Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomyliłeś się i wrzuciłeś foty swojej młodości gdzie największym Twoim idolem był Szadi z Dżast fajf :naughty: :naughty:

Buba...esa stoi, a ty śmigasz srebrnym ?

Opublikowano
  • Autor

Buba...esa stoi, a ty śmigasz srebrnym ?

Jak na razie tak

Opublikowano

Pomyliłeś się i wrzuciłeś foty swojej młodości

eee jak byłem młody byłem zdecydowanie przystojniejszy :naughty:

największym Twoim idolem był Szadi z Dżast fajf :naughty: :naughty:

kto? :polew:

Buba...esa stoi, a ty śmigasz srebrnym ?

Jak na razie tak

srebrne ładniejsze :decayed::naughty:

Opublikowano

Buba na slasku SebastianS zagazuje ale tanio nie bedzie :) Poszukaj po forach ;)

Wszyscy sie z niego śmieją, że wkłąda do wszystkiego co sie da magicy.

Jak coś do nikosia warto uderzyć w końcu moderator ale najbardziej polecają gościa z migaz-s. Słowniejszy i pewnie tańszy niż nikoś - w dodatku podobno gość ma jakieś tam swoje humory i ciężko sie z nim dogadać.(widać po jego postach, że cięzki człowiek)

Opublikowano
  • Autor

Kolejny dzien rezania.

Glowa lewa:

dsc0308v.jpg

Głowa prawa

dsc0309t.jpg

Tak wygladały kolcki z przodu

dsc0300fo.jpg

Wewnetrzny

dsc0303m.jpg

Zewnatrzny

dsc0304l.jpg

Przy calej robocie sluchalem o wtryskach do klekota PIXIego wiec umilal mi prace :D

Opublikowano

tłoczki nierówno pracują...to jest niestety bolączka tego zacisku :disgust:

Opublikowano
  • Autor

dolny tloczek wchodzi jak w maslo ale góra ciężej i to po obu stronach. ale wazeliny nawalilem tyle ze az sie wylewala wiec beda dzialac :evil:

niestety taki urok LUCASA :disgust:

Opublikowano

Przy calej robocie sluchalem o wtryskach do klekota PIXIego wiec umilal mi prace :D

widze, ze nawet z domu go wyrzucaja na jakies rezanie kolegow, bo jest monotematyczny... na spocie tylko tez te wtryski i wtryski... :polew:

mam nadzieje, ze kazales mu jechac na dobre dziwki za tego tysiaka, zamiast 5 koni wiecej :D

Opublikowano

tłoczki nierówno pracują...to jest niestety bolączka tego zacisku :disgust:

przy kazdej zmianie klockow na lezy kilkakrotnie wciskac i wypompowywac tloczki, a pod zewnetrzne uszczelnienie zapodac bialy smar Ate, Buba jak potrzebujesz tego smaru to daj znac podesle Ci tubke za free
Opublikowano
  • Autor

tłoczki nierówno pracują...to jest niestety bolączka tego zacisku :disgust:

przy kazdej zmianie klockow na lezy kilkakrotnie wciskac i wypompowywac tloczki, a pod zewnetrzne uszczelnienie zapodac bialy smar Ate, Buba jak potrzebujesz tego smaru to daj znac podesle Ci tubke za free

dwie tubki zuzyłem :naughty:

Najlepsze jest to ze pokrywy od dekli (te dolne sruby) odkrecilem palcami :blink: teraz wiadomo dlaczego mokro wszedzie :gwizdanie:

Opublikowano

Generalnie je sie lekko dokreca . Zdazylem sie tego nauczyc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Generalnie je sie lekko dokreca . Zdazylem sie tego nauczyc :decayed:

palcami?? :gwizdanie:

Opublikowano

Widzę walki powycierane jak w 2.5tdi.

Opublikowano
  • Autor

Widzę walki powycierane jak w 2.5tdi.

niom, wszystkie 5

Opublikowano

Generalnie je sie lekko dokreca . Zdazylem sie tego nauczyc :decayed:

:rolleyes:

wlasnie - musze sie wybrac na reklamacje :naughty:

Opublikowano
:decayed: oj tam wybacz mi :) Wazne ze kola BYLY podokrecane :naughty:
Opublikowano
  • Autor

dsc0300ax.jpg

Uszczelki zalozone i zobaczymy czy dalej bedzie cieklo. Teraz trzeba dobrze silnik umyc :>[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 15:46_________________________________________________To sa ori sprezyny z eSy

dsc0300pb.jpg

ale z racji tego ze jeden zwoj jest urwany w polowie to bardzo zle bedzie jak zaloze takie??

dsc0301e.jpg

jaka jest roznica w twardosci?

Opublikowano

jedna biała jedna różowa zawieszenie sportowe sedan 1BE

dwie białe i fiolet zwykłe zawieszenie sedan 1BA

tak napisały mądre głowy w etce

Opublikowano
  • Autor
:kwasny:
Opublikowano

skad masz te sprezyny ?

jeszcze niedawno mialem komplet amorow i sprezyn z tej szwajcarskiej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.