Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a gdzie kupowałeś?

jest jakas róznica pomiedzy 1.8T a 2.7BiT ???

Opublikowano

Wydaje mi się że nie ma różnicy.

Opublikowano
  • Autor

a gdzie kupowałeś?

jest jakas róznica pomiedzy 1.8T a 2.7BiT ???

w ASO, nie ma zamienników

do 2.7 jest stówkę droższy, taka różnica :)[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 18:46_________________________________________________

Wydaje mi się że nie ma różnicy.

masz filmik?

Opublikowano

a gdzie kupowałeś?

jest jakas róznica pomiedzy 1.8T a 2.7BiT ???

w ASO, nie ma zamienników

do 2.7 jest stówkę droższy, taka różnica :)[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 18:46_________________________________________________

Wydaje mi się że nie ma różnicy.

masz filmik?

Nie mam, mam drobny problem z autem.

Opublikowano
  • Autor

co zepsułeś??:)

Opublikowano

Takie tam :gwizdanie:

Opublikowano

Buba widzę że kombinujesz z wydechem, jeśli chcesz cicho na seryjnych wydechach zostaw serie(środek+końcowy), bo nasze wydechy nie są młode i całkiem dobrze przepalone, po wywaleniu catów i precatów brzmi w sam raz, jeśli planujesz wsadzić coś bardziej sportowego polecam takie samo zestawienie, chyba że końcowy naprawdę dobrze wytłumiony(jednakże jeśli wolisz ciszę zostaw dwa), tak u mnie to brzmiało

seria bez katów:

bez katów/sport środek i końcowy

bez katów/sport końcowy

pozdro stary :):hi:

Opublikowano
  • Autor

pokombinowałem na szybko z tym trójnikiem i jest lepiej

tylko komp sie zwalił i nie wiem ile dmucha :disgust:

Opublikowano


zawsze mozesz isc na przeboj z wydechem :decayed:
koles jezdzi tym na codzien
Opublikowano

pokombinowałem na szybko z tym trójnikiem i jest lepiej

tylko komp sie zwalił i nie wiem ile dmucha :disgust:

no ladnie ladnie...ogarniaj ogarniaj ;)

Opublikowano

Magic87 jeśli nie ma to 500 KM to dres jest :decayed::cool1::polew:

Opublikowano

Magic87 jeśli nie ma to 500 KM to dres jest :decayed::cool1::polew:

dokładnie, miałem okazję widzieć to auto na żywo, no i nawet ten wydech nie zrobił na mnie szału, po prostu wieś tańczy i śpiewa :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Magic87 jeśli nie ma to 500 KM to dres jest :decayed::cool1::polew:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:37_________________________________________________nie da się jeździć codziennie na jednym tłumiku, moskal odpala auto raz na tydzien i budzi staruszki :gwizdanie:

ja wkładam jak najszybciej :)

Opublikowano

Buba, da się, ale nie jak ktoś robi 2000 km miesięcznie

Opublikowano
  • Autor

Buba, da się, ale nie jak ktoś robi 2000 km miesięcznie

dokładnie, poza tym dzwięk nie jest jakiś rewelacyjny na seryjnych tłumikach, nie wiem czemu ale nie ma takiego bulgotu jak powinno miec V6. w RSach seryjne tłumiki daja za***isty dzwiek

Opublikowano

w RS4 b5 wystarczy wywalić precty,katy i środkowy i jest bdb, jest to inny wydech niż w S4...

Opublikowano

nie da się jeździć codziennie na jednym tłumiku, moskal odpala auto raz na tydzien i budzi staruszki :gwizdanie:

ja wkładam jak najszybciej :)

juz przestań pierdooolić :wink4: , byłem w BT nikomu nie przeszkadzało , jechałem do starych na świeta (razem prawie 500km) , na pokładzie Majka i Paulina - równiez im nie przeszkadzało , moze idź do lekarza bo masz coś ze słuchem ?? :mysli:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

do lekarza to ty idź :decayed:

[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 11:41_________________________________________________Pany który wskaźnik boost wziąć. 52 czy 60mm. Zegar będzie stał na podstawce ale nie wiec czy ten większy nie będzie zasłaniał za bardzo :mysli:

Ze względu na lachony wolałbym 60 :naughty:

Opublikowano

52mm powinien wystarczyć :good:

Skąd bierzesz gajgerki? Autogauge czy cos bardziej ambitnego?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem właśnie, przeglądam co jest i w jakich cenach. Pewnie AG kupie bo z tego co widze z pomarańczowym podświetleniem jest mało. DEFI to cena kosmos.

AG cena/jakość jest git

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.