Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, bez OT prosze...

Opublikowano
  • Autor

Panowie, bez OT prosze...

Ej to moj temat, nie wcinaj sie :cool1::decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Rysiu, ogarnąłes juz hamulce?

ciekawośc mnie zżera....

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Rysiu, ogarnąłes juz hamulce?

ciekawośc mnie zżera....

tyl juz ogarniety, znaczy zlozony do kupy, pompa zalozona, pozostal przod ale narazie brak czasu nie pozwala na rezanie, czekam na kolcki jeszcze

Opublikowano

pozwolisz Kolego ze zrobie mały OT :wink4:

dzisiaj dostałem do montazu turbine KKK K03-029 po regeneracji do a4 1.8T AEB

wyciągnąłem z kartonu...i hmmmmmmm.... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

333a7082d45a7e1bm.jpg

nie wiem czym sie kierował człowiek który to składał, moze był po dopalaczach ?????

Opublikowano

człowieku co to jest :shocked::blink: :blink: :blink: :blink: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje ze jest opcja zwrotu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

juz poszła do zakładu który to regenerował, ma byc na piatek

prawde mówiac sam mogłem to rozebrac i na nowo poskładac ale stwierdziłem ze nie bede w tym grzebał

niech sie łajzy ucza robic porzadnie

Opublikowano

stary ale co to wogóle jest ? czy ty widzisz kompresor ? on jest z jakiegoś dizla :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie, turbina jest z benzyniaka 1.8T

wszystko z nią jest ok tylko ze środek jest obrócony o jakies 45 stopni a częśc zimna o 90

ktos sie niezle nacpal zanim ja złozył to kupy

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje ze to nie firma R...

Opublikowano

ReamPoland ????

nie, Ci goscie nie odwalaja fuszerki

Opublikowano
  • Autor

a pozniej na forach pisza ze nie mozna tego wsadzic do wzdluznego :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

do poprzeczniaka tez nie pasuje :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W sprawie części polecam do SiD'a się odzywać. Ma tego mnóstwo, do tego wiedze też sporą więc i doradzi co i jak.

Kolego robisz nam tutaj OT, wszyscy doskonale wiemy kim jest Sid i czym sie zajmuje.

ja nie wiem :naughty:

Bubenz gazujesz suke ? :naughty:

Opublikowano

no to juz wiesz...

Opublikowano
  • Autor

W sprawie części polecam do SiD'a się odzywać. Ma tego mnóstwo, do tego wiedze też sporą więc i doradzi co i jak.

Kolego robisz nam tutaj OT, wszyscy doskonale wiemy kim jest Sid i czym sie zajmuje.

ja nie wiem :naughty:

Bubenz gazujesz suke ? :naughty:

Si :cool1:

kombinuje teraz gdzie upchnac dwa reduktory :wallbash:

Opublikowano

Wywal aku do bagaznika :wink4:

Opublikowano

W sprawie części polecam do SiD'a się odzywać. Ma tego mnóstwo, do tego wiedze też sporą więc i doradzi co i jak.

Kolego robisz nam tutaj OT, wszyscy doskonale wiemy kim jest Sid i czym sie zajmuje.

ja nie wiem :naughty:

Bubenz gazujesz suke ? :naughty:

Si :cool1:

kombinuje teraz gdzie upchnac dwa reduktory :wallbash:

a gdzie gazujesz ?

Opublikowano
  • Autor

Wywal aku do bagaznika :wink4:

bez przesady, to nie WRC :)

W sprawie części polecam do SiD'a się odzywać. Ma tego mnóstwo, do tego wiedze też sporą więc i doradzi co i jak.

Kolego robisz nam tutaj OT, wszyscy doskonale wiemy kim jest Sid i czym sie zajmuje.

ja nie wiem :naughty:

Bubenz gazujesz suke ? :naughty:

Si :cool1:

kombinuje teraz gdzie upchnac dwa reduktory :wallbash:

a gdzie gazujesz ?

dobre pytanie :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.