-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Też to mam w esce. Ale nie jestem pewny czy to ecu. myslalem ze to sterownik esp .co jest w podszybiu? Ale się wyrwalem widzę że już było wczesniej. ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To co , 17? 18? O 18 jest mecz jak coś. Trzeba by to uwzględnić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Woże w schowku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O już 4 chętnych. Czuje że będzie grubo.?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja może bym wpadł.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak o 12:00 to jestem. Później będzie ciężko. ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba nie.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
w 17 wchodzą. szafa , od kogo brałeś "blaszki s4"?
-
Gdzie znajdę poduszkę amortyzatora tylnego do napędu quattro?
zawieszenia tylne oski i quattro są zupełnie różne i tam nic do siebie nie pasuje. mało tego do ośki nie da się założyć zawiasu od quattro są różne budy. więc jeśli masz zawieszenie od quattro a napęd na przód to chyba ktoś usunął napęd. pomijam już fachowość mechanika który nie umie zamówić części do naprawianego samochodu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja zobacze , jak sie wyrobie Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1.Przemo ( na 90%) Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
https://posnania.eu/plan Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Avenida ma kijowe parkingi, bezplatne 3h. Posnania na podziemnym ma duzo miejsca. W plazie nie bylem z 5 lat. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Teraz to juz w ogóle nie zrobimy spota. Zeby wszystkim pasowało i jeszcze handlowa niedziela. Chyba ze pod chmurką Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pierwszy plan byl zr/l 17 lub 18 ale zacząłem dodawać i wynik sie nie zgadzał. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka