Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bedzie mruczal :cool1:

Ta u danielka na przelocie jak jechaliśmy 60km\h siedząc z tyłu nie słyszałem co do mnie mówił :decayed: A przy bucie nie wiedziałem jak się nazywam :kox:

przelot mi nie potrzebny bo autem jezdze codziennie 70km

E... to co to jazda :polew:

:decayed:

juz sie nie moge doczekac jak jutro bokami polatam :evil:

Opublikowano

heh... dobrze, ze wreszcie wyszedles na prosta z tym biciem.

pamietam jak mowiles na gokartach, ze "rozrzad byl robiony, mam fakture" :D

niech sluzy :cool1:

Opublikowano
  • Autor

heh... dobrze, ze wreszcie wyszedles na prosta z tym biciem.

pamietam jak mowiles na gokartach, ze "rozrzad byl robiony, mam fakture" :D

niech sluzy :cool1:

no bo byl i fakture mam :polew:

Opublikowano

dlugo jezdzil na tym rozrzadzie?

Opublikowano

Jak masz walic w kraweznik wal lewa strona bo prawej zwrotnicy juz nie mam do S4 :polew:

Opublikowano

ja sie wczoraj troche poslizgałem na Puławskiej :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 05:34_________________________________________________Buba ciesze sie ze znalazłes przyczyne :good: , juz sie nie moge doczekac do Janek w zime , nawet z Poziem zamienilismy 2 słowa na ten temat ostatnio , pare fur 4x4 doszło do zabawy :good: :good: :good::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

czekamy na OES Janki :kox:

Opublikowano

czekamy na OES Janki :kox:

Trza wahe pomału odkładać gdzieś do beczki :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

czekamy na OES Janki :kox:

wczoraj to tam była tylko strzelanka
Opublikowano

bedzie mruczal :cool1:

Co bedziesz robił ??? ja podjade do Nadarzyna wywalic środkowy bo jest za cicho z tyłu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jak masz walic w kraweznik wal lewa strona bo prawej zwrotnicy juz nie mam do S4 :polew:

ooo... widze, ze mi klienta podprowadziles... zdjec duzo tej zwrotnicy wyslales? :evil:

Opublikowano

nic a nic ;) chlopaczek chcial z dolnymi wachaczami i lacznikiem + sruby :)

Opublikowano

ja sie wczoraj troche poslizgałem na Puławskiej :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 05:34_________________________________________________Buba ciesze sie ze znalazłes przyczyne :good: , juz sie nie moge doczekac do Janek w zime , nawet z Poziem zamienilismy 2 słowa na ten temat ostatnio , pare fur 4x4 doszło do zabawy :good: :good: :good::kox: :kox: :kox: :kox:

Nie ty jeden.. :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Musicie jeszcze chłopaki podjechać do Rogala i zagadać, żeby wam odblokował "lewą nogę" :kox:

Opublikowano
  • Autor

cos czuje ze w zeszlym roku z Poziem i Kalim zapoczatkowalismy nowe miejsce na spoty zimowe :evil: widze coraz wiecej ludzi chetnych do zabawy miedzy wozkami :decayed:

w zeszlym roku brakowalo mi tylko kilka sekund do Pozka (a jechalem FWD) wiec w tym roku moze bede lepszy :polew: :polew:

moskal wydech bede robil sam, tutaj to jest banalnie proste w porownaniu do AEB :)

Opublikowano

Musicie jeszcze chłopaki podjechać do Rogala i zagadać, żeby wam odblokował "lewą nogę" :kox:

25 jestem umówiony u niego :kox::naughty: może coś z tego będzie :cool1:

Opublikowano

Musicie jeszcze chłopaki podjechać do Rogala i zagadać, żeby wam odblokował "lewą nogę" :kox:

25 jestem umówiony u niego :kox::naughty: może coś z tego będzie :cool1:

:good:

Opublikowano

nic a nic ;) chlopaczek chcial z dolnymi wahaczami i lacznikiem + sruby :)

ode mnie chcial zdjecia zwrotnicy... :decayed:

tylko jak wyslales mu zakurzona, albo porysowana, to bedzie zwrot :polew:

Opublikowano

moskal wydech bede robil sam, tutaj to jest banalnie proste w porownaniu do AEB :)

no to świetnie , kiedy moge podjechać ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

moskal wydech bede robil sam, tutaj to jest banalnie proste w porownaniu do AEB :)

no to świetnie , kiedy moge podjechać ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak kupisz rure to cos pomyslimy, u siebie wypruje precaty i katy wywalam calkowicie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.