Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wywal aku do bagaznika :wink4:

bez przesady, to nie WRC :)

Czemu WRC?

Jak wywalisz aku do bagaznika [np za boczkiem], to nie dosc, ze moze byc mu cieplej, to bedziesz mial miejsce na reduktory.

Opublikowano
  • Autor

Wywal aku do bagaznika :wink4:

bez przesady, to nie WRC :)

Czemu WRC?

Jak wywalisz aku do bagaznika [np za boczkiem], to nie dosc, ze moze byc mu cieplej, to bedziesz mial miejsce na reduktory.

w jedym boczku jest zmieniarka i sub a w drugi nie wejdzie aku

Opublikowano

To do schowka :polew:

Opublikowano
  • Autor

cos wykombinuje ale musze miec reduktory zeby pokombinowac, podjade do bluelpg i zobacze co oni powiedza w tym temacie

jak beda sensownie gadac to moze im dam do zalozenia

Opublikowano

cos wykombinuje ale musze miec reduktory zeby pokombinowac, podjade do bluelpg i zobacze co oni powiedza w tym temacie

jak beda sensownie gadac to moze im dam do zalozenia

a jak nie to przepłacę tysiaka :naughty:

Pytaj się od razu co za graty będą :)

Opublikowano
  • Autor

Są dwie opcje:

1. Zaloże BRC i na wstepie wiem ze nie ogarnie 300KM. Bedzie sie przelaczal przy ok 5tys RPM. Jeden reduktor. Jazda emerycka na LPG a jak trzeba wcisnac to PB. BRC wiem ze dziala i nie bedzie swirowac z obrotami itp

2. Zaloze jakis wynalazek przez jakiegos magika ktory nie bedzie potrafil tego wyregulowac/wystroic i bedzie pozniej problem i nerwy. Wiem ze 2x magicjet i dobre wtryski ogarna ta moc ale nie mam kogos kto to zrobi profi

Opublikowano

Są dwie opcje:

1. Zaloże BRC i na wstepie wiem ze nie ogarnie 300KM. Bedzie sie przelaczal przy ok 5tys RPM. Jeden reduktor. Jazda emerycka na LPG a jak trzeba wcisnac to PB. BRC wiem ze dziala i nie bedzie swirowac z obrotami itp

2. Zaloze jakis wynalazek przez jakiegos magika ktory nie bedzie potrafil tego wyregulowac/wystroic i bedzie pozniej problem i nerwy. Wiem ze 2x magicjet i dobre wtryski ogarna ta moc ale nie mam kogos kto to zrobi profi

Pojedź do NOSBa on wszystko ogarnia :> :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Są dwie opcje:

1. Zaloże BRC i na wstepie wiem ze nie ogarnie 300KM. Bedzie sie przelaczal przy ok 5tys RPM. Jeden reduktor. Jazda emerycka na LPG a jak trzeba wcisnac to PB. BRC wiem ze dziala i nie bedzie swirowac z obrotami itp

2. Zaloze jakis wynalazek przez jakiegos magika ktory nie bedzie potrafil tego wyregulowac/wystroic i bedzie pozniej problem i nerwy. Wiem ze 2x magicjet i dobre wtryski ogarna ta moc ale nie mam kogos kto to zrobi profi

Pojedź do NOSBa on wszystko ogarnia :> :wink4:

NOSB powiedzial ze mnie nie lubi i mi nie zalozy, zebym sie walil na cyce i jeszcze cos tak gadal...

Opublikowano

Są dwie opcje:

1. Zaloże BRC i na wstepie wiem ze nie ogarnie 300KM. Bedzie sie przelaczal przy ok 5tys RPM. Jeden reduktor. Jazda emerycka na LPG a jak trzeba wcisnac to PB. BRC wiem ze dziala i nie bedzie swirowac z obrotami itp

2. Zaloze jakis wynalazek przez jakiegos magika ktory nie bedzie potrafil tego wyregulowac/wystroic i bedzie pozniej problem i nerwy. Wiem ze 2x magicjet i dobre wtryski ogarna ta moc ale nie mam kogos kto to zrobi profi

Pojedź do NOSBa on wszystko ogarnia :> :wink4:

NOSB powiedzial ze mnie nie lubi i mi nie zalozy, zebym sie walil na cyce i jeszcze cos tak gadal...

:polew: jak zawsze bezposredni :polew:

Opublikowano

jeden duzy reduktor BRC ogarnie S4 BT jutro podam Ci oznaczenie, chlopaki ktorzy montuja obok mnie junkersy robili 2szt. Wiem, bo wolali mnie na giagnostyke

Opublikowano
  • Autor

jeden duzy reduktor BRC ogarnie S4 BT jutro podam Ci oznaczenie, chlopaki ktorzy montuja obok mnie junkersy robili 2szt. Wiem, bo wolali mnie na giagnostyke

ogarnie po sofcie moc?? jest tylko jeden reduktor BRC, ta cegla

Opublikowano

reduktorow BRC jest kilka, a zolty wtryskiwacz ogarnia 60kM na jeden cylinder. Poczekajcie do jutra to sie dokladnie dowiem, chyba ze ktos napisze dokladnie o jaka cegle konkretnie chodzi

Opublikowano
  • Autor

reduktorow BRC jest kilka, a zolty wtryskiwacz ogarnia 60kM na jeden cylinder. Poczekajcie do jutra to sie dokladnie dowiem, chyba ze ktos napisze dokladnie o jaka cegle konkretnie chodzi

wtryskiwacz to wiem ale reduktor podobno moze miec problem, daj znac jak sie dowiesz co i jak

Opublikowano

Cegła to inaczej brc genius 1500 i według producenta ogarnia on do 120KW a wiadomo producenci trochę zawyżają :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Cegła to inaczej brc genius 1500 i według producenta ogarnia on do 120KW a wiadomo producenci trochę zawyżają :gwizdanie:

genius max

a nie 140 :mysli:

Opublikowano

Cegła to inaczej brc genius 1500 i według producenta ogarnia on do 120KW a wiadomo producenci trochę zawyżają :gwizdanie:

genius max

a nie 140 :mysli:

Cegła to masz rację max jest a nie jak ja pisałem 1500

Wygląda on tak

http://allegro.pl/reduktor-parownik-brc-genius-max-240kw-sequent-24-i1280770272.html

Ale to i tak by było na styk do tych mocy, w które celujesz.

Pisałeś do gościa z migas-z? On na 100% ogarnie instalkę jaką sobie zażyczysz.

Opublikowano
  • Autor

Cegła to inaczej brc genius 1500 i według producenta ogarnia on do 120KW a wiadomo producenci trochę zawyżają :gwizdanie:

genius max

a nie 140 :mysli:

Cegła to masz rację max jest a nie jak ja pisałem 1500

Wygląda on tak

http://allegro.pl/reduktor-parownik-brc-genius-max-240kw-sequent-24-i1280770272.html

Ale to i tak by było na styk do tych mocy, w które celujesz.

Pisałeś do gościa z migas-z? On na 100% ogarnie instalkę jaką sobie zażyczysz.

gdzies mi umknelo :embarrassed:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 20:28_________________________________________________Martwilo mnie czy otrzymam silnik od tego kolesia ale dzisiaj dostalem telefon ze silnik juz lezy pod domem :kox:

teraz mam dylemat. Rozbierac silnik czy pisac prace magisterska :wallbash:

Opublikowano

teraz mam dylemat. Rozbierac silnik czy pisac prace magisterska :wallbash:

no praca magisterska niepozapierdalasz :gwizdanie:

Opublikowano

teraz mam dylemat. Rozbierac silnik czy pisac prace magisterska :wallbash:

A na kiedy masz napisać? :naughty: Ja już swoją napisałem i oddałem :kox: czekam na termin obrony :decayed:

Opublikowano

teraz mam dylemat. Rozbierac silnik czy pisac prace magisterska :wallbash:

A na kiedy masz napisać? :naughty: Ja już swoją napisałem i oddałem :kox: czekam na termin obrony :decayed:

JUŻ czy DOPIERO?? :cool1: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.