grilla FOLIA 3M CARBON CZARNY 3D DI-NOC CA-421 / ROZMIARY (3028517190) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.Właśnie przeglądałem tą aukcje do poludnia co wkleiłeś i tak sie zastanawiam czy to bendzie jako wyglądać w aucie, znalazłem zdjecie jak audi wyglądało zaraz po zakupie:facepalm:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mam jeszcze w aucie bo nie zdążyłem poprzekładać gratów:facepalm: ale jak sie uda to wezme ci je w niedziele Super. Ciekawe, dużo zabawy z podsufitką? Nie wiem dopiero przede mną,zaczynam dopiero po niedzieli kompletuje graty i musze zamówić materiał na obklejenie bo jak gość mi powiedział ile za tą podsufitke z polifta chce to sciągne tą co mam w aucie i obkleje:naughty:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mam jeszcze w aucie bo nie zdążyłem poprzekładać gratów:facepalm: ale jak sie uda to wezme ci je w niedziele
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam pany nada sie to na podsufitke?SAM03 Tkanina welur podsufitka na podsufitkę TANIO (3011441336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a te plastiki bendą jakoś wyglądać przy czarnej podsufice? i jakim klejem to kleić? z góry dzieki za odp.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
peugeota fajny skuterek nie dościgany jeszcze blokady są na nim kupiłem bo była okazja a teraz pasi sprzedać bo już jeden mam nie cza mi dwóch na ryby, byś miał jak znalazł:naughty:
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Kolego nie pamietam jak to szło, bo ja niedokonczyłem montażu lampki bo ja miałem wersje z szyberdachem i za hu.a nie szło tego podłączyć ale oświetlenie działało normalnie z tego co kojarze to chyba zmieniałem te piny brązowo biały z brązowym poprostu kolejność
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
Śmiejesz się z kolegi a masz zwykłą serie i to 1.6 + LPG:nabijasie: A STASIU śmieje się z Sokala chociaż ma 90-cio konnego ropniaka:doh: normalnie parodia, AFN Czikity spoko niby tylko 10 koni w serii więcej, ale i tak bez przesady, nawet większy moment diesel-a Was nie broni. Zresztą... Po co to ?:doh: pytał cie kto o zdanie?
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
Śmiejesz się z kolegi a masz zwykłą serie i to 1.6 + LPG:nabijasie: Silnik jak silnik, gdybym kupował jeszcze raz dokonałbym dokładnie tego samego wyboru Z tym że ja do auta podchodzę z szacunkiem a kolega sam robi z siebie pośmiewisko Nie tą wypowiedzią ty robisz z siebie pośmiewisko każdy robi co uważa a nie co mu każą!!!! o gustach się nie rozmawia.Koniec pierd...nia!!
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
Furo kozak:slina: