Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie mam narazie

Opublikowano

Na tyl wchodza heble z S4 B6 przeciez.

niestety jestes w bledzie, inna jest wysokosc tarczy

Najlepiej w Etce sprawdzić.

niby co ? :)

Ja kupilem swoj zestaw 300mm od goscia, ktory mial to w S4 B5 '98

Znam inne S4 po lifcie, ktore ma z tylu tarcze 300mm - musze tylko sie zorientowac, czy to komplet od S4 B6

Nosb ma z tylu 300mm tarcze, ale zaciski chyba od 256mm... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Z hamulcami z tylu jest tak:

298 mm z S8

300 mm z S4 B6

312mm z RS4 B5

324mm z RS4 B7

do tego adaptery

Opublikowano
:mysli: adaptery powiadasz...
Opublikowano

Gratuluje auta :good:

Tylko te fotele za ciężkie :decayed::wink4:

Rozumiem że jakieś plany na k04 będą aby auto zaczęło jeździć ? :chytry::naughty:

Opublikowano
  • Autor

:mysli: adaptery powiadasz...

tak ale zeby wsadzic wiecej jak 300 na tyl to trzeba duzy przod zalozyc dla rownowagi

Opublikowano

Widziałem to cuś wczoraj. Strasznie mi się podoba, bardzo podobne do Safrana :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tylko lakier az sie prosi o sprawne rece i Megłajersa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem to cuś wczoraj. Strasznie mi się podoba, bardzo podobne do Safrana :kox: :kox: :kox:

tylko kolor inny i dzialaja fotele :polew:

Tylko lakier az sie prosi o sprawne rece i Megłajersa :naughty:

przyjdzie czas i na lakierek, polerka niestety wskazana

Opublikowano

Ogarniaj ogarniaj chlopaku, baza jest :cool1:

Bardzo jestem ciekaw skad ten odglos - jak namierzysz daj znac.

Opublikowano

Bardzo jestem ciekaw skad ten odglos - jak namierzysz daj znac.

jaki odgłos ????

Opublikowano

Bardzo jestem ciekaw skad ten odglos - jak namierzysz daj znac.

jaki odgłos ????

ryczy strasznie jak wchodzi na doładowanie powyżej 2.0 bara :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo jestem ciekaw skad ten odglos - jak namierzysz daj znac.

jaki odgłos ????

ryczy strasznie jak wchodzi na doładowanie powyżej 2.0 bara :przebiegly:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spadlem z krzesla

moskal jest cos ale nie wiadomo co i trzeba zlokalizowac co to :decayed:

Opublikowano

Bardzo jestem ciekaw skad ten odglos - jak namierzysz daj znac.

jaki odgłos ????

ryczy strasznie jak wchodzi na doładowanie powyżej 2.0 bara :przebiegly:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spadlem z krzesla

moskal jest cos ale nie wiadomo co i trzeba zlokalizowac co to :decayed:

to odstaw jak najszybciej bo moze cie nawet ten drugi silnik nie przydać :confused4:

masz ta podpinke N75 ????

Opublikowano

Widziałem to cuś wczoraj. Strasznie mi się podoba, bardzo podobne do Safrana :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

super esa :kox:

Opublikowano
  • Autor

k**wa zaczalem sie zabierac za rozbieranie silnika i oczywiscie musialem urwac kilka przewodow podcisnieniowych :disgust:

jeszcze jakies ale nie wiem od czego :decayed:

Opublikowano

ku***a zaczalem sie zabierac za rozbieranie silnika i oczywiscie musialem urwac kilka przewodow podcisnieniowych :disgust:

jeszcze jakies ale nie wiem od czego :decayed:

którego silnika ???

Opublikowano
  • Autor

no swojego, tego co jest w aucie z przodu :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 20:04_________________________________________________ale to jeszcze nie jest najlepsze co znalazlem, normalnie co otwieram maske to coraz ciekawsze rzeczy znajduje :disgust:

Opublikowano

chwal się chwal dalej. :decayed:

a tak serio to jak masz takie suprajsy to współczuję.. :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.