Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bedziesz rzeznik :kox:

Opublikowano
  • Autor

bedziesz rzeznik :kox:

zastanawiam sie nad body RS i moja baba powiedziała że spoko ale jak bedzie w takim kolorze :gwizdanie:

Opublikowano

też mnie kiedyś korciło na body, ale nie opłaca się, lepiej w dzisiejszych czasach kupić RSa :kox:

Opublikowano
  • Autor

też mnie kiedyś korciło na body, ale nie opłaca się, lepiej w dzisiejszych czasach kupić RSa :kox:

no do sedana to na pewno lipa

do avanta jest łatwiej i teraz nawet nie są straszne ceny blachy z RSa

Opublikowano

Ty Buba może byś mi odpisał na wiadomość łajzo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ty Buba może byś mi odpisał na wiadomość łajzo :decayed:

napisałem ci sesemesa :mysli:

Opublikowano

nie dostałem nic :bicz3:

Opublikowano

Nie sa drogie ? :polew: To znajdz/kup dupe :gwizdanie: Do b7 problem a do b5 duuuzo trudniej.

Opublikowano

Nie sa drogie ? :polew: To znajdz/kup dupe :gwizdanie: Do b7 problem a do b5 duuuzo trudniej.

on ma na mysli same błotniki przód/tył z ASO :decayed:

Opublikowano

A to gowno nie wyznacznik... Najgorsza jest d*pa i nadkola ...

Opublikowano

A to gowno nie wyznacznik... Najgorsza jest pupa i nadkola ...

ja wiem ale jemu wytłumacz :decayed:

Opublikowano

Nie sa drogie ? :polew: To znajdz/kup dupe :gwizdanie: Do b7 problem a do b5 duuuzo trudniej.

on ma na mysli same błotniki przód/tył z ASO :decayed:

przód nie jest drogi ale tył?? :mysli:

przód z uzywek nie ma problemu tył lipa.. raczej tylko ASO i to droogo...

Opublikowano

czasami się pojawiają, jak kiedyś coś jeszcze było to teraz jest masakra, wszystko ulepić, pomalować i wychodzi na to że sprzedaje się Skę dokłada się ta kasę plus pare tys i ma się gotowca

Opublikowano

A to gowno nie wyznacznik... Najgorsza jest pupa i nadkola ...

ja wiem ale jemu wytłumacz :decayed:

ja caly czas czekam na te 400+ za 10k :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kiedyś znalazłem na jebaju całe ori body w niemczech. wychodziło jakieś 5-6tysi złotówek

może fart, może jakaś ściema ale było i nawet czarne. koles miał jeszcze z innych S i RS częsci i nawet sporo

A to gowno nie wyznacznik... Najgorsza jest pupa i nadkola ...

ja wiem ale jemu wytłumacz :decayed:

ja caly czas czekam na te 400+ za 10k :decayed:

ja też na wiele rzeczy czekam :wink4:

Opublikowano

A to gowno nie wyznacznik... Najgorsza jest pupa i nadkola ...

ja wiem ale jemu wytłumacz :decayed:

ja caly czas czekam na te 400+ za 10k :decayed:

jak masz wolne 10k to odpal mi , ja zrobie 400+ z tego. wchodzisz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A to gowno nie wyznacznik... Najgorsza jest pupa i nadkola ...

ja wiem ale jemu wytłumacz :decayed:

ja caly czas czekam na te 400+ za 10k :decayed:

jak masz wolne 10k to odpal mi , ja zrobie 400+ z tego. wchodzisz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:bag:

Opublikowano

kiedyś znalazłem na jebaju całe ori body w niemczech. wychodziło jakieś 5-6tysi złotówek

może fart, może jakaś ściema ale było i nawet czarne. koles miał jeszcze z innych S i RS częsci i nawet sporo

pewnie fart... bo zeby zrobic body RS'a, to podobno (z doswiadczenia ludzi) lepiej sprzedac eske i kupic rs'a :decayed:

jak masz wolne 10k to odpal mi , ja zrobie 400+ z tego. wchodzisz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

spoko, juz Ci puszczam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tylko przelew ekspresowy bo moskal ma już rozebrany silnik więc łatwiej będzie graty wkładać :cool1:

Opublikowano

Apropo exspresowych :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.