Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

myślisz?

Opublikowano

ty nie wygłuszaj podłogi tylko idz do źródła - owiń komin watą szklaną :naughty:

Opublikowano
myślisz?

buba ja mam podloge,dach,klape,bagaj,boczki wszystko procz drzwi dynamatem i mowie ci ze jest jak bylo....jak bede robil CaR Audio to moze jak drzwi wyglusze cos pomorze

Opublikowano

ja myśle, że sciana grodziowa, jest tutaj czułym punktem, w ogole w a6,s6, s8, rocznika 08+ we wszystkich słupkach, wnękach jest odpowiednik pianki montażowej niskopręznej, w celu wyciszenia

Opublikowano

grodz mam podciagnieta od wewnatrz troche powyzej chodnika,ale niestety od str.silnika wysypana cala i niema nic

Opublikowano
  • Autor

założeniem jest wyciszenie troche wydechu żeby nie było słychać w środku.

oprócz mat na to pójdzie jeszcze pianka GMS.

1344411707.jpg

Kumpel ma u siebie taki sam zestaw w A3 z jednym tłumikiem i jest różnica. Podobno głównie pianka robi tutaj robotę ale przed nią trzeba okleić matami wszystko.

Jak na razie jestem pod wrażeniem ori suba bose. po wyklejenu całego nadkola za***iście bass teraz słychać w środku:kox:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

tutaj fajnie przedstawione jak działają te pianki i maty

Bitum-vs-Butyl.jpg

135063099453.jpg

Opublikowano

to zakladaj i daj cyna....ciekawe jak pozniej z tymi matami czy np po szkodzie blacharskiej jak trzeba bedzie cos spawac nie zjaraja sie z autem :grin:

Opublikowano
  • Autor

podobno są niepalne:decayed:

---------- Post dopisany 15-05-2014 at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 18:41 ----------

Wczoraj skończyłem wygłuszać. Rożnica jest spora. SUB słychać jakbym jakąś sporą tubę wsadził. Wydech również ucichł. Efekt osiągnięty.

Jeździłem chwilę z samymi matami i praktycznie zero efektu. Dopiero po wygłuszeniu pianką całej powierzchni z wnęką na zapas wyciszyło się w środku

IMG_0528.jpg

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

A tak na gotowo:decayed:

20140515_111611_1.jpg

Opublikowano

Dało coś to wygłuszenie? Myślałem, żeby w swoim b5 coś porobić, ale chyba mija się to z celem.

Opublikowano
  • Autor

A czytasz posty czy tylko piszesz żeby nabić ?

Opublikowano

A 3posty wcześniej czytałeś?? Buba gud dźob :decayed:

Opublikowano

kolejne niepotrzebne 20kg w budzie :grin:

Opublikowano
  • Autor

Czemu niepotrzebne? Rozkład mas się zmieni:decayed:

Opublikowano

czyli mialem racje ze sama mata nic niedaje.....buba jak price na ta pianke?

Opublikowano
  • Autor

Bitmat.pl

Sa rozne grubosci

Opublikowano

Ładnie wydeszek mruczy ;) , ja do siebie kupiłem końcowy MG Motorsport i go prawie wogóle nie słychać ...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Odgrzeje troche kotleta :decayed:

20140817_131140_Richtone_HDR_20140817131

20140817_140450_HDR.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.