Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie ładnie, ja jak malowałem to na srebno w sporym połysku :)

PS. gdzie kratki i blacha :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

PS. gdzie kratki i blacha :gwizdanie:

schowane przed policją bo jak widzą to zdjęcia chcą robić :decayed:

Opublikowano

pod maską malyna :good:

ale ten czerwony znaczek to średnio pasuje :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze te fele pomaż w ten kolorek :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale ten czerwony znaczek to średnio pasuje :gwizdanie:

wiem, tak dla jaj psiknąłem :decayed:

Opublikowano

Jaja jajami ale lepiej srebny :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jaja jajami ale lepiej srebny :naughty: :naughty:

z tego schodziła farba i jedno kółko było pomarańczowe. wkurzało mnie to strasznie pomalowałem na czarno jak obwódkę ale tak bez entuzjazmu wyszło, teraz rzuca się w oczy :kox: [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:55_________________________________________________Docelowo będzie coś w tym stylu. Rury i zaciski

ba6d3d3edc82c8874b0d095546f5edbe.jpg

Opublikowano

u ciebie też za***iście gwiżdżą dmuchawy??

troszke mniej niz u Ciebie bo nie sa tak zajeżdżone :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 09:24_________________________________________________malowanie wyszło za***iście :good: :good:

ktos ci źle założył koła i jakiś c**j rozsmarował ci ptasie gówno na masce :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

malowanie wyszło za***iście :good: :good:

zacieki są pod plastikami :decayed:

Opublikowano

znaczek słabo - wieś jak siemasz :decayed:

Opublikowano

malowane szprayem za 8 zł :decayed:

Wiesz co się dzieje z bliskim spotkaniem takiego malowidła z przypadkowym DOT4 ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Auto po zabiegu wzmacniajacym :) Niestety Buba nie mogl odczuc od razu efektu bo ma zrypane obydwa DV i ucieka mu prawdopodobnie nimi 0,3 bara :thumbdown:

Opublikowano

Ma teraz twojego softa ?

Opublikowano

Sofcik z boostem na 1,1 bara , sprawdzony wyjety doslownie przy bubie z auta kolegi :) Riczard usunie nieszczelnosci to sam sie wypowie ;)

Opublikowano

brawo

Opublikowano
  • Autor

k**wa szkoda że nie było ASO 24h po drodze :thumbdown:

Nosb jest wielki :notworthy: jebaniutki tyle razy wyjął i włożył że szok, nie ogarniałem tego wszystkiego :decayed:

Jutro będą DV-ki później korekta LPG i hamownia.

Jeszcze czekam na testy jednego softu ale to w przyszłości

Przy okazji naprawiłem FIS i czujniki przestały świrować, światła w środku nie migają. normalnie auto zaczyna wracać do stanu używalności :kox:

znaczek słabo - wieś jak siemasz :decayed:

nie znasz się, laski się oglądają :wink4:

malowane szprayem za 8 zł :decayed:

Wiesz co się dzieje z bliskim spotkaniem takiego malowidła z przypadkowym DOT4 ? :naughty: :naughty:

nie musi być wcale DOT4, wystarczy spirytus i schodzi :>

Opublikowano

Daj znac czy same DV pomogly na braki w booscie :)

Opublikowano
  • Autor

cold start :kox:

Opublikowano

Ty jak czarnucha ? Boost smoc itp , wrazenia ? ;) Pierdzi jak polonez :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ty jak czarnucha ? Boost smoc itp , wrazenia ? ;) Pierdzi jak polonez :gwizdanie:

nie wiem, musze logi zrobić, lepiej ale nie wiem czy dalej coś nie domaga albo ja się przyzwyczaiłem do jazdy :rolleyes:

new DV

20110430222.jpg

BOSCH już nie robi dla Audi :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.