Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale to jeszcze nie jest najlepsze co znalazlem, normalnie co otwieram maske to coraz ciekawsze rzeczy znajduje :disgust:

opowiadaj :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

zdjalem dzisiaj rure Y i patrze ogladam co tam siedzi, patrze na oznaczenie silnika a tam AZA :shocked:

zamurowalo mnie i zglupialem, odpalam vaga a tam AGB

czyli przekladka silnika (blok i glowice) sa z A6 a reszta pozostala z S4, na szczescie niczym sie roznia

ale normalnie do glowy by mi nie przyszlo bo jak pierwszy raz sprawdzalem to VAG pokazal AGB i juz nie szukalem na silniku

Opublikowano

zdjalem dzisiaj rure Y i patrze ogladam co tam siedzi, patrze na oznaczenie silnika a tam AZA :shocked:

zamurowalo mnie i zglupialem, odpalam vaga a tam AGB

czyli przekladka silnika (blok i glowice) sa z A6 a reszta pozostala z S4, na szczescie niczym sie roznia

ale normalnie do glowy by mi nie przyszlo bo jak pierwszy raz sprawdzalem to VAG pokazal AGB i juz nie szukalem na silniku

Niezłe jaja, oby już więcej nie było takich niespodzianek..

Opublikowano

patrze na oznaczenie silnika a tam AZA :shocked:

moze dlatego nie jedzie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

najgorsze jest to ze nie z kolesiem sie nie idzie dogadac i nie wiadomo co bylo robione

kolektor dolotowy jest np z eSy

nie wiem jak glowice ale pewnie tez sa z A6

to nie jest straszna wiadomosc bo z tego co kojarze roznia sie tylko softem [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 20:34_________________________________________________

patrze na oznaczenie silnika a tam AZA :shocked:

moze dlatego nie jedzie :mysli:

ale ona jedzie, nawet zasuwa :kox:

Opublikowano

ale ona jedzie, nawet zasuwa :kox:

Trza się z Moskalem na kreskę ustawić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale ona jedzie, nawet zasuwa :kox:

Trza się z Moskalem na kreskę ustawić :naughty:

jak wyjmnie MBC :gwizdanie:

Opublikowano

najgorsze jest to ze nie z kolesiem sie nie idzie dogadac i nie wiadomo co bylo robione

ten koleś to debil jakich mało, w dodatku lubi być dymany przez mechaników...

Opublikowano

ale ona jedzie, nawet zasuwa :kox:

Trza się z Moskalem na kreskę ustawić :naughty:

jak wyjmnie MBC :gwizdanie:

no , mbc robi robote - topi tłoki :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Buba wiekszosc 2,7T to identyki mechanicznie ( roznice w EGR bo nowsze maja starsze nie ) . Generalnie w tym silniku sporo jest dupereli (podcisnien c**ju muji ) i latwo cos pomieszacz przy przekladce. Pierwsza sprawa to musisz to zvagowac , usunac bledy ( pewnie jakies sa ) , obadac nieszczelnosci itp. Potem jak odchamisz mozna sie dalej bawic. Ale samo to ze AZA a sterownik AGB to bez znaczenia ( o ile wszystko spodko poskladane do kupy ).

Opublikowano
  • Autor

silnik pokazuje tylko G28

reszta to jakies pierdoly

Opublikowano

niezle... ten AZA to z ktorego roku?

btw - sprawdziles ta przeplywke? Hitachi 70mm? :)

Opublikowano
  • Autor

niezle... ten AZA to z ktorego roku?

btw - sprawdziles ta przeplywke? Hitachi 70mm? :)

2000-2001

Zapomnialem :embarrassed:

Opublikowano

sprawdz jak mozesz - jestem ciekaw + musze to ogarnac przed wizyta u Rogala.

Opublikowano
  • Autor

Kolejny dzien walki, co wczoraj zepsulem dzisiaj naprawilem :decayed:

Przylecialy nowe graty

dsc0292xu.jpg

Zastanawiam sie czy to sprzęgło sie do czegos nadaje, ORI LUK, niby troche tarczy jest

dsc0306uv.jpg

Jeszcze jakies graty ktore znalazlem w pudelku

dsc0305l.jpg

Niby kolektor ssacy jest taki sam ale...

dsc0294e.jpg

dsc0293ju.jpg

Inne sa czujniki EGT

Kolejna rzecz w tym w aucie jest rura F a w tym zdjetym nie ma, idzie tylko zwykla pojedyncza rurka[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 12:08_________________________________________________a jak juz robilem foty to dla Flyera wrzucam rozmiar przeplywki

dsc02912o.jpg

BOSCH 0280218038

AUDI 078906461B

Opublikowano

co to za tarcze???? podaj nr

Opublikowano
  • Autor

ktory?

422221

ponizej jest chyba

24,0122 0221,1

jesli o te ci chodzi

Opublikowano

szkoda ze sie nie zgadalismy

mam ten rozmiar do oddania za 200zl/kpl TRW z wysylka

Opublikowano

Tarcza wyglad na swieza i gruba ale musisz ja zmierzyc.

Miski z czujnikiem szukal flyer ;)

Generalnie spisz jeszcze nr sterownika silnika. Wyglada ze masz dwie sondy (a twoj rocznik powinien miec 4 chyba ze wszstko pracuje na starszym sterowniku ) .

Czujniki to to samo. W nowszych 2,7T sa po prostu po jednej stronie kolektora.

Ten popieprzony trojnik F w nowszych 2,7 byl wywalony :)

Opublikowano
  • Autor

ale wychodzi na to ze silniki sa z tego samego roku bo AZA byl wsadzany 2000-2001

Sondy sa dwie z tego co zaobserwowalem

Myslisz ze warto przekladac kolektor ssacy? wychodzi na to ze tamten jest z esy a ten z AZA[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 14:41_________________________________________________A tutaj czeka reszta

dsc00312m.jpg

Prawdopodobnie ten silnik bede skladal od zera tylko musze doł znalezc w sensownych pieniadzach

Sprawdze co w glowicach siedzi i wroci na swoje miejsce na nowych gratach

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.