Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Sedanik po I lifciku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam forumowiczów.

Jako, że troszkę już A4 jeżdżę, postanowiłem przedstawić na forum mój wózek. Jak widać na załączonym obrazku jest to sedanik. Ściągnięty z niemcowni prawie rok temu. Stan może nie idealny, ale autko też nie nowe więc wymagań wielkich nie mam :przebiegly: . Zrobiłem nią 12kkm od zakupu i jak dotychczas nic złego się nie dzieje :) Autko kupione z zamysłem taniego podróżowania (nie licząc mandatów za speeding, które podrażają te koszty :wallbash:) i AFN sprawdza się w tym zadaniu znakomicie.

Rok produkcji 1998

Przebieg: 211kkm

Skrzynia manual

Z wyposażenia 4xPP, ABS, Klimatronic, grzane stołki, no i chyba tyle reszta to standardzik.

Autko latem na alu 15" zima stalówki.

Co do modów.

Jakiegoś specjalnego tuiningu przez duże T nie planuje, poza klubową ramką która już siedzi :>

Myślę o usunięciu oznaczeń silnika i zostawieniem tylko :audi: no i może małe akcesorium w postaci końcówki tłumika bo te zakrzywione rurki mnie drażnią :tongue4:

Na wiosnę dojdzie polerka lakieru, tragiczny nie jest ale drobne niedociągnięcia powinno się udać usunąć.

W sumie bardzo chciałbym pełen FIS plus przednie lampki takie wiecie poliftowe :slina: ale cóż nie można mieć wszystkiego...

Tak wyglądało przy kupnie

558b49df445c5206m.jpg

Kilka nowych zdjęć

987a7807bed496f6m.jpg a78f1cd3f8274d94m.jpg

3818dda0fae79b98m.jpg ed6b9554c09df7d3m.jpg

Po polerce efekt fajny. Wg mnie naprawdę warto.

Odnowione dekielki na aluskach bo już wyglądały obskurnie...

Przez dwa lata eksploatacji wymienione:

- rozrząd

- wahacze prawa strona

- tarcze klocki kpl

- jakiś napinacz i pasek :)

- amortyzatory tył

- jeszcze jakieś tam pierdółki eksploatacyjne.

Pozdrawiam i życzę wszystkim wiele radości ze Swoich furek :hi:

Opublikowano

Fajny kolorek, no nie widzi się wiele takich :cool1:jakaś ładna większa felga, no i lampki na pewno poprawią wygląd :good:

  • 1 rok później...
Opublikowano

auto ładne udanych modów:a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.