Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

Arni nie chodzi o tekst naklejki tylko o wioche ktora robia ludzie przyklejajac ja na pol przedniej szyby. Co by tam nie bylo napisane i z czego by nie byla zrobiona to dla mnie wiocha. Mozna subtelne male przykleic ale nie pol szyby bo to wlasnie jest porownywalne do fiata 126 i pioner czy tunning lepinych kiedys. Moze sie i nie znam ale u mnie na wsi na pewno zrobilaby taki wlasnie szal nastoletnich podpasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o naklejkę samą w sobie tylko o napis i jego proste skojarzenie.

Gdzie by ta naklejka nie była i jaka by nie była to dla "gimnazjalistów" brazzers będziei wooow a raceism nie (bo nie będą mieć pojęcia co to jest).

Dlatego jestem na nie jeśli chodzi o ten nieszczęsny durex. Ale mówię to moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to w ogóle jest Raceism ??? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o naklejkę samą w sobie tylko o napis i jego proste skojarzenie.

Właśnie o to mi chodzi. Nie neguje przyklejania naklejek. Chodzi (wg mnie) o wiochę przyklejania ich na pół szyby. Jakby miała nie wiadomo jaki mega przekaz (lub co gorsze była przedłużeniem czegoś). 99% społeczeństwa widząc takie auto pomyśli, że kierowca przesiadł z się z malucha do innego auta ale w głowie nadal została wizja samochodu z wielką naklejką, żeby wszyscy widzieli i gwarantuje Ci, że nie zrozumieją znaczenia raceism. Rozumiem np nosba, którego RS5 jest, można powiedzieć, demo car'em i w ten sposób reklamuje siebie czy inne samochody (np sportmile) ale reszta naklejek jest słaba.

Dla ludzi którzy znają temat mała, subtelna naklejka załatwi temat. Ci którzy będą chcieli to ją zobaczą.i docenią.

a tak w ogole to z czym kojarzy sie raceism? :D

tego nie wie nikt ale gimbaza wymyśla teraz nowe słownictwo i się tym lansuje :grin: trzeba Miodka zapytać co myśli o tym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy o dwóch różnych sprawach, Ty o naklejce na szybie (zgadzam się z Twoją opinią) a ja o napisach ogólnie.

Nie jestem fanem prostych tekstów, czy to naklejka na szybie czy napis na zaciskach.

Np. "Pokaż cycki dam Ci ciastko", dla mnie to disco polo. Chociaż ktoś może uważać to za zabawne.

Btw, https://www.facebook.com/pages/Beka-z-fejkowych-wlep-na-samochodach/713081078763338 :decayed::grin: Raceismów masa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przyklejanie czegokolwiek na szybe, czy to raceism czy cos innegi to totalna wiocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeśli ktoś rzeczywiście należy do Raceism to przyklejenie tej naklejki nie było wiochą.

Ale nie zdawałem sobie sprawy, że każdy może mieć taką naklejkę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chill :-D

Żeby nie było że nic się nie dzieje. Umyłem pas przedni :grin:

20141001_180408.jpg

20141001_181617.jpg


Stara chłodnica miała już dość więc wleciała nowa

20141001_180129.jpg


Wleciał też środkowy tłumik i reszta rurek z kwasu. Rezonans w końcu ucichł

20140620_195528.jpg

20140718_202510.jpg


Edytowane przez Buba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to możliwe że dopiero teraz zacząłem czytać ten temat szkoda że nie mogę od początku zobaczyć fotek wygasły już zaraz po zakupie Esa piękna w końcu RSR sąsiad :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...