Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest fpyte :kox:

zapierd.ala jak dzika, musisz sobie Rysiu ustawić pikanie przy 180 bo łatwo się zapomnieć :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jest fpyte :kox:

zapierd.ala jak dzika, musisz sobie Rysiu ustawić pikanie przy 180 bo łatwo się zapomnieć :gwizdanie:

tiaaaa, taka wielka, oczojebna diode :evil: faktycznie mozna sie zapomniec :rolleyes:

Opublikowano

jest fpyte :kox:

zapierd.ala jak dzika, musisz sobie Rysiu ustawić pikanie przy 180 bo łatwo się zapomnieć :gwizdanie:

tiaaaa, taka wielka, oczojebna diode :evil: faktycznie mozna sie zapomniec :rolleyes:

Zrób program a dopiero zobaczysz jak to auto odżyje. eSa po programie staje się zupełnie inną suką :kox:

Opublikowano

Buba 1.8T to to nie jest ale też da radę :good: :good: :good: :good: :good:

pokaż całe recaro :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Buba 1.8T to to nie jest ale też da radę :good: :good: :good: :good: :good:

pokaż całe recaro :gwizdanie:

jutro dopiero bede mial aparat bo Kolkov zabral

Opublikowano

Gratulacje i powodzenia w doprowadzaniu do porządku :kox:

Opublikowano

Bardzo ładna :good:. Lusterka bym zostawił, tylko jeszcze relingi dałbym w chrom to wtedy bym wyglądał :kox::decayed:. Jedynie mi się felgi nie podobają.

Opublikowano

Na choy wam w te korki takie auta ? :wink4:

Opublikowano

pewnie do LANSU :yeah::decayed:

Ładna Eska :good:

Opublikowano

Na choy wam w te korki takie auta ? :wink4:

jakie korki :przebiegly:

trzeba wiedzieć o której jeździć :wink4:

Opublikowano

Szrot jakich wiele :decayed:

Ale podobuje mnie sie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na choy wam w te korki takie auta ? :wink4:

ja nie jezdze jak sa korki, noga od sprzegla mnie boli :decayed:

Opublikowano

Buba, pisales cos o zmianach w heblach, jakie plany? Na przod mozna wrzucic 345/30mm, tyl niestety bez zmian. Gdybys cos potrzebowal daj znac.

Opublikowano
  • Autor

na razie rozebranie calosci, sprawdzenie zaciskow, przewodow, wyczyszczenie, wymiana tylnych tarcz i plynu. przod jest jeszcze dobry i nie bede ruszal chyba ze po zdjeciu wyjda jakies kwiatki dziwne

Opublikowano

na tyl dostepne jest tylko TRW DF4210

Opublikowano

Na tyl wchodza heble z S4 B6 przeciez.

Opublikowano
  • Autor

:mysli:

ATE albo TRW, wzialem ATE

Opublikowano

trzeba wiedzieć o której jeździć

Na choy wam w te korki takie auta ? :wink4:

jakie korki :przebiegly:

trzeba wiedzieć o której jeździć :wink4:

W nocy :decayed:

Opublikowano

Na tyl wchodza heble z S4 B6 przeciez.

niestety jestes w bledzie, inna jest wysokosc tarczy

Najlepiej w Etce sprawdzić.

Opublikowano

:mysli:

ATE albo TRW, wzialem ATE

masz moze nr tego Ate?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.