Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no i w końcu dzisiaj zrobiłem logi

logboostiprzepywka.jpg

No i sp***dala gdzieś ciśnienie :angry:

Opublikowano

może weź to wrzuć w rozdzielczości, żeby coś było widać :polew:

Opublikowano
  • Autor
nwzl9v.jpg
Opublikowano

hamowales juz Rysiu to swoje cudo ? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hamowales juz Rysiu to swoje cudo ? :mysli: :mysli: :mysli:

z takim boostem??

chyba to wina trójnika bo go na poxipol skleiłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Błędów żadnych nie ma ?

Opublikowano

hamowales juz Rysiu to swoje cudo ? :mysli: :mysli: :mysli:

z takim boostem??

chyba to wina trójnika bo go na poxipol skleiłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

fajnie tam w stolycy się reza :polew:

Opublikowano
  • Autor

błędów było w pyte ale wszystkie jakies stare

wykasowałem, pojeździłem i nic sie nie pojawia[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 21:00_________________________________________________

hamowales juz Rysiu to swoje cudo ? :mysli: :mysli: :mysli:

z takim boostem??

chyba to wina trójnika bo go na poxipol skleiłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

fajnie tam w stolycy się reza :polew:

ja i tak lepszą opcję wybrałem, PIXI chcial na trytytki zaciskać :decayed:

Opublikowano

Kup w ASO trójnik, cena chyba koło 60zł i poszukaj nieszczelności na przewodach i na opaskach zaciskowych.

Opublikowano
  • Autor

Kup w ASO trójnik, cena chyba koło 60zł i poszukaj nieszczelności na przewodach i na opaskach zaciskowych.

trójnik leży w bagażniku już z tydzień :gwizdanie:

Opublikowano

No to stary, spinaj sie i wymieniaj :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No to stary, spinaj sie i wymieniaj :naughty:

nie mam śrubokręta ;(

Opublikowano

To wiesz że masz coś nie tak pod maską i szukasz jakiś dziwnych przyczyn :decayed:

jeeebany, ogarnij silnik na cacy a potem się martw :)

Opublikowano
  • Autor

To wiesz że masz coś nie tak pod maską i szukasz jakiś dziwnych przyczyn :decayed:

jeeebany, ogarnij silnik na cacy a potem się martw :)

eeeeeee tam :decayed:

Opublikowano

który trójnik masz j**niety ????

Opublikowano

Przepustnicy :gwizdanie:

Opublikowano

Zmienil juz wkreca was :decayed: Ale ciagle niedoladowuje...

Sprawdz trojnik F jesli posiadasz albo odepnij wezyk idacy do WG z n75 i zobacz czy pompuje dobrze... Mozesz zlogowac tez kanal 114 przy okazjii boostu.

Odpiecie wezyka da wglad czy problem nie jest aby przez zawor n75. Tylko nie szalej bez niego : sprawdz czy laduje powiedzmy okolice 1,3 przy 3k rpm i noga z gazu :) jak laduje prawdopodobnie do wymiany jak ciagle bedzie d*pa nieszczelnosc... Ale najpierw F : nr 078133784AJ fota : http://c1552172.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/153126_x800.jpg i gdzie jest : http://autopartmaster.com/imgbank/cat/audi3/img..asp@mdl=262&unit=8C50DEB2 nr 28 ... jak to masz moze byc pekniete , powinno tez wtedy byc dosc zaolejone tam :) Na lewo od razu obok przepustnicy.

Takze szerokosci i wal sie :hi::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trójnik F już dawno wymieniłem. znaczy wsadziłem plastikowy łączniik :wink4:

Nie będę takim brutalem jak Ty i powiem Ci kolorowych snów i dam buziaka :buziak::acute:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:29_________________________________________________Testy nowego lakieru do eSy. Kiepski kalkulator bo jeszcze niebieska perła jest ale nie widać :kox:

20110518240.jpg

20110518241.jpg

Opublikowano

chyba nie zakumalem zartu, powiedz ze nie zrobisz esy na rozowo :blink:

Opublikowano
  • Autor

chyba nie zakumalem zartu, powiedz ze nie zrobisz esy na rozowo :blink:

why not :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.